Facebook Ailesi

Custom Search

27 Ağustos 2016 Cumartesi

28 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2016 Pazar Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koçİşle ilgili konularda dikkatli hareket etmelisiniz. Sizi ve yaptıklarınızı izleyen kişiler olabilir. Sakinliğinizi korumalı ve olayların kontrolünü elden bırakmamalısınız.

Boğa
Kurallarınızı belirleyebilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. İlgi çekeceğiniz günlerdesiniz ama bu durum rekabeti arttıracak. İmajınıza zararı dokunabilecek hareketlerden kaçınmalısınız.

İkizler
Bazı konularda isteksiz olabilirsiniz, ancak nedenlerini tartışmak için doğru günde değilsiniz. Arkadaşlarınızla planlar yapmadan önce sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekiyor.


Yengeç
Aslında çok da hoşunuza gitmeyecek şeyler için gereğinden fazla para veya enerji harcayabilirsiniz. Üzerinizde baskı uygulayan kişiler nedeniyle önemli değişiklikler yapmak zorunda hissedebilirsiniz.

Aslan
Harekete geçmeniz ve hareketli yerlerde bulunmanız gözlerin üzerinizde olması anlamına gelebilir. Hareketli ve ışıltılı kişiliğiniz, en doğru planları yapabilmeniz için size seçenekler sunabilir.

Başak
Meslektaşlarınızla sosyalleşmeniz durumunda gelirinizi artırmanızı sağlayacak olanaklar yakalayabilirsiniz. Ancak anlaşmalara çok hızlı imza atmak veya bağlayıcı sözler vermek doğru olmayabilir.

Terazi
Özel hayatınızla ilgili konuları dikkatle ele almalısınız. Duygusal davranan bazı kişiler yaşam tarzınızda değişikliklere yol açabilir. Başlangıçta olanlar hoşunuza gitmese de sonuçları sevebilirsiniz.

Akrepİş arkadaşlarınızla veya meslektaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Sakinliğinizi korumayı başarabilirseniz, soruları yanıtlamanız daha kolay olacaktır. Öfkenizi kontrol etmelisiniz.

YayKendinden emin konuşan kişilerin sözlerine kanmamalı, kendi araştırmanızı yapmalısınız. Evinizde yapacağınız dekoratif değişiklikler esnasında harcamalarınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz, dikkat!

Oğlak
Başkalarının söz ve tavırları üretkenliğinizi azaltabilir. Eleştiri duymak istemiyorsanız, çok çalışmanız gerek. Bazı konulara dikkat etmeniz, hoşnutsuzlukların giderilmesine yardım edebilir.

Kova

İlginç iş teklifleri veya işle ilgili öneriler söz konusu olabilir. Olayları canlandırabilmek için bir ortağa ihtiyacınız var. Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler yararlı olabilir.

Balık

Geçmişte de güvendiğiniz bazı kişilerin desteğini alabileceğiniz günlerdesiniz. Başkalarına yapacağınız yardımlar beklenmedik kaynaklardan öneri ve teklifler almanızı sağlayabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder