Facebook Ailesi

Custom Search

19 Ağustos 2016 Cuma

20 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Yaptığınız işlere katkılarınız diğerlerini etkilemenize ve devam etme gücü bulmanıza yardım eder. Ortaya koymak istediğiniz işlere yapacağınız yatırımlar belli kurumlarla ilişkilerinizi artırabilir. Önümüzdeki haftalarda, rüzgar, hızınızı artıracak şekilde arkanızdan esiyor olacak.

Boğa
Kafanızdaki bir fikri kârlı bir işe dönüştürebilirsiniz. Bazı işbirlikleri sandığınızdan daha fazla işinize yarayabilir. Bazı işleri kendi başınıza halletmeniz tasarruf etmenizi sağlayabilir. Diğerleriyle ilişkilerinizde takınacağınız tutum başarının dozunu ayarlayabilir. Avukatlar, menajerler, terapistler vb. (ihtiyaca bağlı olarak meslek grubunu siz yazın) size iyi gelebilir önümüzdeki günlerde.

İkizler
Önemli randevu veya görüşmeler söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda kafa karışıklıkları yaşıyor olabilirsiniz ya da önümüzdeki haftalarda yaşayabilirsiniz. İşi eğlenceyle karıştırmanız durumunda sonuçları hoş olmayabilir. Kulaktan dolma bilgilere dayalı kişisel veya işle ilgili değişiklikler yapmak doğru olmayabilir. Yaptığınız işleri en ince ayrıntısına kadar planlamanız gerekiyor.


Yengeç
Belli konularda harekete geçmekten, belli gruplara katılmaktan ya da kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmemelisiniz. İşlerinizi ciddiye almanız durumunda işle ilgili bazı konular lehinize çalışmaya başlayabilir. Bazı işbirlikleriniz ya da ilişkileriniz olumlu yönde ilerlemeye başlayabilir.

Aslan
Uzun süreli imzalar atılabilir. Bazı konularda zıt fikirleri olan kişilerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Diyaloglarınızı belli bir noktada tutmanızda fayda var. Tutulamayacak sözler vermemeye ve hata için boşluk bırakmamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlığınıza dikkat etmeli, sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız.

Başak
Verimli bir gündesiniz. Eviniz ya da gayrimenkullerinizle ilgili konularda diğerlerinin fikirlerine de ihtiyaç duyulabilir. Daha fazla maddi getirisi olabilecek işler araştırabilirseniz, yaşadığınız yerde veya evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Alacağınız kararları eleştiren kişiler söz konusu olabilir. Değişiklik sosyal yaşamınızı renklendireceğe benziyor.

Terazi
Sosyal yaşamınız hareketlenmeye başlıyor. Önümüzdeki günlerde popülerliğiniz artmaya başlayacak. Evdeki sorunları işinizle karıştırmamalısınız. Önemli bir ilişkinizde meydana gelecek değişiklik üzücü gibi görünse de, aslında sonuçta sizin için en iyisi oluyor olabilir. Kşisel sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmamanız gerekiyor. Yaratıcılığınızı kullanmak hoşunuza gidecek.

Akrep
Maddi başlıklı konuların ön planda olacağı ve yeni olanakların yüzünü gösterebileceği günler geliyor! Bazı kişileri desteklemek istemeniz güzel. Ancak, fikir vermek ve yanında olmakla, para vermek arasındaki farkı doğru hesaplamak gerekebilir. Sizden faydalanmaya çalışan kişiler olabilir. Evde yapacağınız işler veya değişiklikler stresinizi azaltmanızı sağlayabilir.

Yay
Bazı kişiler ne yapmaya çalıştığınızı ya da ne yönde ilerlediğinizi anlamıyor olabilirler. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bitirmekte zorlanabileceğiniz işlere hiç başlamamanızda fayda var. Doğru seçimler yapmanız gereken zamanlar.

Oğlak
Hassaslaşabileceğiniz veya alıngan tavırlarınızda artış olabilecek günler geliyor. İş hayatınızla ilgili değişiklikler için özgün yaklaşımlar geliştirmeniz gerekli. Yapılan tekliflerin resmiyet kazanmasına önem vermezseniz veya kağıt üzerinde yazılı metne dönüştürülmesini talep etmezseniz, ileride bu konuda çok tartışma çıkabilir.

Kova
Belli ilişkiler zorlayıcı olabilir. Başkalarını temsilen veya başkaları için yapacağınız konuşmalarda çok dikkatli olmalısınız. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir ve sizi tuhaf durumda bırakabilir. Kurallara uygun ilerlemeniz durumunda ilerleme hızınız artacaktır. Köprüleri yakmanın bir anlamı yok.

Balık
Özel yaşamınız görüş alanınızı daraltıyor. Sağlığınıza dikkat etmeli, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalısınız bugünlerde. Amaçlarınızı uygularken daha tutkulu olmalısınız. Hızlı davranmanız ve takipçi olmanız ilerlemenizi kolaylaştırabilir. Maddi fırsatlar veya olanaklar söz konusu olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder