Facebook Ailesi

Custom Search

18 Temmuz 2016 Pazartesi

Terazi Burcu Aralik 2016 Yorumu

Terazi Burcu

Terazi Burcu Aralık 2016 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayına Güneş-Neptün kare açısı ile başlıyoruz.. Aşk konularında canlanma yaşarlarken çocuklarımızla ilgili beklenmedik gereksiz sorunlar yaşayabiliriz. Riskli yatırımlardan uzak durmak gerekiyor. Aynı zamanda gizli aşk ilişkilerine hevesler görülebilir..

13 Aralık İkizler Burcunda oluşan dolunay;  hem evimizde hoş güzel vakitler geçireceğiz hemde ailemizle huzurlu ve sakin bir döneme geçiş yapacağız. Evimizi dekore edebilir pratik çözümler üretebiliriz. Sindirim sistemimize de ayrıca dikkat etmemiz gereken bir dönem.

19 Aralık tarihinde Merkür geri gidiyor; hem evimizde hoş güzel vakitler geçireceğiz hemde ailemizle huzurlu ve sakin bir döneme geçiş yapacağız. Evimizi dekore edebilir pratik çözümler üretebiliriz. Sindirim sis temimize de ayrıca dikkat etmemiz gereken bir dönem.


21 Aralık 2016 tarihinde Güneş Oğlak burcuna geçiyor..  Aşk hayatımızda faaliyetlerde artışlar olacak. Yeni spor ve sanatsal hobiler edinebiliriz. Yaratıcılığınız çok fazla artacağı gibi özellikle kitap yazma gibi önemli pro jelerin üstesinden gelebiliriz.

29 Aralık Yeniay Oğlak burcunda; yeni ay evinizle ilgili yenilikler yapabilir hatta uzun süredir ev satın almak istiyorsanız bu konuda yeni adımlar atabilirsi-niz. Aynı zamanda özellikle annenizle ilgili uzun süre dir yaşadığınız sıkıntılar sona ermekte.

29 Aralık 2016'da Uranüs ileri gidiyor..Yeni bilgi ve beceriler öğreneceğiniz bol bol araştırma yaparak derin düşüneceğiniz özellikle işimizle ilgili seyahatler ve yer değişimleri yapacağımız ve yakın çevremizle olan iletişmlere sınırlar koyacağımız düşüncelerimizde dengeli objektif olacağımız zekamızı daha etkin biçimde kullanıp eğitimde olumlu ciddi adımlar atacağımız bir dönemin içerisine gireceğiz. Zekamızda derinlik kazanarak becerilerimizi güçlendirebiliriz. Bu süreçte depresyon konularında dikkatli olmalıyız. Pozitif olup yeni adımlar atarsak bizim adı mıza iyi olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder