Facebook Ailesi

Custom Search

29 Ağustos 2016 Pazartesi

30 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

30 Ağustos 2016 Salı Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Stres, geleceğiniz açısından sizin için önem arz eden kişilerle şanssız olaylar yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle sakin kalmaya ve pozitif davranmaya gayret göstermenizde fayda var.

Boğa
Çevrenizdeki kişilerin bazı kararlar almanız konusunda size yardımcı olmasını istiyorsanız, iletişime geçmeniz gerekiyor. Olaylar yörüngesinden çıktıysa veya çıkarsa politik olmanız gerektiğini unutmamalısınız.

İkizler
Alım-satım esnasında yanılabilirsiniz veya sizi yanıltan satıcılarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızı maddi konulara karıştırmamanızda fayda var. Duygu sömürüsü yapan veya sizden fayda sağlamaya çalışan kişilere karşı dikkat etmeniz gereken bir hafta sonu.

Yengeç
Ortaya koymak istediğiniz fikir ve planlarınıza katkısı olabilecek ortaklar veya işbirlikçileri söz konusu olabilir. Ekip çalışmalarının veya ortaklık gerektiren işlerin faydasını görebileceğiniz günlerdesiniz. Aşk hayatınız ön planda.


Aslan
Olumlu eleştirilere açık olun ve ilginizi çeken konular varsa katılımda bulunmaktan çekinmeyin. Sizinle aynı ilgi alanına sahip kişilerle kararlı şekilde ilerleme çabanız hayatınızda olumlu değişiklikler yapmanızı sağlayabilir. Hareket zamanı!

Başak
Değiştiremeyeceğiniz şeyler için sinirlenmenizin veya enerji harcamanızın bir faydası olmayabilir. Sevdiğiniz şeyleri yaparak vakit geçirmeye çalışmalısınız. İlişkilerinizi güçlendirmeye odaklanmalısınız.

Terazi
Yapacağınız sürpriz konuşmalar ya da ani değişiklikler, ilişkilerinizi, evinizi veya hayatınızı değiştirmenize yol açacak hamlelerin ilki olabilir. Dolayısıyla sizi sakinleştiren ve stresinizi azaltan kişilerle vakit geçirmeniz yararınıza olur.

Akrep
Eviniz ve geleceğiniz üzerinde olumlu etki yapacak konulara odaklanmalısınız. Seminerler, kurslar, kitaplar veya seyahat planları yeni şeyler öğrenmenize yardım edebilir. Aşk hayatınız ön planda.

Yay
Duygusal veya maddi açıdan size bedel ödetebilecek potansiyelde olaylara açık bir hafta sonu. Bazı konuların hızla ele alınması gerekiyor olabilir. Evinizde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.

Oğlak
Geçtiğimiz yıl öğrendikleriniz, edindiğiniz tecrübeler veya çıkardığınız dersler. hayallerinizi gerçekleştirmenize yardım edebilir. Kaçınılmaz olan şeylerin kabul edilmesi ve yola devam edilmesi gerekiyor. Fikirlerinizi planlarınıza dahil olmasını istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Kova
Yapacağınız bazı değişiklikler, iş hayatınızı ilgilendiren hedeflerinize yaklaşmanızı hızlandırabilir. İnternet veya diğer teknolojik haberleşme sistemleri kanalıyla iletişim kazanca dönüşebilir. Fikirlerinizi paylaşmadan önce bir bilenin düşüncelerini almanızda fayda var.

Balık
Zıt fikirli kişilerle karşılaşabilirsiniz. Duygusal davranmak veya duygusal anlamda size karışan kişilere izin vermek, geri dönüşü olmayan hatalara neden olabilir. Sevdiğiniz kişilerle ve sevdiğiniz şeyleri yaparak vakit geçirmeye çalışmalısınız.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder