Facebook Ailesi

Custom Search

23 Ağustos 2016 Salı

29 Ağustos - 4 Eylül 2016 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

29 Ağustos - 4 Eylül 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Fikirlerinizi en dürüst şekliyle dile getirme arzunuz veya bu tür tahrikler ortada! Ancak, karşınızdaki kişiler bu duruma hazır olmayabilir, gerçekleri duymak istemeyebilirler ya da duyabilecek yetenekte değiller. Dolayısıyla, tartışmalardan uzak durmak ve seyahatler esnasında yaşanabilecek ufak tefek aksiliklere karşı tedbir almak doğru olabilir.Bazı konular umduğunuz şekilde ilerlemeyebilir. Dolayısıyla, şimdilik (sadece şimdilik!), bu anlamda bazı sözler vermekten ya da iddialı konuşmaktan kaçınmanızda fayda var. İlerleyen dönemde ise, her şey başladığı gibi olumlu rayda devam edecektir.

Boğa

Bazı konulardaki uyarılarınız veya vereceğiniz mesajlar olayların gidişatını veya planları değiştirebilir. Ancak, bu esnada kullanacağınız cümleler veya ses tonunuz önemli rol oynuyor. Sorun yaşamamak için sunumunuza dikkat edin.Çevrenizdeki kişilerin istikrarsız veya iniş çıkışlı tavırlarını göz önünde bulundurarak ilerlemelisiniz. Bu atmosferde mantıklı açıklamalar yapmak veya cevaplar vermek çok anlamlı olmayabilir.

İkizler
Belli bir anlaşmaya ya da üzerinde uzlaşma sağlanması gereken bir konuya doğru yerden yaklaşıyor olabilirsiniz veya hafta içinde bu tür bir durum yaşanabilir. Ancak bu yeterli olmayacaktır. Israrcı olmamalı ve yumuşak tonlu ikna yöntemlerine yönelmelisiniz. Bugünlerde çok anlamlı görünmeyen ya da mantıksız olarak nitelendirilebilecek teklif, öneri veya davetlerle karşılaşabilirsiniz.


Yengeç
İyi niyetli de olsa, düşüncesiz önerileri, teklifleri veya fikirleri olan kişiler sinir bozabilir. Teklifleri geri çevirmenin size bir yararı yoksa, ortamı germemek için kabul etmek daha doğru olabilir.Bazı konularda sıkıntı ya da aksilikler söz konusu olabilir. Normal akışın dışında giden işleri halledebilmek için çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Aslan

Kendinden çok fazla emin olmamasına rağmen size bazı önerilerde bulunan kişiler olabilir. Bu kişiler iyi niyetli olsalar dahi, tavsiye, yorum, öneri veya tekliflerinin temelini ve dayanıklılığını gözden geçirmeden harekete geçmemenizde fayda var.Anlamsız, mantıksız veya mizah anlayışınıza uygun teklif, öneri veya davetler alabileceğiniz birkaç günün içindesiniz. Karşı taraf aslında içeriğin farkında olmayabilir. Dolayısıyla, yargılayıcı olmamanızda fayda var.

Başak
Aşk hayatınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda sizi belli bir şekilde harekete motive eden etkiler altında olabilirsiniz. Ancak, harekete geçmeden önce hazırlık yapmanız gerekiyor. Huzuru sağlamakta zorlanabileceğiniz ya da işbirliği yapmanın zor olabileceği bir hafta. Dolayısıyla, kendi fikirlerinizi şimdilik kendinize saklamanızda ya da bugünlerde yalnız çalışmayı tercih etmenizde fayda var.

Terazi
Bazı konularda kendi bildiğiniz yoldan veya kendi istediğiniz yöntemlerle ilerlemek istiyor olabilirsiniz. Ancak, bu konudaki fikirleriniz diğerleriyle uyum sağlamayabilir ve fikir çatışmaları söz konusu olabilir.  Önceden göremediğiniz gelişmeler söz konusu olabilir. Olaylar yatıştıktan veya belirsizlikler giderildikten sonra gerekli yöntemlerle işleri yoluna koyabilirsiniz.

Akrep
Bazı konuların durulmasına izin vermek ve net konuşmak daha doğru olabilir. Yeterince ısrarcı ya da inatçı kişilerle karşılaşabileceğiniz bir hafta, bu listeye bir de kendiniz eklenmek istemezsiniz.Bazı planlarınızda beklenmedik değişiklikler söz konusu olabilir. Gereken değişikliklere uygun davranmaya veya aksilikleri gidermeye çalışırken asıl plandan veya kişilik özelliklerinizden çok fazla ödün vermemelisiniz.

Yay

Elinize çok çeşitli haberler ulaşabilir veya ortaya çıkan yararlı bilgilerden faydalanabilirsiniz. Maddi durumunuzu geliştirmenizi ve yeteneklerinizi kullanmanızı sağlayabilecek fikirleri dikkatle uygulamaya geçirmelisiniz.
Hayattan daha fazla keyif alabileceğinizi düşündüğünüz durumlar varsa, hayal gücünüzü serbest bırakmakla kalmayıp hayallerinizin peşinden gitmelisiniz Sevgili Yay'lar.

Oğlak

Ses tonunuza hakim olamayacağınız veya sakinliğinizi korumakta zorlanacağınız bir haftadasınız..Dolayısıyla, kelimelerinizi dikkatle seçmenizde ve gergin ortamlardan uzak kalmanızda fayda var.Hatasız duruşunuzu hedef alan kişiler ya da durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sakinliğiniz koruyarak tepki vermeniz gerekiyor.

Kova

Hiç ihtiyaçları olmamasına rağmen, bazı kişilerle bazı bilgileri paylaşmanız durumunda, bu kişilerin bu bilgileri yayma olasılığı olduğunu hatırlamanızda fayda var. Bazı ani gelişmeler size zaman kazandırabilir veya rahat bir nefes almanızı sağlayabilir. Ancak, bu durumun gerçekleşebilmesi için sizin ne olursa olsun sakinliğinizi korumanız ve ani tepkilerden kaçınmanız gerekiyor unutmayın!

Balık
Olaylara alışılmadık bir açıdan bakıyor olabilirsiniz. Ancak, bakış açınıza göre yorumlar yaparken kelimeleri dikkatli seçmeli ve karşıt fikirli kişilerle tartışmaktan kaçınmalısınız. Zira, yorumlarınız ve sözleriniz bazı konuların gidişatını değiştirebileceği gibi, bazı konuların alevlenmesine de neden olabilir.Belli bir anlaşma veya üzerinde uzlaşma sağlanılmış bir konu beklendiği gibi gitmeyebilir. Ancak, hemen olumsuz yaklaşmamak gerekiyor. Zira, bu yaşananların bir nedeni veya içerisinde bir yerde bir fırsat ya da şans bulunuyor olabilir.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder