Facebook Ailesi

Custom Search

23 Ağustos 2016 Salı

24 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

24 Ağustos 2016 Çarşamba Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Dışında kalmak istediğiniz konular, dikkate almadığınız tavsiyeler olabilir. Öte yandan beklemesi zor konular, devamlılığı olması gereken işler sizi bekliyor.

Boğa
Artan sorumluluklarınızla baş etmekte zorlanabilir, artan iş yükünüz nedeniyle hatalar yapabilirsiniz. İş bölümü yapmak olası sorunların önüne geçecektir.

İkizler
Tüm tavsiye ve eleştirilerinize rağmen bazıları bildiklerini okumaya devam edebilir. En iyisi onlara karışmayın, hatalarını yaşayarak görmelerine izin verin.


Yengeç
Performansınızın karşılığını almadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Çalışmalarınızdan daha çok verim almak, daha çok kazanmak için yeni planlar yapmanız gerekebilir.

Aslan
Karşınızdakileri istek veya ihtiyaçlarınız konusunda aydınlatabilir, onayladığınız konuların altını çizebilirsiniz. Politik davranmaya çalışın.

Başak
Bazı konularda uzlaşmak veya pazarlık etmek zor olabilir. Siz ne kadar politik veya açık davransanız da, karşı taraf bu konuda isteksiz olacağa benziyor.

Terazi
Bazı konularda ortak çözüm üretmek zor olabilir. Pazarlıklara ya da üzerinde uzlaşılması gereken konulara zaman harcanması gerekebilecek bir gündesiniz.

Akrep
İleride pişman olabileceğiniz ya da sözlerinizi geri almanızı gerektirebilecek durumlarla karşılaşmamak için iddialı konuşmaktan kaçınmanızda fayda var.

Yay
Abartılı hareketlerden, tavırlardan, iddialı cümlelerden ve gereğinden hızlı hareket etmekten kaçınmanız gerekiyor. Aksi halde zor durumda kalabilirsiniz.

Oğlak
Ortaya çıkabilecek yeni bilgiler, detaylı çalışmalar yapılmasını gerektirebilir. Gelişmeler lehinize sonuçlar doğurabileceği için gerekli hazırlığı yapmanızda fayda var.

Kova
İş hayatınızı, önemsediğiniz planları; daha fazla dikkat çekebileceğiniz yöntemleri ve ortamları göz önünde bulundurarak kurgulamanın yararını görebilirsiniz.

Balık
Hafife aldığınız, ertelediğiniz, şu an için uğraşmak istemediğiniz konular, size bazı bedeller ödetebilir. Veya ileride daha karışık şekilde karşınıza çıkabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder