Facebook Ailesi

Custom Search

10 Ağustos 2016 Çarşamba

15 - 21 Ağustos 2016 Haftalık Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumları

Bazı konuların ilerlememesi için gerekli problemleri alt alta sıralayabilir ve daha önce de işe yaramadığını hatırlayarak kendimizi ikna edebiliriz.
Bu gibi durumlarda, en iyisi, en ummadığımız anlar da çözüme kavuşan problemlerimizi hatırlamamız olacaktır. Nasıl olması gerektiğine yoğunlaşmayı bırakıp, çok fazla kurallara uygun olmayan, ancak koşullara daha fazla uyan ve eğlenceli yollarla ilerleme yöntemlerine alışmak yararımıza olur.

15 - 21 Ağustos 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Yeni bilgiler ortaya çıkabilir veya yeni haberlere göre bazı planlarınızı ya da hareketlerinizi yeniden planlayarak veya gerekli değişiklikleri yaparak daha iyi bir konuma gelebilirsiniz.Bazı konularda doğru yolda veya tavırda olduğunuzu anlamanıza yardım edecek işaretler kendini gösterebilir ya da göstermek üzere. Bu işaretleri gözardı etmeyin.

Boğa
Bazı tavırlarınızı gözden geçirmenizde fayda var. Zira, uzun zamandır beklediğiniz olanakları, önerileri ya da teklifleri hafife alıyor olma ihtimaliz yüksek! Bazı işleriniz veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Nasıl olacağına odaklanmak yerine, faydalanmaya bakmalısınız.


İkizler
Haftanın sizi götürdüğü yere gidebilirsiniz. Aslında Bodrum' a tatile giderken, neden Yemen de kahve topladığınızı daha sonra da açıklayabilirsiniz nasıl olsa! Uzun vadeli bir işbirliğinizi, ortaklığınızı ya da uzun vadeli bir planınızı geliştirmenin yollarını bulabilirsiniz. Bu durum size keyif verecek.

Yengeç
Bazı konularda yaşanabilecek hoşnutsuzlukları alttan almaya çalışın. Zira, gereken düzenlemeleri yaptıktan sonra hayatınızın yeni şekli çok hoşunuza gidebilir. Kişisel refahınızı veya kariyerinizi ilgilendiren bir konuda olumlu yönde ilerleme sağlayabilirsiniz. "Nasıl" yerine "Ne iyi olur" demenizde fayda var.

Aslan
Bazı kişilerin sizin olduğunuz yerde kalmanız konusundaki ısrarıyla sizin kendi başınıza hareket etme kararlılığınız birbiriyle çakışabilir. Elbette, sizin için hangisi daha yararlıysa o yönde ilerleyeceksiniz. Aşk hayatınızı veya maddi durumunuzu ilgilendiren, çözülmesi zor görünen bazı problemler çözülmek üzere ön plana çıkabilir. Gözünüzü, kulağınızı açık tutun.

Başak
Gerekli tün bilgilere ulaşana kadar sabırlı olmanızda fayda var. Belli yatırımlarınızı, alışverişlerinizi, anlaşmalarınızı, kim olduğunuzu veya kazançlarınızı ilgilendiren konularda bazı gelişmeler yaşanabilir.Bazı konularda eliniz düşündüğünüzden daha kuvvetli... Düzgün oynamanız durumunda girdiğiniz oyunu kazanabilecek potansiyeldesiniz.

Terazi
Diğerlerinin sizden talepleri veya size sormak istediği sorularla sizin onlara sunabilecekleriniz arasında dağlar kadar fark olabilir. Bu çelişkili duruma mizahi yaklaşımda bulunmanın faydasını görebilirsiniz. Bazı planlarınız/işleriniz sürekli erteleniyor ya da iptal oluyorsa, bunun sizin hayrınıza sonuçlar doğuracağını unutmayın! Aksilikler sizin faydanız için doğuyor.

Akrep
Belli bir düzenleme, anlaşma veya ilişki artık size daha fazla hizmet etmiyorsa uzaklaşmayı düşünebilirsiniz. Bu durum sürekli özür dilemekten ve mazeret üretmekten daha kolay gelebilir. Belli bazı ilişkilerinizde sonuç almakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ama hiç beklemediğiniz anda elinize geçebilecek joker, kazanmanıza yardım edebilir.

Yay
Diğerleri ne beklerlerse beklesinler, ne yapmanız gerekiyorsa onu yapacağınız ortada. Diplomatik davranıp olayları en basit şekliyle ele alabilirsiniz. Aşk hayatınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konulardaki gelişmeler bambaşka bir yöne doğru ilerleyebileceğinizin işareti! Fırsatı değerlendirin.

Oğlak
Evinizi, işinizi, mal varlıklarınızı ya da kariyerinizi ilgilendiren konularda baskıya maruz kalabilirsiniz. Bu durumda geri çekilmek yerine gereken adımları atmak, içinde bulunulan durumun olumlu yönde ilerlemesine yardım edebilir.Yaratıcı fikirler doğabilir, hatta bazıları çok önemli bir şeyin başlangıcını işaret ediyor olabilir. Daha önce atılması gereken adımların atıldığını görebilirsiniz.

Kova
Bazı gerçeklere dayanarak, belli düzenleme ya da anlaşmaların artık bir parçası olmadığınızı ve bazı konuları bir an önce sonlandırmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Bu durumda bu konuyu net şekilde sonlandırma yoluna gidebilirsiniz.Bu hafta olaylara biraz daha geniş çerçeveden bakın. Son dönemlerde yaptığınız bazı planların mükemmel olduğunu düşünüyorsanız, bir kez daha düşünmeniz gerekebilir!

Balık
Ufak gibi görünen rahatsız edici ayrıntıları veya detayları görmezden gelmeniz büyük sorunlara neden olabilir. Zira, küçücük sorun büyük sıkıntının görünen yüzü olabilir. Dikkat! Kariyerinizi veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren alanlarda cesur adımlar atmanıza yardım edecek cesareti veya olanağı bulabileceğiniz günlerdesiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder