Facebook Ailesi

Custom Search

18 Ağustos 2016 Perşembe

19 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

Bugün Burçları Neler Bekliyor?

Koç
İlerlemek, elde etmek veya üzerine yoğunlaşmak istediğiniz konularda arkadaşlarınızın veya diğerlerinin farklı görüşlerini bir tarafa bırakıp motive olduğunuz şekilde devam edebilirsiniz.

Boğa
Bazı kişilerle başa çıkabilmek için duygularınızı bir kenara bırakıyor olabilirsiniz. Ancak, materyalistik gereklerin dışında duygu dünyanızın isteklerine de kulak vermeniz gerekiyor.

İkizler
Sizin için eski önemini kaybetmiş işbirliklerinizi (bankacınız, sigortacınız, avukatınız, manavınız vb.), özel hayatınıza ilişkin ilişkilerinizi veya ortaklıkları bir kenara bırakmak ve yolunuza yeni birlikteliklerle devam etmek isteyebilirsiniz.

Yengeç
Mevcut durumunuzu detaylı ve doğru değerlendirmeniz gereken günler. Alacağınız kararlar ileride sağlığınızı, eğitiminizi, sahip olduğunuz şeyleri etkileyebilir ya da keyfinizi yerine getirebileceği gibi, kaçırma riski taşıyabilir. Detaylı düşünmeli.


Aslan
Kendinizi gösterebileceğiniz, neler yapabileceğinizi ya da yaptığınızı ispat edebileceğiniz günlerdesiniz. Olanakları doğru kullanmalısınız.

Başak
Başkalarının istek veya ihtiyaçlarını giderebilmek için harcadığınız zaman ve enerji kendi programlarınızı uygulayabilmenizi engelliyor.

Terazi
Arkadaşlıklarınızı, ilişkilerinizi ve hayatınızı yenilemenize olanak tanıyacak gelişmeler söz konusu. Yaşamınızda, sizin için daha uygun veya keyif verici olabileceğini düşündüğünüz değişiklikler yapabilirsiniz.

Akrep
Yeteneklerinizi ve özelliklerinizi kullanabileceğiniz günlerdesiniz. Sorumluluk alabilir, ekonomik ya da yaratıcılık içeren işler ve konular başta olmak üzere ilerleme sağlayabilirsiniz.

Yay
Hayatınıza hiçbir katkısı olmayan iş, rutin, ilişki, işbirliği veya kişilerden uzaklaşmak ve size faydası olabileceğini düşündüğünüz değişiklikler ve başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz dönemdesiniz.

Oğlak
Bazı konularda kendinizi zayıf hissedebilir veya hoşunuza gitmeyen tartışmaların içine girebilirsiniz. Yine de, yapılacak konuşmalardan yeni bilgiler elde edilebilme olasılığı yüksek.

Kova
Yeni ve yararlı arkadaşlıklar veya bağlantılar kurmak için uygun günler. Yeni sosyal çevrelere girebilir, destekçi kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Kurulacak bağların bazıları sizin gerçekten faydalı olabilir.

Balık
Açılacak yeni kapılar veya söz konusu olabilecek fırsatlar maddi anlamda rahatlama veya büyüme sağlayabileceği gibi, imajınızı güçlendirmenize ya da bazı konularda başarı elde etmenize de yardım edebilir. Ancak, süreç gergin ve yorucu olacaktır bilmenizde fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder