Facebook Ailesi

Custom Search

16 Temmuz 2016 Cumartesi

Yengeç Burcu Aralik 2016 Yorumu

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Aralık 2016 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayına Güneş-Neptün kare açısı ile başlıyoruz..Kredi vergi alacak borç gibi finansal konularda kayıplar ve aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu dönem parsal konuları önemsemeniz ve iyi değerlendirmeniz gerekmekte. Aynı zamanda cinsel arzularınızın çoğalacağı ve gizli ilişkilere girebileceğiniz bir dönemdesiniz.

13 Aralık İkizler Burcunda oluşan dolunay; moraliniz bozuk ve duygularınız kırılgan olabilir. İnzivaya çekilmeniz bu dönem de sizin için daha iyi olacaktır. Yoksa psikolojik olarak kendinize zarar verebilirsiniz. Aynı zamanda bazı yaylar gizli cinselliği yüksek ilişki lere de girebilirler.

19 Aralık tarihinde Merkür geri gidiyor; ilişkimizde mutlu huzurlu ve birlikte keyif alacağımız bir döneme giriş yapıyoruz. Yeni ilişkiler içerisinde olup önemli adımlar atabiliriz. Ticaeri ortaklıklarımızda iyi etkiler içerisinde olacaktır.


21 Aralık 2016 tarihinde Güneş Oğlak burcuna geçiyor.. Finansal konularda yeni ortaklılar ve yeni projelerle uğraşabilir radikal kararlar vererek önemli değişimler yaşayabilirler. Kredi çekme borç ödeme gibi konu larda olumlu süreçler yaşayacaklar.zihinsel anlamda güçlü olacaklar.

29 Aralık Yeniay Oğlak burcunda; öncelikle duygu dünyanızda iniş çıkışlar yaşayarak yeni huylar edinebiliriz. Yeni ortaklıklara veya evliliğe imza atabilir kendimizi güvende hissedeceğimiz bir döneme geçiş yapıyoruz. Kadınlar ile daha olumlu ilişkiler içerisinde olacağız. Annemizle olan ilişkimizde yenilikler ya şamamız mümkün.

29 Aralık 2016'da Uranüs ileri gidiyor... Daha düzenli ve disiplinli olacağımız çalışma ve sağlık konularına uzanacağımız fiziksel ve kişisel olarak arınacağımız, çalışmalarımızda verimlilğin ve özdisiplinin artacağı ve psikosomatik rahatsızlıkların ön plana çıkacağı bir dönem içerisine gireceksiniz. Yeni iş ve sorumluluklar içerisine girip çaba sarfedebiliriz. Çabalarımızın karşılığını olumlu şekilde göreceğiz.

1 yorum: