Facebook Ailesi

Custom Search

26 Ağustos 2016 Cuma

27 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

27 Ağustos 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumu


Koç
Nasıl ilerleyeceğinize, ne istediğinize karar vermelisiniz. Ani tepkiler istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Eskiden birlikte çalıştığınız kişilerle bağlantı kurmanız, ilerlemenizi kolaylaştıracak.

Boğa
Önemini yitirmiş düzenlemeler veya anlaşmalar varsa, yerine yenilerini koyma zamanı gelmiş olabilir. Sevdiğiniz kişilerle zaman geçirmeniz,bugün hafta sonuna mutlu girmenizi sağlayabilir.

İkizler
Huzursuzluklarınızı pek dile getirmeyin, zira olaylar sonunda lehinize dönebilir. Atacağınız adımları herkesle paylaşmanız gerekmiyor. Organize olmanız durumunda şanslı gelişmeler yüzünü gösterebilir.


Yengeç
Hayal gücünüzü kullanarak özgün ve ulaşılabilir planlar yapabilir, diğerlerinin sizi desteklediğini görebilirsiniz. Ancak bazı ilişkiler çatırdamaya başladıysa, bu eğilim birkaç gün içinde hızlanabilir.

AslanHayatınızda olumlu değişiklikler yapmanın planlarını kurabilir, Bugün yapacaklarınızın temellerini atabilirsiniz. Ancak büyük düşüneyim derken gerçek dışı hayaller uğruna bütçeyi aşmamalısınız.

BaşakZiyaretler, seyahatler veya ilerlemenize yardım edebilecek kişilerle sosyalleşmeniz, yaşam standartlarınızı yükseltmenize yardımcı olabilir. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz ön planda.

Terazi
Birkaç gün içinde bazı konularla nasıl başedebileceğinizi anlamanızı sağlayabilecek olaylar açığa çıkabilir. Şimdilik olayları zamana yaymalısınız. Bütçenizin üstünde harcamalar yapabilirsiniz, dikkat!

Akrep
Sabırlı ilerleyenin kazanacağı günler. Arkadaş, akraba ve komşularınızla bir araya gelerek mevcut durumunuzu daha iyi görebilir, öneriler doğrultusunda kararlar alabilirsiniz. Romantizm ön planda.

Yay
İş hayatınız veya evinizde yapacağınız değişiklikler planlarınıza katkıda bulunabilir, geleceğe güvenle bakmanıza yardım edebilir. Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişilere sunumlar yapabilirsiniz.

Oğlak
Bazı konulara onay vermeniz bazı kişilerin sizi takımlarına dahil etmesi anlamına gelebilir. Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmenin keyfine varabileceğiniz bir gün. Ani tepkilerden kaçınmalısınız.

Kova
İlerlemekte zorlanmayacağınız bir gün. Duygusal bir sıkıntının dengenizi bozmasına izin vermemelisiniz. Hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, mantıklı düşünmeli ve sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz.

Balık
Bir süre önce uzun zaman harcayarak elde ettiğiniz başarılarınız varsa, bu konuyla bağlantılı yeni ve olumlu gelişmeler (anlaşmalar, tanışmalar, bonkör teklifler, yardımlar gibi) söz konusu olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder