Facebook Ailesi

Custom Search

22 Ağustos 2016 Pazartesi

23 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

23 Ağustos 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KoçBazı istekleriniz diğerlerine mantıksız görünebilir. İsteklerinizin karşılığında bazı şeyler vaat edebilirseniz, söyledikleriniz daha anlamlı olabilir.

Boğa
Meslektaşlarınız veya işvereninizle yapacağınız konuşmalar, kariyerinize yön vermenize yardım edebilir. Yeni fırsatlar da söz konusu olabilir.

İkizler
Sağlık, hukuk ya da parayla ilgili konularda, elinizde sağlam belgeler yoksa hemen karar almamalısınız. Bazı olaylar göründüğü gibi olmayabilir.


Yengeç
Başkalarının yorumlarına göre planlarınızda değişiklikler yapmaktan kaçının. Var olan ilişkinizi güçlendirebilir veya yeni romantik bağlar kurabilirsiniz.

Aslan
Olumsuzluklara odaklanmamalısınız. Sizi motive edecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Büyüme ve ilerleme zamanındasınız, endişeyle vakit kaybetmeyin!

Başak
Ekip çalışması gerektiren konular ön plana çıkıyor. Yapacağınız değişiklikler bazı kişileri yakın çevrenize çekerken bazılarını uzaklaştırabilir.

TeraziDuygularınızı kontrol etmekte zorlanabileceğiniz günlerdesiniz. Kavgacı kişilerden uzak durun. Ortaya çıkan bilgiler ve haberler sizin için fırsat içeriyor olabilir.

Akrep
İşinizle ilgili belirsiz konularda dikkatle hareket etmelisiniz. Beklenmedik gelişmeler yeni fırsatlar yaratabilir. Harcamalarınızı azaltmaya çalışın.

YayHerkes sizinle aynı şekilde düşünmek zorunda değil, bunu unutmayın. Doğru adımları atarsanız yaşam tarzınızı yenileyebilir, standartlarınızı yükseltebilirsiniz.

OğlakUygulanan baskı kararsızlığa yol açabilir, geri planda kalıp olan biteni anlamaya çalışın. Daha çok çalışmanız gerek. Sürpriz gelişmeler lehinize sonuçlar doğurabilir.

Kova
Bazı işbirlikleri, içinde fırsat barındırıyor olabilir, ama henüz bağlayıcı sözler vermek zorunda değilsiniz. Teklif veya fırsatları doğru değerlendirmelisiniz.

Balık
Bazı anlaşmalar yapılması gerekiyorsa, kendiniz için en iyi pazarlık şartlarını oluşturmalısınız. Sizin düşündüğünüzden daha fazla şey oluyor arka planda.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder