Facebook Ailesi

Custom Search

24 Ağustos 2016 Çarşamba

25 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

25 Ağustos 2016 Perşembe Günlük Astroloji Yorumları

Koç
Engellenmiş hissedebileceğiniz durumlar ya da bazı ters giden olaylar söz konusu olsa da, bu tür sıkıntıların üstesinden gelebilirsiniz. Moralinizi bozmayın.

Boğa
Bazı konularda motivasyonunuzu yitirebilirsiniz ya da olumsuz düşünceleriniz nedeniyle basit konuların bile çözümü zorlaşabilir. Kendinizi toparlayın.

İkizler
Üzerinde anlaşma sağlanmış bazı konular, planlar ya da düzenlemeler düşündüğünüz şekilde ilerlemiyor olabilir. Ancak motivasyonunuzu kaybetmemelisiniz.


Yengeç
Gelişmeler bazı konulardaki duruşunuzu veya fikirlerinizi gözden geçirmenize neden olabilir. Hatta, bazı konularda değişiklik yapma gereği duyulabilir.

Aslan
Bazı beklentileriniz olan kişiler, sizin istediğiniz konulara odaklanmakta zorluk çekebilirler. Hadiseyi zorlamamak yararınıza olabilir.

Başak
Karşılıklı diyalog kurmanın, beklentileri netleştirmenin faydalı olacağı bir gün. Karşınızdakilere sizden tam olarak ne beklediklerini sormanız gerekebilir.

Terazi
Elinize geçen bilgiler veya ortaya çıkan haberler, bazı konuların tekrar ele alınmasını ve gözden geçirilerek duruma göre kararlar verilmesini gerektirebilir.

Akrep
Kuralına göre oynamayan ya da belli ilkelerin, yöntemlerin dışına çıkan kişi, grup veya kurumlar, yorucu bir sürece işaret ediyor.

Yay
Anlamsız bulabileceğiniz önerileri veya yorumları olan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda sabırlı olmanız ve karşılık vermemeniz yararınıza...

Oğlak
Olan bitenle insanların gördüğü kısımlar arasında büyük farklar olabilir, bazıları yüzeysel kısımlara odaklanabilir. Siz gerçeğe odaklanmalısınız.

Kova
Daha önce meydana geldiğinde önemsemediğiniz konuları bu sefer görmezden gelmeniz zor olabilir. Aslında görmezden gelmemeniz iyi de olur.

Balık
Ekip çalışmaları, işbirlikleri, bilgi alışverişleri ve farklı türde paylaşımlar sayesinde yeni planlar yapabilir, uygulanabilir çözümler üretebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder