Facebook Ailesi

Custom Search

31 Ağustos 2016 Çarşamba

16 Eylül 216 Ay Tutulmasi ve Burçlar

Ay Tutulması

16 Eylül 2016 Balık Burcu Ay Tutulması ve Etkileri

16 Eylül 2016 Cuma günü akşam saat 21.05 gerçekleşecek Ay Tutulması 24 derece Balık burcunda yaşanacak. Ay bu yıl 3. kez tutulurken en savunmacı ruhu ile yaşadığımız gezegende ruh bulacak. Ay tutulması Balık burcunda gerçekleşirken anın yükselenini İkizler burcu yönetecek. Bunca olaya rağmen bazı insanların güvenlik zafiyetini ve akıl almaz eksikliklerini görmemizi sağlarken, aklımıza farklı soru işaretlerini getirecek. Güneş, Başak burcunda süzülürken detayları abartmamız için elinden geleni yapacak. Hatta öyle sıra dışı olaylara tanıklık edeceğiz ki gündeme dair sorunları sıradan insanların yani yerel halkın yardımıyla çözüldüğüne ya da bilgileri ile netleşeceğine şahit bile olabiliriz.

Ay Tutulması ve Merkür Gerilemesi Aynı Zamanda!


Bu sefer ki hedefi aslında büyükten küçüğe sisteme bağlı olan insanlığın artık sistemin tıkandığını görmesini sağlamak. Yönetenlerin ise iyi kötü demeden önce, elinin kolunun ne kadar bağlı olduğunu görmemizi sağlayacak! Bu da hiç olmadık konulara toplum olarak değineceğimi anlamına geliyor. Gökyüzünde bu olağanüstü şölen gerçekleşirken sevinçlerimizle, korkularımızın omuz omuza seyredeceğini anlatmaya çalışıyor. Herkesin son yıllarda hayatını görmesi için ayna görevini üstlenen Ay Tutulması, kırgınlıklarımızı daha net bir şekilde dile getirebileceğimizi vurguluyor. Son 9 yıldır fikirlerini görüşlerini inkâr eden herkesi içine çekecek olan Ay, kimlerin kimlere akıl oyunları oynadığını da gösterecek. Tabii Ay’ ın büyülü ışığı altında gerçekleşecek tutulma önce 1970 – 84 arası doğanların medeni cesaretlerini ortaya koyması için elinden geleni yapacak. Tutulma esnasında Satürn - Neptün ilişkisi adeta birtakım insanların hipnozdaymış gibi davranışlar sergileyeceğini işaret ediyor.

16 Eylül 2016 Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkiliyor?

Koç

Mevcut iş veya ilişkilerinizde önemli değişiklikler ve düzenlemeler yapılması gerektiğini fark edebilirsiniz. Olan biten rutini bozan olaylara sinirlenmek veya hatalı yerleri onarmaya çalışmak yetmeyebilir. Yepyeni şeyler yapmak gerekiyor.


Boğa

Bazı ilişkilerinizin kalitesini ve devam edip etmemeye değip değmediğini hesaplamaya başlayabilirsiniz. Ancak bu tür hesaplamalar yapmak için çok erken. İlişkilerin dinamiği her zaman iniş çıkışlı olmuştur. Zaman olayları daha iyi değerlendirme imkanı bulmanızı sağlar.

İkizler

İş hayatınızı veya maddi durumunuzu ilgilendiren konularda sorunlar oluşabilir. Herkesin çok sayıda talebine yetişmeye çalışmadan önce, bu isteklerinin yerinde olup olmadığını veya ihtiyaçları olan şeyler isteyip istemedikleri sorgulamanız gerekebilir.

Yengeç

Mevcut alışkanlıklar içerisinde kendinizi mevcut sorunları çözmenizi sağlayacak olanları seçmeye çalışmaktansa, bambaşka bir yöntem bulmanızda fayda var. Hayatınızın bazı bölümleri yeniden şekilleniyor.

Aslan

En çok istediğiniz şeyler, dilekleriniz ve hayalleriniz ön planda. Hayatınızda bir dönem kapanıyor gibi hissedebilirsiniz. Artık yeni bir sürece adım atmaya hazırlanmalısınız.

Başak

Duygusal yaşamınızı veya ticari bağlantılarınızı ilgilendiren ilişkilerinizin maddi anlamda size fayda mı yoksa zarar mı getirdiğini sorgulamaya başlayabilirsiniz. Maddi kayıpları engellemek veya kazançları artırmak için yeni düzenleme ve değişiklikler yapabilirsiniz.

Terazi

Bazı konularda veya mevcut işlerinizde yakınınızdaki kişilerle, çalışma arkadaşlarınızla veya sevgilinizle tamamen farklı düşünüyor olabilirsiniz. Fikir çatışmalarına girmeden ortamı aydınlatmak için sorular sorabilir, isteklerde bulunabilirsiniz.

Akrep

Çözümlenmesi zor konuları görmezden gelmekte zorlanabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Sıkıntılı durumlardan veya bir süredir kaçtığınız problemlerden kaçmak zor olabilir.

Yay

Evet, siz dürüst bir insansınız ve bundan da öte, her konuyu detayıyla ve tüm gerçekçiliğiyle ele almaktan kaçmazsınız. Ancak unutmayın ki herkes sizin gibi değil! Dolayısıyla dürüst davranmayan kişilerden zarar görmemek için yapacağınız anlaşmalarda konuya tümden hakim olmanız şart!

Oğlak

İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren işbirlikleriniz, ilişkileriniz veya ortaklıklarınız dikkat gerektiriyor. Bu alanlarda sorunlar veya çözülmesi gereken problemler varsa, bir an önce tek tek ele alınması olayların büyümesinin önüne geçecektir.

Kova

Bugünlerde ortaya çıkabilecek haberler, bilgiler veya size taşıanan dedikodular geleceğinizle ilgili alacağınız kararlarda etkili olabilir. Bu bilgiler ışığında geleceğinizle ilgili daha sağlamcı adımlar atmak isteyebilir, mevcut ilişkilerinizi veya sorumluluklarınızı buna göre değerlendirebilirsiniz.

Balık

Bugün meydana gelen tutulma biraz sancılı olabilir. Buna rağmen uzun vadeli amaçlarınızı ortaya koymanız, en önemli hayallerinizi ve tutkuyla bağlı olduğunuz şeyleri gerçekleştirmeniz için uygun koşulları ortaya çıkartabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder