Facebook Ailesi

Custom Search

13 Temmuz 2016 Çarşamba

Yay Burcu Kasim 2016 Aylik Yorumu

Yay Burcu

Yay Burcu'nu Kasım 2016'da Neler Bekliyor?

1 Kasım 2016 tarihinde Güneş Neptün açısı, iş hayatınızda olumsuz kalıplardan kurtularak daha mantıklı ve doğru şekilde adımlar atacaksınız. Negatif baskınız sona eriyor. Yurtdışı bağlantılı iş alanında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık konusunda sinir sisteminize dikkat etmenizi öneririm.

14 Kasım 2016 tarihinde Dolunay Boğa burcunda; kendimizle çok fazla zaman geçireceğimiz fikirlerimizin çoğalacağı zihinsel olarak aktifleşeceğimiz bir dönem. Kısa mesafeli yolculuklar da artışlar gözüküyor. Önemli anlaşmalar yaparak faydalı bir süreç içeri sinde olacağız.

18 Kasım'da Merkür Neptün kare açısı; Kendilerine ve özel bakımlarına çok para harcayacakları bir süreç içerisine giriyorlar. Aynı zamanda çevreyle uyumlu bir süreç yaşayacaklar. Çıkacakları tatilde bütün göz ler üzerlerinde olacaktır.


20 Kasım Neptün düz harekete geçiyor; Sevdiklerimiz ve ailemiz konusunda önemli kararlar vereceğimiz ev hayatımızda karışıklıklar yaşayacağımız ve uykuya meyilli olacağımız bir dönem olacak.

21 Kasım'da Güneş Yay burcunda ilerliyor.. Hedeflerinize odaklanacağınız hislerinizle hareket edeceğiniz yapıcı ve şanslı girişimlerde bunacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Hamilelik ve doğum haberleri ala bilirsiniz. Olumlu enerjiniz herkese bulaşacak

29 Kasım Yeniay Yay burcunda gerçekleşiyor. Finansal konularda kazançlarının artacağı aynı zamanda pratik çözümler üretecekleri bir dönemde olacaklar. İş konusunda girişimlerinden olumlu yönde kar sağ layacaklar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder