Facebook Ailesi

Custom Search

20 Ağustos 2016 Cumartesi

21 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Yeteneklerinizi doğru değerlendirmeli ve altından kalkamayacağınız işlere talip olmamalısınız. Bilgi ve yetenekleriniz konusunda gerçekçi olmanız sıkıntı yaşayabileceğiniz konuların önünü kesebilir.

Boğa
Bazı kişilerin güvenilirliklerini sorgulayabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak, hızlı sonuçlar çıkartmadan önce tüm gerçeklerin ortaya çıkmasını beklemenizde fayda var.

İkizler
Belli konularda yanlışlar yapan kişilerin girişimlerinizi merak etseniz bile, içerisinde yer almamaya veya katılımda bulunmamaya özen göstermelisiniz.


Yengeç
İlk etapta cazip görünen öneri, davet veya teklifler dikkatle bakıldığında önemli handikaplar içeriyor olabilir. Dolayısıyla, detaycı ve dikkatli olmanız gerekiyor.

Aslan
Sizden çok fazla beklentisi olmayan veya bağlayıcılığı bulunmayan anlaşma önerileri, teklifler veya tavsiyelerle karşılaşmanız sizi şüpheye sürükleyebilir. Gerekli incelemeleri yapmanız durumunda tekliflerin gerçekçi olup olmadığı anlaşılacaktır.

Başak
Doğru olanı veya iyi olan tarafı anlamakta zorluk çekebileceğiniz günlerdesiniz. Dolayısıyla, esnekliğinizi korumakla birlikte içinizde şüpheye de yer vererek hareket etmenizde fayda var.

Terazi
Kendinize güvenmeniz ve düşüncelerinizin doğruluğu nedeniyle arkasında durmak istemeniz çok güzel. Ancak, bir iki gün için, önemli konularda görüşlerinizi kendinize saklamanız sizin için daha faydalı olabilir!

AkrepBazı şüphelere veya endişelere sahip olduğunuz başlıklar ya da konular varsa, kalbinizin sesine kulak vermenizde ve sezgilerinize uygun hareket etmenizde fayda var.

Yay
Bazı konuşmalarınız esnasında sizi yadırgayan veya yadırgamış gözlerle bakan kişilerle karşılaşırsanız, bir süre için sessiz kalmanızda fayda var. Zira, belki de bağlantısız konulardan bahsediyor olabilirsiniz.

Oğlak
Bazı konuların, işlerin ya da girişimlerin gerçekçi mi yoksa sadece ulaşılması zor bir hayal mi olduğunu birbirine karıştırıyor olabilirsiniz. Nihai kararı vermek veya diğerlerini bilgilendirmek için iki üç gün beklemek daha doğru olabilir.

Kova
Diğerlerinin hatalarını veya yaptıkları yanlışları düzeltmek ya da yetersiz kaldıkları konularda onları tamamlamak isteseniz de, geçmişten gelen derslerle bu sefer bir adım atmayabilirsiniz.

Balık
Gerçekten arzu ettiğiniz şeylerin olma olasılığı konusunu tekrar gözden geçirmelisiniz. Çünkü büyük düşünmek her ne kadar olumlu bir eğilim olsa da, doğru hesaplamalar yapmak bir o kadar zor olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder