Facebook Ailesi

Custom Search

1 Temmuz 2016 Cuma

Zeynep Turan Temmuz 2016 Aylık Burçlar

Astrolog Zeynep Turan Temmuz 2016 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Temmuz ise yepyeni bir ay. Beyaz bir sayfa senin için. Hem zihnini hem yüreğini temize çekerken, gerçekten bir arada olmaktan güven duyduğun insanları hayatına toplamak önceliğin olacak.

Karizma, cesaret ve aşk! Temmuz ayında çok eğleneceksin…12 Temmuz’dan itibariyle aşk kraliçesi Venüs, Aslan burcunda hareket etmeye başlıyor. “Havada aşk kokusu var” dediğin bu tarihlerde yeni insanlar tanımak adına her türlü sosyal aktivitenin içerisinde yer alabilirsin. Bu dönemde karşı tarafın seni kazanması için biraz iddialı olması gerekebilir. Ayın 22’si itibariyle Güneş’te Aslan burcunda hareket ederken tutkuların tavan yapıyor. Bekar Koç burçları Temmuz ayını yeni biriyle tanışmadan bitirmeyecek! Evli ya da sevgilisi olan Koç burçlarının ise aşk tazeleme zamanı. Lüks bir restoran güzel bir akşam yemeği, pahalı hediyeler, evlilik teklifi… Kendini şimdiden bunlara hazırlamaya başlasan iyi edersin. Çünkü Venüs Temmuz’da aşk hayatına ışıltı katmaya hazırlanıyor…

Geleceğine dair önemli adımlar Dolunay’da atılıyor!20 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunay, Plüton ile birlik içerisine girerken gelir kaynaklarının bağlı olduğu insanlarla gergin konuşmalara gerçekleştirebilirsin. Özellikle çalışan Koç burçları patronları ve yöneticilerine karşı taleplerini dile getirmekten çekinmezken, onlarla belli konuda uzlaşmakta zorlanabilir. Uzun zamandır bir yerden alacağı olan bir Koç burcuysan, bu süreçte karşı tarafla iletişime geçip gergin konuşmalar yapabilirsin. Dolunay’ın geri hareketi süren Plüton ile birliği, geçmişten bu yana askıya alınmış meselelerin bir sonuca bağlanmasına da yardımcı olabilir. Özellikle iş yerinde terfi almayı bekleyen Koç burçlarını, nihayet isteklerine kavuşabilir. Gelirinin artmasını sağlayacak pozisyon değişikliği çalıştığın yerde gündeme gelebilir. Çalışmayan Koç burçları ise bu dönemde daha önce yaptıkları iş başvurularından geri dönüş alabilir. Ya da eski çalıştıkları yere geri dönüş yapabilir.
Alerjisi olan bir Koç burcuysan, bu konu seni biraz uğraştırabilir. Özellikle tükettiğin meyve ve sebzelere dikkat etmende fayda var.

Boğa Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Temmuz ayına hayatında daha yerleşik bir düzenle girerken, bu sefer aklını kurcalayan başka gelişmeler olabilir. Maddi konulardaki dertlerinin bir kısmını çözmüş olarak girmek aslında olayları daha olumlu bir bakış açısıyla değerlendirmeni sağlayacak.


Temmuz ayında öncelikli olarak sana güven veren insanların hayatına girmelerine izin vereceksin!12 Temmuz itibariyle aşk hayatında aradığını bulmaya başlıyorsun. Venüs Aslan burcunda hareket etmeye başlıyor ve yüreğindeki boşluğu dolduracak insanın sana çok ta uzak olmadığına işaret ediyor. Özellikle bekar Boğa burçları, Haziran ayında eski arkadaşlarınızla görüşmeye başladıysanız bu arkadaşlarınızdan biriyle Temmuz ayında duygusal anlamda yakınlaşabilirsiniz. Evli ve ilişkisi olan Boğa burçlarının ise ilişkilerinde sevgi, saygı, şefkat duygularını ön plana taşımaya özen gösterebilir. Ayrıca çocuk sahibi olmakta tereddüt yaşayan Boğa burçları bu döngüde son kararı verebilir. Uzun soluklu ilişkisi olan Boğa burçları, evlilik ya da partnerleriyle aynı evi paylaşma kararı alabilir…

Kendi şansını kendin yarattığın bir ay seni bekliyor!Yani ne kadar girişimde bulunur, bağlantılarını genişletirsen, hedeflerine bir o kadar yaklaşmışsın demektir! Temmuz’a giriş yaparken eş zamanlı üç gezegen Yengeç burcunda hareket ediyor olacak. Gökyüzü iletişim kurdukça, kendine yeni fırsatların kapılarını aralayabileceğini vurguluyor. Özellikle iş arayan Boğa burçları! Geride bıraktığımız ay iş arkadaşlarıyla arası açılan ya da maddi konulardaki tüm planları alt üst olanlar… Temmuz bitmeden sorunlarını çözeceksin, merak etme. İş başvurularını mutlaka yenile. Özgeçmişinde de ufak birkaç değişiklik hiç fena olmaz. Sana iş hayatında yardımcı olabilecek tüm insanları ve kaynakları değerlendir. Yeter ki çevrenle iletişim halinde ol. “Aman şimdi telefonda olmaz” deyip, sakın hiçbir konuşmayı erteleme. E-mail, telefon, faks… Aklına gelebilecek tüm iletişim araçlarını kullan. Kendini geliştir. Eğitimlere, sertifika programlarına mutlaka katıl. Temmuz ayının en az 12’sine kadar gelir kaynaklarını genişletmek istiyorsan, biraz daha aktif olmanda fayda var. Bu dönemde ek iş yapma konusuna cazip yaklaşabilirsin.

Bayramda beslenmeye dikkat! Aile ve akraba ziyaretleri derken, yediğin yemeğin ölçüsünü kaçırabilirsin Ayın 12’si itibariyle vücudun daha kilo almaya eğilimli hale geliyor. Kendine daha az kalorili bir beslenme düzeni oluşturmanda fayda var.

İkizler Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Haziran ayında yüreğin kendi hikâyesine son noktayı koydu… Temmuz’da ise küllerinden doğmaya hazırlanıyor!

Haziran ayında birilerini, hayallerini ya da duygularını ardında bırakmış İkizler burçları, merak etmeyin yılın en zor günlerini de ardınızda bıraktınız. Temmuz ayı yüreğindeki ağırlığın hafiflemesine nispeten sağlayacak. Satürn bu ay 12 Temmuz itibariyle aktif hale gelecek. Aşk gezegeni Venüs ile 120’lik yapacak Satürn, aşk hayatını daha gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirmene yol açabilir. Özellikle henüz ayrılık yaşamış İkizler burçları bu dönemde eski sevgiliniz sizinle tekrardan iletişim kurmaya çalışabilir. Bekâr İkizler burçları, ilişkilerde beklentilerinizi ve standartlarınızı yeniden şekillendirdiğiniz adeta geçmişe sünger çektiğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Evliliği ya da uzun soluklu ilişkisi devam eden İkizler burçlarının ise bu döngüde çok dikkat etmesi gerekiyor. Bu dönemde karşı tarafın eksiklerine karşı daha toleranssız davranabilir, onu başkalarıyla kıyaslayabilirsiniz. Evlilik kararı, nişan, aileleri bir araya getirme gibi ciddi planları başka bir tarihe ertelemeniz daha sağlıklı olabilir. Çünkü bu dönemde sizin alacağınız bazı fevri kararlar planlarınızı bozabilir…

Sırf para kazanmak için sevmediği işi yapan İkizler burçlarına Neptün uyarısı geliyor!Yaptığın iş sana yeni bir şeyler katmıyorsa, o işi sevmen mümkün değil! Geçtiğimiz ay 10.evinde geri hareketine başlayan Neptün, ayın ilk günlerinde bir hayli aktif hale gelirken, yaptığın iş ideallerine aykırıysa bu dönemde çalıştığın yerde karşılaştığın bazı olaylar bu durumu iyice göz önüne çıkarabilir. Bu dönemde sende iş yerinde bir şekilde idare ettiğin eksiklikleri artık talere edemeyebilirsin. Özellikle haksızlığa uğradığını ya da sürekli başkaları için çok fazla fedakârlık yaptığını düşünüyorsan, bu konuda harekete geçebilirsin. İş yerinden ayrılma kararı da Kasım ayına kadar gündeminde olabilir. Bireysel atılımda bulunmak, maddi anlamda bağımsızlığını kazanmak isteyen İkizler burçları! Temmuz ayının ilk haftasını mutlaka çok iyi değerlendirin… Kafanızdaki planları hayata geçirmek için ilk girişimlerinizi yapın.

Beslenme ve diyet konuları Temmuz ayında sürekli gündeminde. Özellikle 4 Temmuz’da Yengeç burcunda yaşanacak Yeniay, istikrarla sürdürdüğün diyeti bozmana neden olabilir. Aile ve akraba ziyaretleri derken, yediklerinde aşırıya kaçmamakta fayda var.

Yengeç Burcu Temmuz 2016 Yorumu

1 Temmuz’da burcunda hareket eden Venüs, Plüton engeline takılıyor ve bu iki gezegen birbirine meydan okuyor. Venüs ile 17 Haziran’dan bu yana birlikte sahiplenici, karşı tarafı sevgi ve duygu ikili arasında sarıp sarmalama alışkanlığının daha da pekiştiğinin sende farkında olmalısın. Fakat bu durum işin içine Plüton’un girmesiyle sorun olabilir. Özellikle evli ya da sevgilisi olan Yengeç burçları, karşı tarafa karşı daha sahiplenici olmayı biraz abartıp “neredeydin, nereye gidiyorsun, kim o arayan?” gibi sorularla sevdikleri insanı biraz sıkabilir ya da hiç olmadık yerde alınganlık yapıp biraz mesafeli davranabilir. Hatta sırf bu yüzden çift olarak bayram programınızı ertelemeye kadar götürebilirsiniz işi… Tabi bu karşıtlık beklenmedik bir şekilde aşkınızı da alevlendirebilir. Plüton aynı zamanda libidoyu temsil eder. Seks hayatın bu dönemde bir hayli aktif hale gelebilir.

Venüs, bolluk ve bereketiyle geliyor…Bayram tatili maddi akışın bir süreliğine önünü kesmiş olsa da, bayram ertesi işler senin için yoluna gireceğe benziyor.12 Temmuz itibariyle Venüs; bolluk ve lüksü temsil eden Aslan burcunda hareket ediyor. Bu yıl doğum gününde birbirinden güzel ve kıymetli hediyeler almak seni şaşırtmasın. Venüs’ün para evinde hareketi sana ve yaşam standartlarına konfor katmayı hedefliyor. Elde etmek istediklerine ulaşmanın bu kadar kolay olduğunu fark etmek, uzun zamandır planladığın jestleri de hayata geçirmeni sağlayabilir. Çok pahalı bir tatil ya da ev hayatındaki konforu arttırmak adına maddi anlamda yüklü paraları gözden çıkarabilirsin. Lüks ve şaşaa hayatının olmazsa olmazı değil ama etrafındakilere destek olma konusunda da biraz abartılı hareket edebilirsin. Unutma, aslında yılın bu dönemi senin adına birikim yapmak için en ideal günleri işaret ediyor. Aklındaki projeleri hayata geçirmek adına bugünlerde harekete geçmenin, önümüzdeki dönemde mutlaka faydasını göreceksin.

Egzersiz programları için ayın 20’sine kadar beklemende fayda var. Güneş Aslan burcuna geçtikten sonra fiziksel aktivitelere dâhil olmak senin için daha sağlıklı olabilir.

Aslan Burcu Temmuz 2016 Yorumu

2016 yılının aşk hayatın adına en özel süreci başlıyor, hazır mısın? 12 Temmuz’da aşk gezegeni Venüs burcunda hareket etmeye başlıyor. Bu dönemde girdiğin her ortamda dikkatleri üstüne çekeceğine hiç şüphe yok. Venüs’ün desteği ile güzelliğine ışık vururken, kendine ve görüntüne daha çok yatırım yapabilirsin. Bekar Aslan burçları, taliplerinizden oluşan uzun bir kuyruk görürseniz hiç şaşırmayın! Evet, kısmetiniz açılıyor… Temmuz ayında “tam aradığım gibi” dediğin insanlarla karşılaşabilirsin.  Evli ve ilişkisi olan Aslan burçlarının ise aşkın en güzel halini yaşadıkları günler başlıyor. Aynı zamanda çift olarak yılın en sosyal günlerini geçirebilirsiniz. Sürpriz bir evlilik teklifine de hazır olun… İlişkisi kopma noktasında olan bir Aslan burcuysan bu dönemde etrafınla daha çok ilgilenmeye başlayabilirsin. İşler arapsaçına dönmeden, sevgilinle nasıl bir yol izleyeceğine dair konuşmayı artık erteleme derim…

Ay ortasında niteliklerinle rakiplerine fark atabilirsin!Venüs’ün ardından 14 Temmuz’da Merkür’de koşarak burcuna destek vermeye geliyor. İletişim ve zeka gezegeni Merkür, çalışma ortamında rakiplerinden sıyrılmanı sağlayacak fikirler ve atılımlarla ön plana çıkman adına sana destek vermeye hazırlanıyor. Bu döngüde çok dikkatlisin, algılarında bir hayli açık. O kadar ki arkadaşlarının ufak tefek hatalarını dahi hemen fark edebilirsin. Tabi bunları patronlarının yanında dillendirmemeye de dikkat etmen gerekiyor. Merkür’ün burcundaki hareketi seni biraz fazla açık sözlü de yapabilir.  İş arayan Aslan burçları! Hala CV’nizi güncellemediniz mi? Merkür burcunuzda hareket ederken iletişim becerilerinizi mülakatlarda parlatacaktır. Kendinizi en iyi şekilde ifade ettiğiniz yılın bugünlerini mutlaka çok iyi değerlendirin.

Ayın ilk günlerinde kendini fiziksel anlamda zorlamamaya dikkat etmende fayda var. Özellikle ayak bölgesinde rahatsızlığı olan bir Aslan burcuysan uzun yürüyüşler, uzun vadede canını acıtabilir. Ay ortasına kadar daha sakin aktivitelere dahil olmanda fayda var. Tatlı tüketimi ayın ilerleyen günlerinde sana problem yaratabilir. Bu anlamda biraz ölçülü gitmende fayda var.

Başak Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Temmuz ayında aşk hayatında yepyeni bir dönem başlıyor. Beklentiler üzerine kurulan ilişkilerden artık feragat edip, karşılıklı sevgi ve saygı esasına dayanan ilişkiler kurmak adına adım atmaya başlıyorsun. 12 Temmuz’da aşk gezegeni Venüs Aslan burcuna geçiş yapıyor. İlişkisi olan Başak burçları, ayın ilk günlerinden bu yana içinde bulundukları güç savaşından sıyrılıp karşı tarafa daha mesafeli davranabilir. Tecrübe ettikçe değişiyor ve değiştirmek istiyorsun. Fakat unuttuğun bir şey var; her insanın “fedakârlık” yapmaktan anladığı farklıdır. Bu dönemde kimsenin senin gibi düşünmesini bekleme. Bazı konularla yüzleşmen gerekiyor ve Temmuz seni bu konularla bir süre baş başa bırakmaya hazırlanıyor. Eğer bekâr bir Başak burcuysan bu dönemde kimsenin bilmesini istemediğin, arka planda bir ilişkiye başlayabilirsin. Bu kişiyle bir arkadaş vasıtasıyla ya da internet üzerinden tanışabilirsin. Bu dönemde hayatına girecek ilişkide tutku ve şefkat duygusu da eksik olmayacaktır…

Geleneksel düşünme! Temmuz’da teknolojinin nimetlerinden mutlaka faydalan…11. evin Zodyak’ta temsil ettiği temalardan biri de teknolojidir. Bu ay internet üzerinden yürütebileceğin işler sana beklediğinden de kazanç getirebilir. Örneğin; internet üzerinden satış yapabileceğin bir web sitesi ya da uzak mesafeden çalışabileceğin (freelance) bir iş sana beklediğinden de çok kazanç getirebilir. Ne zaman harekete geçmeliyim diyorsan, 4 Temmuz’da yılın en güçlü Yeniay’ı gerçekleşiyor. Yeni başlangıçları temsil eden bu döngüde bilgisayarını yanından hiç ayırma. Mutlaka sana iş anlamında yardımcı olacak insanlarla iletişime geç. Bu dönemde başarıya ulaşmak istiyorsan, geleceğe yönelik hedeflerini belirlemelisin. Seni bu hedeflere götüren stratejileri ve hedeflerini yansıtan çalışan arkadaşlarını dikkatli biçimde seçmeli, destekleyen insanları bulmalısın.

Spor yapmak için bir türlü motive olamıyorsan, spor yapan kalabalıklarla hareket et. Kalabalıkla daha çok motive olduğun bu ay, toplu koşulara, birden fazla yapılan takım sporlarına mutlaka dâhil ol.

Terazi Burcu Temmuz 2016 Yorumu

“Sadece arkadaşız!” tan daha fazlası olduğunu anlayacağın insanlar olacak! Yüreğinde fırtınaların ve dalgaların eşlik ettiği günler 12 Temmuz itibariyle sona eriyor. Yaz bu yıl aşk hayatına geç geliyor, evet. Venüs Aslan burcuna geçince dalgalar duruluyor, fırtınalar yerini hafif meltemlere bırakıyor. Arkadaşlarınla daha çok bir araya gelirken, sosyal çevrenden biriyle duygusal anlamda yakınlaşman söz konusu olabilir. Aslında Venüs’ün Aslan burcuna geçişi gerçekten yüreğine su serpecek. İlişkisi olan Terazi burçları da kafalarını uzun süredir kurcalayan soru işaretlerinde kurtulmaya başlarken sadece aşkın ve birlikte geçirdikleri zamanın tadını çıkarmaya başlayabilir. Bekar Terazi burçlarının bu dönemde başlayan ilişkileri daha serbest bir ilişki olabilir. Bu dönemde birlikte olduğun insanlarla gerçekten bir şeyler paylaşmak ve eğlenmek önceliğin haline gelirken, ilişkilerin getirilerine değil gerçekten nasıl hissettiğine daha çok önem verebilirsin. Biraz nefes almaya ihtiyacının olduğunu düşünüyorsan bu dönemde tanışacağın insanlar sana çok iyi gelecektir, güven bana…

Maddi kaynaklarını genişlettiğin bir ay seni bekliyor!Öncelikle şunu belirtmeliyim Temmuz ayında gökyüzünün rotası kariyer, para, statü gibi konuları temsil eden 10.evinde. Anlayacağın yılın maddi anlamda en hareketli ayından geçiyorsun. Yeni bir aya girerken Güneş, Merkür ve Venüs kariyer ve kazançlarına tam anlamıyla desteğini veriyor. Temmuz’un ilk günlerinde her ne kadar iş hayatındaki sorumlulukların ve ailenin talepleri arasında ikilemde kalsan da ayın büyük bir bölümünü yeni görüşmeler, yeni anlaşmalar yaparak yani statünü bir adım öteye taşımak adına geçireceksin. İş hayatı aktif olmayan Terazi burçları da bireysel girişimlerde bulunabilir. Ay bitmeden gelir kaynakların konusunda mutlaka olumlu yönde değişiklikler meydana gelecektir.
Aile içerisinde, genetik bazı hastalıkların gündeminde bol bol yer alacağı bir ay Temmuz. Geçmişten bu yana belli hastalıklar tecrübe etmiş aile büyüklerine odaklanabilir, belli sağlık testlerinden geçme planı yapabilirsin.

Akrep Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Artık hayatında ciddi ilişkiler olmasını istiyorsun! O halde 12 Temmuz’u bekle…Temmuz ayı sana bu anlamda aradığını verecek. Ayın ilk günlerine samimiyet, sevgi, şefkat duyguları hakim olurken uzun bir zamandan sonra hayatında gerçekten güvenebileceğin insanlar girebilir. Fakat bu ay önceliğin uzun soluklu ilişkiler… Özellikle artık geleceğini de paylaşmak istediği bir insanla tanışmak isteyen Akrep burçları 12 Temmuz’da aşk gezegeni Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle bu kişiyle tanışabilir. Venüs’ün 10.evine desteği aslında yüksek standartları olan, işini profesyonel bir şekilde yapan insanlarla karşılaştırabilir seni. Çalışan Akrep burçları, birlikte çalıştığınız insanlara iyice bir bakın. Son zamanlarda size belli sinyaller yollayan biri var mı? O halde hazır olun, 12 Temmuz itibariyle bu kişi size bir adım atabilir.

İkna etmekte zorlandığın insanlar, senden fikir alacaklar!Aslında Temmuz, yılın iş hayatının en çok ön plana çıktığı ay. Gökyüzü ayın ortasından itibaren rotasını 10.evine çevirirken; kariyer, maddi olanaklar, ticaret ve bireysel girişimler adına önünü açıyor. Özellikle 14 Temmuz itibariyle iletişim ve zeka gezegeni Merkür’ün ve akabinde 22 Temmuz’da Güneş’in Aslan burcuna geçişi enin adına çok önemli bir sürecin başladığının işaret eder nitelikte. Özellikle çalışan Akrep burçlarının performansları, verdikleri emek bu ay nihayet sürpriz bir terfi ya da zam ile karşılık bulabilir. İş arayan Akrep burçları, gökyüzü sizin karşınıza da güzel olanaklar çıkarmayı hedefliyor. Özellikle pazarlama, halkla ilişkiler, reklam, seyahat veya turizm alanında iş arayan bir Akrep burcuysan önümüzdeki bir ayı başvurularını sıklaştırmanı öneririm. Maddi gelirini katkıda bulunmak adına ek iş yapmayı planlıyorsan da bu süreci değerlendirebilir. Maddi anlamda 5 yıldız günler seni bekliyor…

4 Temmuz’da gerçekleşecek Yeniay ile mutlaka ruhunu dinlendirecek aktivitelere dahil ol. Haziran gibi yorucu bir ayın ardından yeni bir aya motive olmanı sağlayacak dinlendirici bir tatil sana çok iyi gelebilir.

Yay Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Tutku ve gizem! Temmuz ayında aşk hayatında bu ikisi büyük rol oynuyor…Temmuz ayına girerken Venüs ve Mars gibi aşkın farklı hallerini simgeleyen iki gezegen de su burçlarında hareket ediyor olacak. Bu ay aşk hayatındaki o maceraperest, serbest tavrından kurtulup daha karşı tarafa bağlı hareket ettiğin ve aşkın klişelerine göre hareket edebilirsin. Sevgi, güven, sahiplenme üçgeni senin aşk hayatında da geçerliliğe sahip olmaya başlayabilir. Özellikle 12 Temmuz’a kadar evli ya da ilişkisi olan bir Yay burcuysan, sevdiğin insanı daha çok sahiplenebilir; koruyucu bir rol üstlenebilirsin. Duygularını ifade etmek konusunda pek başarılı olmadığını düşünüyorsan bu ay zincirlerini kırmana yardımcı oluyor. 8.ev Zodyak’ta cinsel enerjiyi ve libidoyu temsil eder. Ay ortasına kadar aktif bir seks hayatı da seni bekliyor…

Bekar bir Yay burcuysan, bu ay cazibenle dikkatleri çekmeye hazır ol. Venüs’ün 8.evine desteği ile aşk hayatında karşına çıkan insanları tanımak ve güvenmek adına biraz zaman isteyebilirsin. İnsanlar diyorum çünkü bu ay cazibenden etkilenmemek elde değil! Kartlarını açık oynamayı seven birisin ama bu ay biraz gizemli davranmak aşk hayatına heyecan katabilirsin.

20 Temmuz’da gerçekleşecek Dolunay maddi beklentilerini karşılayabilir!
Oğlak burcunda gerçekleşecek Temmuz ayının Dolunay’ı Plüton ile birlik yaparken, gelir kaynaklarını genişletmek isteyen Yay burçlarının verdiği emekler ve girişimler bu dönemde artık meyve vermeye başlıyor. Ocak ayından bu yana gerçekleşmesini beklediğin mal-mülk satışı, uzun vadeli bir yatırım varsa bu dönemde bu konularda somut gelişmelerle karşılaşabilirsin. Ayrıca maddi şartlarını geliştirebileceğin alternatif iş olanakları karşına çıkabilir.

Temmuz ayını kapatırken maddi güvence ihtiyacın doğrultusunda aldığın kararlar gündeminde olabilir. Büyük kazançlar edinmek için bugünlerde de bir takım sıkıntılarla karşılaşabilirsin. Fakat Temmuz ayındaki atılımlarının her biri uzun vadede geçerliliğe sahip olacaktır, bunu kendine hatırlatmanda fayda var. Temmuz ayında kazanan sen olacaksın.

Temmuz ayı bu yıl Yay burçları için detoks demek. Sıvı tüketimini arttırarak ve ağır yemeklerden uzak durarak, detoks programına ufak bir başlangıç yapabilirsin. Bir de seni üzen insanlardan ve düşüncelerden…

Oğlak Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Bu ay girdiğin ortamlarda cazibenle dikkat çekeceksin!Her ay olduğu gibi Temmuz ayı da çift ruhlu bir ay. Ayın ikinci yüzü seksapelliğini ön plana çıkarırken, artan cazibenle girdiğin ortamlarda dikkatleri üstüne topladığını fark edebilirsin. 12 Temmuz itibariyle Venüs’ün Aslan burcuna geçişi aklına gelenlerin de dışında, seni gizemli ve tutkulu taraflarınla ön planda tutmayı hedefliyor. Bu döngü etkisini iyice arttırmaya ise 22 Temmuz itibariyle başlıyor. Güneş Aslan burcuna geçiş yapmasıyla, kişisel bakımınla ve görüntünle daha çok ilgilenmeye başlayabilirsin. Anlayacağın Temmuz ayında tutkuların ve seks hayatın sürekli ön planda… Plüton ve 8.evin baskınlığı aynı zamanda öfke, bastırılmış bazı duyguların dışavurumunu da destekleyebilir. Kendini bir anda uzun zamandır kafana takılan bir konu ile ilgili tartışırken bulursan, hiç şaşırma. Temmuz ayının son günlerine doğru çok açık sözlü konuşmalar yapabilirsin. Özellikle ilişkisi olan Oğlak burçları karşı tarafa dair kafasına takılanları bir bir ortaya koyabilir.

Evli olan Oğlak burçları, eşlerinin maddi durumuyla ilgili güzel haberler alabilir!Ortak paylaşımlar ve ikili ilişkilere vurgu yapan Temmuz ayında maddi anlamda refaha mutlaka ikinci bir kişinin desteği ile ulaşacağını işaret ediyor. Özellikle 4 Temmuz’daki Yeniay döngüsünün ardından evli olan Oğlak burçlarının eşleri; zam ya da terfi alabilir. Ya da eşin, gelir kaynağını genişletmeye yardımcı olacak bir fırsatla karşılaşabilir. Aile işi kurmayı hedefleyen bir Oğlak burcuysan, 11 Temmuz’dan sonrasını çok iyi değerlendirmeni tavsiye ederim. Bekâr Oğlak burçlarının ise çalıştıkları yerde çalışkanlıkları ile ön plana çıktığı günler. Çalışıyor ol ya da olma, bu dönemde hayatında sorumluluğunu üstlendiğin hiçbir konuda emek sarf etmekten çekinmeyeceksin. Ve elbette çabalarının sana geri dönüşü de olacaktır.

Ağır yiyecekleri Temmuz’da hayatından çıkar. Bu dönemde daha meyve- sebze ağırlıklı beslenmenin seni hem fiziksel hem de zihinsel anlamda daha dingin tuttuğunu fark edebilirsin.

Kova Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Fazla söze gerek yok! 12 Temmuz’da aşk gezegeni Venüs evlilik ve ikili ilişkiler evinde hareket etmeye başlıyor…

Geleceğini biriyle paylaşma fikrine nasıl bakıyorsun? Bu konuyla ilgili hala kafanda soru işaretleri varsa o zaman seni şöyle 12 Temmuz ile birlikte başlayan sürece doğru alalım. Bu tarihte Venüs Aslan burcunda hareket etmeye başlıyor ve akabinde diğer gezegenlerde (Merkür ve Güneş) aynı şekilde Aslan burcuna doğru rotasını çeviriyor. Ve yılın senin “paylaşma” temasının ön plana çıktığı günlerin resmen geldiğini vurguluyor. Neyi mi? Kalbini, hayatı, ruhunu yani kendini…

Evli olan ya da ilişkisi olan Kova burçları için yazın en güzel günleri bu tarihten itibaren başlıyor. Birlikteliğiniz iki taraf içinde bir mutluluk kaynağına dönüşürken, karşılıklı olarak birbirinize çok özel jestlerde bulunabilirsiniz. Bu dönemde sevgilin için hiç masraf yapmaktan kaçınmazken, ona gerçekten çok değerli hediyeler alabilirsin. Bekar bir Kova burcuysan 12 Temmuz itibariyle Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle başlayacak süreç, seni uzun soluklu bir ilişkinin içine sokabilir. Yani bugünlerde gözüne kestirdiğin kişiyi “aman yaz aşkı gelip geçer” deyip hiç geçme. Çünkü belli bir süre sonra bu insanla daha fazla ortak paylaşımlar içine girebilirsin.

İş hayatını ve maddi şartlarını değiştirmek adına yılın en önemli ayı Temmuz!Bu ay durmak yok! 14 Temmuz’da Merkür ve bir hafta arayla 22 Temmuz’da Güneş 10.evini aydınlatırken, seni bol bol çalışıp, üreteceğin bir süreç bekliyor. İş arayan Kova burçları, Temmuz ayını iş bulmadan bitirmeyeceksiniz. Özellikle 22 Temmuz’dan sonrasını çok iyi değerlendir! Güneş’in desteğiyle özgüvenin pekişirken, kendini ifade etmekte zorlanmayacaksın. Hatta mümkünse iş görüşmelerini Temmuz’un 3.haftasına almanı özellikle tavsiye ederim. Eğer işinden ayrılmayı planlayan Kova burçları varsa, yeni bir iş teklifi almadan ani kararlar almamalarını özellikle tavsiye ederim. 30 Temmuz bu döngünün en kritik tarihi. Bugün patronunla ya da yönetici konumundaki insanlarla gerginlik yaşayabilirsin. İş ortamında gereksiz rekabetlere tanıklık edebilir hatta bunların tam ortasına seni çekmeye çalışanlar olabilir. Bugün tecrübe ettiğin olayları değerlendirirken,  büyük resme odaklanmanda fayda var.
Bu ay çok yoğunsun, en kolay ne hazırlanırsa onu tüketme eğilimin artabilir. İşlenmiş gıda tüketiminden uzak durmak, kendini daha zinde hissetmene yardımcı olabilir, hatırlatmak isterim.

Balık Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Temmuz’da aklında aşk var! Ama ne kendine ne de ona itiraf edebiliyorsun…İnsanların beklentilerini karşılıyor olmak senin için çok önemli. Kimseyi özellikle sevdiğin insanları hayal kırıklığına uğratmıyor olduğundan her an emin olmak istiyorsun. Bu ay biraz da aynanın tam tersinden bakalım; insanlar seni, senin onları düşündüğün kadar düşünüyor mu? Cevabın olumsuz olsa bile bunu açıkça dile getirmeyeceğini çok iyi biliyorsun. Ama bu ay bu anlamda biraz daha cesur davranacaksın diyebilirim. Özellikle evli ya da ilişkisi olan bir Balık burcuysan, “sevilmeye ihtiyacım var” cümlesini yüksek sesle karşı tarafa dile getirebilirsin. Bu ay şımartılmak, ilgi görmek adeta sevgi yumağına sarıp sarmalanmak istiyorsun. Değişken nitelikli olduğunu düşünürsek, sana rutin romantik bir aşk hayatından bahsetmek mümkün değil. Ama bu ay tartışmalarınız dahi tatlı tatlı atışmalardan ibaret olabilir. Aşkın tadını çıkardığın en güzel tarihler 2,7, 10, 11, 17 Temmuz! Bu günleri ajandana kaydetmeyi unutma…

Angarya işlere dikkat!Özellikle ayın ortasından sonra. Gökyüzü yavaş yavaş rotasını Aslan burcuna çevirirken, bir bakmışsın mesai saatlerin artmış ve sen detaylar üzerine herkesten daha fazla kafa yoruyorsun. Haksızlığa uğrayacağını iddia etmiyorum fakat bu dönemde daha fazla kazanmak için gerçekten daha fazla çalışman gerekebilir. Çalışma ortamında saatler süren işler, pratik bir şekilde hareket etmeni engelleyebilir. Ayrıca bu dönemde ücretli ek mesai fikri sana çok cazip gelebilir. Hatta o kadar cazip gelebilir ki bayramda dahi mesaiye kalmayı düşünebilirsin. İş arayan bir Balık burcuysan, Temmuz ayının ortasından sonra başvuracağın işlerde sürekli angarya sorumluluklar üstlenmeni bekleyen bir iş yerinde çalışmaya başlayabilirsin. Bu yüzden bu dönemde yapacağın başvuracağın iş ilanlarını çok iyi inceleyerek hareket etmeni özellikle tavsiye ederim.
Önümüzdeki 5 ay boyunca beslenme konusunda edindiğin düzen bozulabilir; mide problemlerine dikkat!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder