Facebook Ailesi

Custom Search

17 Ağustos 2016 Çarşamba

22-28 Ağustos 2016 Haftalik Burç Yorumu

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Bu hafta, pek çok konunun kendi uzman olduğumuz alanlara ya da yeteneklerimize uygun olarak düzenlenmesi ve çevredeki kişilere bu anlamda önderlik edilmesi gerekebilir. İnisiyatif almak işleri kolaylaştırıp, ilerlemeyi desteklemekle kalmayıp, kazançları korumak veya arttırmak için de gerekli olabilir.
Ancak, ilişkilerde mutlaka ve mutlaka kibar olmak, diğerlerinin fikir ve isteklerini de göz önünde bulundurmak ve sakinliği korumak gerekecektir. Zira, tartışmaları körükleyen bir atmosfer söz konusu.
Ancak genel hatlarıyla pratik olabileceğimiz ve "keşke"lerle vakit kaybetmek yerine istediğimiz konularda harekete geçmeyi tercih edebileceğimiz bir hafta sonundayız. (Özellikle pazar günü.) Özgüvenli olmamız ve planlı şekilde ilerlememiz durumunda amaçlarımıza ulaşabiliriz. Cumartesi akşam saatlerinde belirsizlikler, kararsızlıklar veya gerçeklerden uzak yaklaşımlar söz konusu olabilir. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

 22 - 28 Ağustos 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Yenilenen enerji istediklerinizi almanıza yardım edecektir. Hedeflerinize kilitlenmelisiniz. Belli kararlar almanıza veya belli konularda fayda sağlamanıza yardım etmeyecekse tartışmalardan kaçınmanız gereken günlerdesiniz. Tartışmak yerine içinde bulunduğunuz durumu değerlendirmeniz gereken günlerdesiniz.Başkalarının hatalı görüşlerini veya yanlışlarını kabul etmek zorunda değilsiniz. Sabırlı ve planlı olmanız gereken günler. Görevleriniz ya da sorumluluklarınızın artması sizi sıkmasın. Kabiliyetlerinizi göstermeniz için açık ortam sağlıyor aslında. İstikrar kazandırır.

Boğa
Kendiliğinden gelişen olaylar sizin belli konularda serbest kalmanıza yardım edebilir. En fazla sevdiğiniz konulara zaman ayırmalısınız. Keyif aldığınız şeylerle vakit geçirmelisiniz. Kendinizde yapacağınız değişiklikler iyi hissetmenize yardım edebilir.İnatçı olmanız, bazı konularda sizi engelliyor olabilir. Mevcut durumunuzu tavsiyeleri de göz önünde bulundurarak değerlendirirseniz daha gerçekçi sonuçlar çıkarabilirsiniz. Değişiklikten çekinmemeniz durumunda iş hayatınızda yakında farklı fırsatlar söz konusu olabilir.


İkizler
Fikirlerinizi karşı tarafa ısrarla benimsetmeye çalışmanız aynı baskıyla karşılık görebilir. Elinize geçen bilgileri, haberleri ya da aklınıza gelen fikirleri doğru değerlendirmeniz durumunda fayda sağlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda belirsizlik yaratan durumlar olabilir. Her şeyi bir kenara bırakıp işinize konsantre olmalısınız.Sizi ya da biriyle ilişkinizi kıskanan kişiler olabilir. Eviniz, işiniz ve sosyal yaşamınız arasında bir denge kurmanız, ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda veya yapılacak harcamalarda dikkatli olmanız gerekiyor! Diğer yandan da, bazı konularda isteklerinizi gerçekleştirme olasılığınız yüksek.

Yengeç
Belli konuların kaynaklarınızı nasıl etkileyeceğine daha fazla kafa yormanız gerekli. Politik olmanız ve sakinliğinizi korumanız gereken günler. İşinizde bugünlerde yaptıklarınız geleceğiniz üzerinde etkili olabilir. Dolayısıyla, özel yaşamınızdan çok işe odaklanmanız gerekli. Çalışma saatlerinizle ilgili şikayetler çalışma hızınızı kesmemeli!Tartışmalardan veya gergin ortamlardan uzak durmaya çalışmalı ve sakinliğinizi korumalısınız. Başkalarının işlerine karışmak için de doğru zaman değil. Yaşanan bazı olaylar kişisel değişikliklere neden olabilir.

AslanYanlış adımlar atmamak için araştırmaları çoğaltmalısınız. Hayatınızda heyecana ihtiyaç var. Bir taraftan ev ve aileyle ilgili konularla uğraşmanız gerekirken, bir yandan da yeni işbirlikleri, arkadaşlıklar veya yaratıcılık gerektiren işlere zaman ayırmanız gerekebilir.Bazı konularda abartılı tavırlar sergilememeye veya başkalarının sınırlarını aşmamaya dikkat edin. Başkalarının suçlarını üstlenme eğiliminiz doğru olmayabilir. Geri planda kalmak veya sakinliği korumak önem taşıyor.

Başak
Bazı konulara farklı yaklaşmanız gerekiyor olabilir. Gerçekleri görmeye çalışmanız veya olayları doğru değerlendirmeniz farklı yaklaşımlar geliştirerek ilerlemenizi kolaylaştırabilir. Bazı endişelerinizi bilinir kılmanın faydasını görebilirsiniz.Kurumsal bağlantılarda veya ilişkilerde sıkıntılar yaşanabilir. Önemli görüşmeleri daha kendinize güvenli hissedebileceğiniz zamanlara bırakmanızda fayda var. Hayatınızdaki olumsuzluklardan kurtulmanız ve kendinizi göstermenizi sağlayacak planlar yapmanız gerekiyor.

Terazi
Üretkenliği olmadığını düşündüğünüz işlerde haklılığınız ortaya çıkmaya başlıyor. Diğerlerinin endişe veya kaygılarınızı görmesi gerekmiyor. Zayıf noktalarınızı açık etmemeye çalışmalısınız. Endişelerinizi göstermemeniz diğerlerinin neler düşündüğünü daha rahat görmenizi de sağlayacaktır. Bir tartışma beklenmedik değişikliklere de neden olabilir.İş hayatınızda veya özel yaşamınızda rahatlamanıza neden olacaksa gerekli adımları atmanız gerekiyor. Sizi, yanlış gerekçelerle bazı konularda adım atmaya zorlayan kişiler olabilir. Olayları çok yönlü görmeniz lazım. Bugünlerde yapılacak görüşmelerde sahte dahi olsa kendinize güveniyor hissi yaratmalısınız.

Akrep
Sizi para harcamaya veya belli konulara katılımda bulunmaya zorlayan kişiler olabilir. Size ilginç gelen alanlarla ilgili kurs ya da derslere yönelmelisiniz.Bazı girişimlerinizin ilerleyip ilerlemeyeceği konusundaki merakınız büyüyor ama merak etmeyin, çok yakında sonuçlar netleşiyor. Tecrübeniz sizden çok fazla talepleri olan kişileri bertaraf etmenize yardım edebilir. Fikirlerinizi sunma beceriniz size yardımcı olabilecek kişiler bulmanızı sağlayabilir. Bugünlerde hiçbir şeyi hafife almayın.

Yay
İş hayatınızda ilerlemenize ve imajınızı güçlendirmenize yardımı olacak bilgiler toplamanız gerekiyor. İlerlemeye açık günler. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var ve romantizm özel yaşamınıza iyi gelebilir.Belli maceralara atılmadan önce sonuçlarını doğru öngörmenizde fayda var. Risk almanız durumunda kendinizi tartışmaların veya istenmedik ortamların ortasında bulabilirsiniz. Sizden ilgi göremediği için şikayetçi olan kişiler var. Bu kişilerle ilgilenmenin tatminkâr sonuçları olabilir.

Oğlak
Duygu ve düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz ama duygusal davranmamalısınız. Ne istediğinizi bilirseniz duygusal tartışmalardan kaçınabilirsiniz.Çevrenizde olan biten üzerinde çok fazla kontrolünüz olmayabilir. Dolayısıyla kaçınılmaz olan şeyler için üzülmeyi bırakmalısınız. Başkalarının hatalarının bedelini siz ödememelisiniz. Bazı kişilere önerilerde bulunabilirsiniz ama maddi açıdan kendinizi korumanız gerekebilir.

Kova
İsteklerinizi netleştirseniz bile elde etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı kişileri planlarınız konusunda ikna edebilmek veya belli anlaşmaları sonuçlandırmak için farklı şeyler denemeniz gerekebilir. Adım adım ilerlemek gerekiyor. Özel yaşamınızda özel kişilerle vakit geçirebilirsiniz.Gergin ortamlardan uzak durmalısınız. Bazı konularda sular ısınıyor olabilir. Sorumluluklarınızı ve görevlerinizi gözden geçirebilir, problemlerden uzak kalacak şekilde ilerleyebilirsiniz. Tepki vermeden ya da harekete geçmeden önce iki kere düşünmeniz gereken günler.

BalıkBelli konuların istediğiniz şekilde ilerlemesini bekliyorsanız, daha gerçekçi olmalı, konuyu ilgilendiren şahısların karakterlerini unutmamalısınız. Önemli planlarınızın ve önemli evraklarınızın üzerinden geçmelisiniz. Göndereceğiniz olumlu mesajlar geçmişte birlikte hareket ettiğiniz veya çalıştığınız kişilerle tekrar bağlantı kurmanıza yardım edebilir.Sabırlı olunması ve dikkatle ilerlenmesi durumunda maddi girişimlerinizin daha fazla başarılı olma şansı var. Tek taraflı ortaklıklar, işbirlikleri veya ilişkiler karışıklıklara neden olabilir. Bazı konular netleşene kadar fikirlerinizi paylaşmamanız daha doğru olacak gibi görünüyor.

Diğer Yazılar;


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder