Facebook Ailesi

Custom Search

16 Ağustos 2016 Salı

17 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

17 Ağustos 2016 Çarşamba Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bazı konuların yeniden yapılandırılması veya düzeltilmesi gerekiyorsa, bir an önce yapabileceğinize bakmalısınız. Böylece konunun muhatabı olanların kendi yolunda rahatça devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Boğa
Sağlığınızı, refah ve huzurunuzu ya da işinizi ilgilendiren konularda bazı başlıklar dikkat gerektiriyor olabilir. İhmal etmemekte fayda var.

İkizler
Uzun zamandır hayalini kurduğunuz, istediğiniz veya beklediğiniz bir işbirliği gerçekleşme şansı bulabilir ya da bir girişiminiz hızlanabilir.


Yengeç
Hayatınızda olumlu değişiklikler yapabilmek veya hayatınızın bazı alanlarını düzenleyebilmek için doğru yerde bulunuyorsunuz. Olaylara olumlu açıdan yaklaşmanızda fayda var.

AslanÇevrenizdeki kişilerden yardım görebileceğiniz günler. Maddi manevi katkısı olabilecek kişilerle ilişkilerinizde katı olmamaya ve bazı başlıklarda ısrarcı olmamaya dikkat edin.

Başak
İş hayatınızda veya özel yaşamınızda olumlu değişiklikler yapmak, kazançlarınızı artırmak veya kendinizi geliştirmek istiyorsanız, başkalarının tavsiyelerine de kulak vermelisiniz. Danışmanlık almaktan çekinmemeniz durumunda kendinizi yenilmenizi sağlayacak fırsatlar doğabilir.

TeraziHayata daha geniş bir perspektifle bakmanız durumunda, bazı ilişkilerinizi, işlerinizi veya yaşadığınız yeri başka bir gözle görebilirsiniz. Değişiklik yapılması gerektiğinin farkına varabilirsiniz.

AkrepSezgilerinize güvenebilirsiniz. Bir süredir kafanızı karıştıran konularda kalbinizin sesine kulak vermeniz, sizi doğru yere taşıyabilir.

YaySizden yaşça büyük veya tecrübeli kişilerden akıl alabilirsiniz. Akılcı yaklaşımları ilerlemenizde veya bazı problemlerin çözümünde size yardımcı olabilir.

Oğlak
Bazı alanlarda pozisyonunuzu veya bulunduğunuz yeri doğru tahlil etmeniz, gideceğiniz yolun ilk adımı olabilir. Özellikle sosyal gruplar içindeki rolünüzü belirlerken bazı bilgileri veya haberleri doğru değerlendirmeniz gerekebilir.

Kova
Bazı plan veya projeler düşündüğünüzden daha fazla zaman alabilir ya da yorucu olabilir. Ancak güzel olan hiçbir şey kolay değildir zaten. Öyle değil mi?

Balıkİş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda sizi yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir. Ancak kendi kararlarınızı kendiniz vermelisiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder