Facebook Ailesi

Custom Search

25 Ağustos 2016 Perşembe

26 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

26 Ağustos 2016 Cuma Günlük Burç Yorumu

Koç
Bugün hiç çalışmak istemeyebilir veya sorumluluklarınızı yarıda bırakmak isteyebilirsiniz. Maceraya atılma arzunuz artabilir. Aniden yollara düşmek isterseniz durmayın. Hayata bir kere geliyorsunuz ne de olsa!

Boğa
Bu hafta sonu kulağa mantıksız, hatta çılgınca gelebilecek fikirleri olan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Tavsiyeleri çok fazla ciddiye almasanız da, dinlemek için zaman ayırmanızda fayda var.

İkizler
Belli düzenlemeler, işler veya planlar konusunda itirazlarınız olsa da, şu an için durmanızda fayda var. Zira yakında daha fazla bilgi edinip o şekilde itirazlarınızı dile getirebilirsiniz.


Yengeç
Çevrenizdeki kişileri ikna etme yeteneğinizin arttığı dönemdesiniz. Belli plan veya projelerinizdeki potansiyeli ya da pırıltıyı görmemiş olan kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz.

Aslan
Mantıksız veya saçma önerileri kabullenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumdan fayda elde edebilmek için olumlu taraflarını ortaya çıkarmaya çalışabilir ve işleyişi faydalı hale getirmenin yollarını bulabilirsiniz.

Başak
Sizi anlamsız tartışmaların içine sokmaya çalışan kişiler olabilir. Olası tuzaklara karşı tedbirli olmanızda ve bu tür diyaloglar içerisine girmemenizde fayda var.

Terazi
Bazı plan veya projelerinizi renklendirmeniz, monotonluktan kurtarmanız size iyi gelebilir. Rutinin dışında planlar yapabileceğiniz bir haftadasınız.

Akrep
Bazı girişimlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yeni atılımlarda bulunmanız sayesinde oldukça anlamsız olan diğer işlerinizi geri planda bırakma şansı bulabilirsiniz.

Yay
Bazı konuşmalar yapmadan önce karşı tarafın sözlerinizi nasıl anlayabileceği üzerine detaylı düşünmenizde fayda var. Zira iyi niyetli konuşmalarınız yanlış yorumlanabilir.

Oğlak
Yapamayacaklarınıza değil, yapabileceklerinize odaklanın. Aksi durumda çok fazla şeyle uğraşmanız gerekebilir.

Kova
Bazı planlarınızda eksikler söz konusu olabilir. Bu konudaki öngörülerinizin gerçekçi olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor.

Balık
Belli belirsiz planlar yapmak yerine, yol haritanızı hazırlarken en ince detaya kadar hesaplamanız gerekiyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder