Facebook Ailesi

Custom Search

12 Temmuz 2016 Salı

Terazi Burcu Kasim 2016 Aylik Yorumu

Terazi Burcu'nu Kasım 2016'da Neler Bekliyor?

1 Kasım 2016 tarihinde Güneş Neptün açısı, çok kuvvetli duygusal tecrübeler yaşayacakları aynı zamanda ruh halinde uzun zamandır süregelen kor- kularından kurtulacakları bir döneme geçiş yapacaklar. Hisleri çok kuvvetli olacağı gibi bu dönemde görecekleri rüyalara dikkat etmelerini tavsiye ederim. Parasal sıkıntıların sonuna geldiler.

14 Kasım 2016 tarihinde Dolunay Boğa burcunda; yakın çevre ve akrabalarımızla iletişimimiz pozitif ve fazlaca olacaktır. Yazma, konuşma, mail trafiğimizin yoğun olacağı bir dönemde olacağız. Yeni kişilerle tanışıp tempomu zun çok hızlanacağı bir döngü içerisine giriyoruz.

18 Kasım'da Merkür Neptün kare açısı; burcunda önemli ve yararlı anlaşmalar imzalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Fikirleriz düşünceleriniz değer kazanacak. Çevremizle eğlenceli uyumlu zamanlar geçireceğiz.


20 Kasım Neptün düz harekete geçiyor; Gündelik işlerimiz ve iş konusunda karmaşa yaşayacağımız savruk bir döneme gireceğiz. Bu süreç te sağlığımıza da dikkat etmeliyiz.

21 Kasım'da Güneş Yay burcunda ilerliyor.. Bulunduğunuz yerden ayrılıp şehir dışında başka bir yere yerleşeceğiniz gibi aynı zamanda uzun zamandır huzursuz olduğunuz bir konuda iletişim ağınız da yenilikler olacak.

29 Kasım Yeniay Yay burcunda gerçekleşiyor.. Ailemiz ve evimizle ilgili iletişimde hareketlilik başlayacaktır. Ev değiştirebilir ya da evin içinde önemli değişimler yapabiliriz. Aynı zamanda ailemizle geçmiş zamanda kalan sorunların çözümleriyle uğraşacağız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder