Facebook Ailesi

Custom Search

20 Temmuz 2016 Çarşamba

Yay Burcu Aralik 2016 Yorumu

Yay Burcu


Yay Burcu Aralık 2016 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayına Güneş-Neptün kare açısı ile başlıyoruz. Çevremizdeki kişilerin sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacağız. İlişkilerimizde agresiflik yaşayabiliriz. Çok fazla seyahat ededeğimiz zihinsel aktivetimzin çoğalacağı ve enerjimizin duygularımıızn güçlü ve yüksek olaca ğı bir döneme giriş yaşayacağız.

13 Aralık İkizler Burcunda oluşan dolunay; ilişki anlamında çok fazla sosyalleşeceği ve kendini partnerine daha fazla ifade edeceği bir süreç içerisinde olacaklar. Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlerinde tanışacakları biriyle önemli bir ilişkiye bir adım atıp uzun zamandır duygusal anlamdaki boşluklarına son ve rebilirler. Ortaklıklar konusunda önemli bir döneme geçiş yapacaklar.

19 Aralık tarihinde Merkür geri gidiyor; bu dönemde parasal anlamda önemli adımlar atacaklar. Değerli hediyeler alabilir veya verebilirler. Para kazançlarında büyük artışlar olacaktır..


21 Aralık 2016 tarihinde Güneş Oğlak burcuna geçiyor.. Yakın çevre ve akrabalarımızla iletişimimiz pozitif ve fazlaca olacaktır. Yazma konuşma mail trafiğimizin yoğun olacağı bir dönemde olacağız. Yeni kişilerle ta nışıp tempomuzun çok hızlanacağı bir döngü içerisi ne giriyoruz.

29 Aralık Yeniay Oğlak burcunda;  finansal konularda hareketli olumlu gelişmeler içerisinde olacak. Yeni pahalı taşınır taşınmaz mülk satın alabilir. Manevi değerlerinize de çok önem vereceğiniz bir süreçtesiniz.

29 Aralık 2016'da Uranüs ileri gidiyor.. Kendimizi geliştirerek aktif çalışacağımız kişiliğimizi geliştireceğimiz kendimizi daha iyi tanıyıp ifade edeceğimiz geçmiş kalıplarımızı kıracağımız kişisel görünümümüze önem vereceğimiz fiziksel enerjimizin bazen azalacağı sağlıklı yaşam adına yeni adımlar atacağımız bir dönemin içerisinde olucaz. Kararsızlıklarımız endişelerimiz sona erebilir. Artık kendimize konsantre olup yeniden yapılanacağımız için hayatımızda yeni bir döngü oluşmaya başlaya cak. Kişisel yeteneklerimizin farkına varıp kendimizi bulacağız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder