Facebook Ailesi

Custom Search

17 Ağustos 2016 Çarşamba

18 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

18 Ağustos 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Çok fazla yararınıza olmayan ya da hoşunuza gitmeyen koşullar üzerinde anlaşma sağladığınız durumlar olduysa, geri dönüp olayları tekrar değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz.

Boğa
Evinizi, ailenizi, ilişkilerinizi veya işbirliklerinizi ilgilendiren konularda bazı başlıklar ön plana çıkabilir. Bu konuları hafife almamanız ve gereken önemi vermeniz gerekiyor.

İkizler
Yaşamsal tercihlerinizi ilgilendiren konularda farkında olarak ya da olmayarak önemli adımlar atıyor olabileceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Dolayısıyla, aslında girmemeniz gereken alanlara veya bazılarını rahatsız edebilecek işlere giriyorsanız hareketlerinizi gözden geçirmenizde fayda var.


Yengeç
Hallettiğinizi düşündüğünüz konular tekrar yüzünü gösterebilir. Bazı konuları görmezden gelmek yerine kararlı şekilde üzerine gitmeyi tercih edebilirsiniz.

Aslan
Aslında bu tür bir durum olmamasına rağmen, siz bazı konuların sizin yararınıza gelişmediğine dair bir fikre kapılabilirsiniz. Size bu anlamda katılmayan kişilerin sözlerine kulak vermenizde fayda var.

Başak
Bazı konularda bağlayıcı sözler vermeniz gereken ya da anlaşmaların sonuçlandırılması lüzum gelen bir haftadasınız. Ancak en doğrusu, bir hafta daha beklemek olabilir.

Terazi
Sanatsal, yaratıcılık gerektiren veya maddi konularda başkalarının verdiği sözlere göre hareket etmemenizde fayda var. Zira, karşınızdaki kişiler yanıltıcı olabilir ya da sözlerinin gereğini yerine getiremeyebilirler.

Akrep
Ait olduğunuz grup ve topluluklarda tartışma yaratabilecek fikirlerinizi ortaya koyma eğiliminiz artabilir. Haklı tarafı olsa bile, söylediğiniz şeylerin arkasında durmanız gerekeceğini ve unutulmayacaklarını da aklınızda bulundurmanız gerekiyor.

Yay
Bazı konularda gereğinden fazla ısrarcı oluyor ya da inat ediyor olabilirsiniz. Ancak, ait olduğunuz topluluklar düşünüldüğünde mevcut sorunları çözmeye en uzak yol bu olabilir.

Oğlak
Aslında istemediğiniz veya bahsedilen şekilde veya sürede yapamayacağınızı düşündüğünüz konulara onay vermeniz sorun yaratabilir. Olayların zamana bırakılmasını sağlamak daha doğru olabilir.

Kova
Bazı konularda kendi fikirlerinizi savunma konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Ancak, genelde fikir çatışmalarına açık olan bugün esnek olabilmek daha faydalı olacaktır.

Balık
Bazı kişileri köşeye sıkıştırma veya geçme konusunda kendinizce planlar yapıyor olabilirsiniz. Ancak, bu durumun imajınıza zarar verebileceği konusunda sizi uyarmam gerekiyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder