Facebook Ailesi

Custom Search

31 Ağustos 2016 Çarşamba

1 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 20166 Günlük Astroloji Burç Yorumları


Koç
Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatleri ya da dış ticaret türünde konuların ön plana çıkabileceği bir aya giriş yaptınız.

Boğa
Bu ay içerisinde, ortak kaynak (kredi, miras, nafaka, burs, sponsorluk, prim, sigorta vb.) kullanımı gerektiren konular ön planda olacak. Hayatsal dersler çıkarabileceğiniz bir aya giriş yapıyorsunuz.

İkizler
Eylül ayına olumlu ruh haliyle başlıyorsunuz. Ay içerisinde daha fazla gezmek ve seyahat etmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerin problemlerinden kendiniz için yararlı dersler çıkartabileceğiniz bir aydasınız.


Yengeç
Genel anlamda çok çalışmanız gereken bir aya giriş yapıyorsunuz. İlerleyen günlerde bazı konularda ortaya çıkabilecek haberler söz konusu olabilir. İlişkilerde yeni şeyler deneyimleyebilirsiniz.

Aslan
Aşk hayatınız, sosyal aktiviteler ya da daha fazla spor, ay boyunca gündeminizde. Yaratıcı projelerin de gündemde olabileceği aşikar. Sosyal çevreyle bağlantılı işler zaman alıcı olabilir veya yeni bir iş yüzünü gösterebilir bu ay.

Başak
Ev ve aile konularında olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. İkili ilişkiler açısındansa, ay ortası gergin, geri kalanında olumlu gelişmelere veya yeni aşklara açık olabilir.

Terazi
Aldatıcı etkiler, yanıltıcı kişiler dikkat gerektiriyor bugünlerde! Eylül ayı genelinde ise evinizi veya ailenizi ilgilendiren olumlu olaylar yaşanabilir. Evinizi yenileyebilirsiniz. Ay ortası gerilime dikkat!

Akrep
Parasal konuların, maddi gelişmelerin ön planda olduğu bir aydasınız sevgili Akrep'ler. Bu olumlu durumu çok iyi değerlendirmelisiniz. Ay ortasında işbirliği içinde olduğunuz kişilerle gerilim oluşabilir.

Yay
16 Eylül civarı birkaç gün, maddi anlamda gerilimler söz konusu olsa da, ay genelinde maddi kazançları arttırıcı, yatırımı destekleyen ve maddi açıdan verimli etkiler ön planda. Doğru değerlendirmenizde fayda var. Seyahat ve eğitim fırsatlarını da unutmayalım.

Oğlak
Arka planda olan biten olaylar, gizli kapaklı işler eylül ayı boyunca da gündemde olabilir. Ayın ortasına doğru ailenizi ilgilendiren gergin ortamlar veya diyaloglar dikkat gerektiriyor. Bir başlangıç gerekirse, ayın son haftasından önce hareket etmemenizde fayda var.

Kova
İşler yoğun, ama sosyal açıdan oldukça hareketli bir aydasınız. Davetler, organizasyonlar, ziyaretler çoğalabilir. Arkadaşlarınız kanalıyla yeni işler veya mevcut işlerde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Sadece ay ortasında ilişkiler biraz zorlanabilir, o kadar.

Balık
Eylül ayında kariyerinizi ve toplum içindeki yerinizi gösteren 10. eviniz çok hareketli, sorumluluklarınız fazlalaşabilir. Gözler üzerinizde. Maddi başlıklı konularda ay ortasında yaşanabilecek bazı gelişmelereyse, dikkat etmek gerekiyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder