Facebook Ailesi

Custom Search

21 Ağustos 2016 Pazar

22 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

22 Ağustos 2016 Pazartesi Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Maddi konular hassasiyet gerektirebilir. Bazı konularda tepki vermeden önce gelişmeleri takip etmelisiniz. Huzur ortamını sağlamak için sakin kalmak gerek.

Boğa
Bazı ilişkilerinizde sorunlar oluşsa da, size yardımı dokunabilecek kişilerle bir araya gelebilir, size ilham verecek yerlere kısa bir yolculuk yapabilirsiniz.

İkizler
Sözünü tutmayan kişiler çıkabilir. Yaratıcı fikirleriniz diğerleri üzerinde etkileyici olabilir. Evle ilgili harcamalar artıyor veya bütçe yapmanız gerekiyor.


Yengeç
Son dakika değişiklikleri veya gelişmeler doğabilir. Diğerlerinden bağımsız programlar yapmalı, baskılara boyun eğmemelisiniz. Aşk hayatınızda gelişmeler ön planda.

Aslan
Önümüzdeki iki gün duygularınızı kontrol etmeniz gerek. Sabrınızı zorlayan, eleştiri dozunu arttıran kişiler sorun yaratabilir. Ani karar ve tepkilerden kaçının.

Başak
Yeni kişilerle tanışmanıza yardımı olabilecek sosyal aktiviteler söz konusu. Farklı fırsatlarla karşılaşırsanız, en iyi anlaşmayı yapmak için araştırmacı olmalısınız.

Terazi
Özel yaşamınız ve iş hayatınız arasında kalabilirsiniz. Sizden sürekli talepleri olan değil, size katkısı olabilecek kişilere yakın durmalısınız.

Akrep
Sabrınızı sınayacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Karşınızdakine anlayışlı davranmalı, istediğiniz özgürlüğü ona da sağlamalısınız. Bütçenizi kontrol etmeniz gerekebilir.

Yay
Sinirlerinizi kontrol etmeniz gereken günler. Ani tepki ve hızlı hareketlerden kaçınırsanız iş hayatınızda veya evinizde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Oğlak
İşinize konsantre olmanız durumunda, iş hayatınızda olumlu bir adım atabilirsiniz. Belirsizlik içeren duygusal konularda risk almanız, gerilime neden olabilir.

Kova
Ekip çalışmaları esnasında olumsuz tavırları olan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda dikkatli olmalı, değecek şeyler hariç para harcamaktan kaçınmalısınız.

Balık
Hukuksal, finansal veya sağlıkla ilgili konularda, ortaya çıkacak haberlere göre ilerlemeniz gerek. Aşk hayatınızda gelişmeler var ve belli sözler verilebilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder