Facebook Ailesi

Custom Search

9 Ağustos 2016 Salı

10 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

10 Ağustos 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bazı girişimleriniz konusunda sizi destekleyen veya yardımcı olan kişiler olabilir. Bunun kıymetini bilmeli ve faydalanmalısınız. İşle, sağlıkla veya duygusal bir konuyla ilgili bazı durumları lehinize çevirebilir pozisyondasınız.

Boğa
İsteksizce de olsa, bazı konular sizi yormuş olabilir ve vazgeçmeyi düşünebilirsiniz. Hayır, tutkularınızın peşinden gitmeniz gerekiyor. Durmamalısınız.

İkizler
Evinizi, ailenizi veya kişisel planlarınızı ilgilendiren hangi konuları geliştirmek istiyorsanız, şimdi başlamanız etkileyici sonuçlar almanıza yardım edebilir.


Yengeç
Bazı hedeflerinize ulaşmak için doğru kişilerle iletişim halindesiniz. Dolayısıyla, diğer uğraşları bir kenara bırakıp harekete veya iletişime geçmelisiniz.

Aslan
İş hayatınızı, ekonomik durumunuzu ya da sosyal yaşamınızı ilgilendiren en keyifli veya başarılı süreç yolda! İvmeyi yakalamak, fırsatları değerlendirebilmek için hazırlıklı ve planlı olmalısınız.

Başak
Yepyeni bir dönemin başındasınız. Değişimi yakalamanıza yardım edecek, keyif aldığınız fikirlerinizi veya planlarınızı doğru şekilde sunmanızı sağlayacak olanakları oluşturabilirsiniz.

Terazi
Duygusal yaşamınızı ya da iş hayatınızı ilgilendiren konularda harekete geçmeniz ve daha olumlu değişikliklere açık dönemdesiniz. Rutine bağlı kalmanın hiçbir anlamı yok. Değişimi kucaklama ve deneyimleme zamanı.

Akrep
Belli girişimleriniz konusunda size faydası olabilecek doğru bağlantılara sahipsiniz. Bu önemli kişilerle bir an önce iletişime geçmenizde fayda var.

Yay
Planlı programlı ilerlemeniz ve programınızda boşluk bırakmamanız durumunda kafanızdaki alanlarda başarılı olabilirsiniz. Odaklanmanız durumunda ödüller yolda.

Oğlak
Bugünlerde, içinde bulunulan durumlarda akıllı olan veya aklına güvenilen herkes fikirlerinizdeki dehayı ya da yaratıcılığı fark edecektir.

Kova
Dönüm noktasında olabilirsiniz. Doğru zamanda doğru yerdesiniz. Bu andan itibaren sizi sadece kendiniz tutabilir. Harekete geçme zamanı!

Balık
Birlikte ilerlemenin tek yolu iki tarafın da istekli olmasına bağlı. Ortaklarınız, meslektaşlarınız, işbirliği içinde olduğunuz kişi veya kurumlar ya da sevdiğiniz kişiler bazı konuları tekrar planlamak, düzenlemek ya da üzerinden geçmek konusunda istekli olabilirler, ama siz biraz kararsız olabilir misiniz? Ne dersiniz?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder