Facebook Ailesi

Custom Search

10 Temmuz 2016 Pazar

Yengeç Burcu Kasim 2016 Aylik Yorumu

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu'nu Kasım 2016'da Neler Bekliyor?

1 Kasım 2016 tarihinde Güneş Neptün açısı, egolardan arınacağın kendini dinleyeceğin duygu ve düşüncelerine güven duyman gereken bir döneme giriyorsun. Asosyal olabilirsin. Ayrıca ruhani ve mistik konularla fazla ilgileneceğin bir dönem olacak. Yurtdışından edineceğiniz yeni arkadaşlarınızla hoşça va kitler geçirebilir.

14 Kasım 2016 tarihinde Dolunay Boğa burcunda;  iş ortamımız da ki becerilerimizde yeni geçişler olacağı gibi aynı zamanda olumlu bir dönemi değerlendireceğimiz için iş yerimizde yeni bağlayıcı adımlar atacağız. Zihinsel güç ve becerimiz artacak. Yaptığımız işlerde olumlu keskin bir sürece giriyorsunuz.

18 Kasım'da Merkür Neptün kare açısı; Günlük hayatınızda ki sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir ve açık bir şekilde anlaşılamama sorunu yaşayabiliriz. İşimizle ilgili destekleyici sorunlarla karşılaşabilir ya rarlı dialoglar içerisinde bulunabiliriz. Bu dönem kilo almamaya dikkat edin.


20 Kasım Neptün düz harekete geçiyor.. Hayallerimiz ideallerimizi gerçekleştireceğimiz Ruh eşimizi bulacağımız maneviyat bilincimizin artacağı dünyaya bakış açımızın değişeceği bir süreç yaşayacağız. Önemli bilgiler öğrenebiliriz.

21 Kasım'da Güneş Yay burcunda oluşan, iş hayatımıza odaklanacağımız mantıklı adımlar atacağımız bazen de duygusal olarak kırılgan olacağımız bir sürece giriyoruz. Evmizde bakım ve temizlik gibi durumlar ilgilenebiliriz. İş yerinde değişimler yapabiliriz. Ufak tefek mide hastalıklarına dikkat etmeliyiz.

29 Kasım Yeniay Yay burcunda gerçekleşiyor.. Geleceğimizi ilgilendiren iş veya ilişkiler için imzalar atabilir yeni taktikler geliştirebiliriz. Kısa seyahatlere çıkabilir ortaklaşa atacağımız her adımı iyi değerlendirebiliriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder