Facebook Ailesi

Custom Search

15 Ağustos 2016 Pazartesi

16 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

16 Ağustos 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Önümüzdeki üç gün, az rastlanır ama dikkate değer teklifler söz konusu olabilir. Bağlayıcı sözler vermeniz gerekiyorsa, bugünlerde atılacak adımların uzun süreli olacağını unutmamanız gerek.

Boğa
Maddi konularda hareketlilik görülebilecek günlerdesiniz. Ek gelirler ya da kârlı alışverişler söz konusu olabilir. Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda da olumlu gelişmeler olabilir.

İkizler
Bazı kişiler fikirlerinizin güzelliğinin farkına varmayabilir, ama bu onların işe yaramadığı anlamına gelmiyor. Siz devam edin. Önemli kararlar alma, önemli bir anlaşma imzalama aşamasında olabilirsiniz.


Yengeçİlişkilerinizi ilgilendiren konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. İş hayatınızda çalışmalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Önemli pozisyondaki kişilerin dikkatini çektiğinizi fark edebilirsiniz.

Aslan
Önümüzdeki üç gün içinde alacağınız takdirler, çalışmalarınızın boşa gitmediğini anlamanızı sağlayabilir. Sağlığınızı veya ticari konuları ilgilendiren başlıklar aniden kendi kendine düzelebilir.

Başak
Bugünlerde yapılacak anlaşmalar, imzalanacak sözleşmeler çok uzun süreli olabilir ya da uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Ev alım satımı gibi evle ilgili başlıklarda pazarlıklar ön plana çıkıyor.

Terazi
Önümüzdeki üç gün sürpriz yolculuklar, ani ziyaretler söz konusu olabilir. Akrabalarınızla ilgili hoş haberler alabilirsiniz. Ev ya da duygusal hayatınızla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir.

Akrep
Maddi konularda hoş gelişmeler yaşanabilir. Kârlı anlaşmalar yapabilir, istediğiniz bir malı alabilirsiniz. Bazı kişiler işleriniz, ilişkileriniz üzerine yorum yapabilir, değecekse karşılık vermelisiniz.

Yay
Beklenmedik gelişmeler yola nasıl devam edeceğinize karar vermenizi sağlayabilir. Gözler üzerinizde, dikkat çekeceğiniz günlerdesiniz. Yeni aşklar da söz konusu olabilir. İmaj yenilemek isteyebilirsiniz.

Oğlak
Önümüzdeki üç gün içinde aradığınız ilişkiyi, aşkı, işbirliğini, ortaklığı veya projeyi bulma ihtimaliniz gayet yüksek. Şansınızı zorlamanız için uygun günler. Beklenmedik gelişmelere de açık.

Kova
Sosyal faaliyetlerinizi veya aşk hayatınızı ilgilendiren hoş sürprizlere açık üç günlük süreçtesiniz. Keyifli veya romantik planlar yapabilir, ani seyahatlere çıkabilir, sürpriz bir habere sevinebilirsiniz.

Balık
Yapacağınız işlerin göz doldurabileceği, ani maddi kazançlara yol açabileceği sürpriz gelişmelere açık üç günlük süreçtesiniz. Beklenmedik bir kaynaktan gelen ilginç bir teklif de söz konusu olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder