Facebook Ailesi

Custom Search

30 Ağustos 2016 Salı

31 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2016 Çarşamba Günlük Astroloji Burç Yorumları


Koç
Tuhaf teklif, öneri veya davetler söz konusu olabilir. Politik olmanız durumunda insanlar fikirlerinizi daha çabuk benimseyeceklerdir. Geçmişte birlikte çalıştığınız meslektaşlarınızla bağlantı kurmanız, geleceğinizi ilgilendiren kararlar almanızda etkili olabilir.

Boğa
Önümüzdeki birkaç gün içinde düşündüğünüzden daha fazla seçeneğe sahip olduğunuzu fark edebilirsiniz. Arkadaşlarınızı veya akrabalarınızı ziyaret edebilir, seyahat planları yapabilirsiniz. Bu durum, içinde bulunduğunuz durumu daha iyi anlamanızı sağlayabilir. Heyecan verici teklif, öneri ya da davetler söz konusu olabilir.

İkizlerKırılgan kişilerle uğraşmanız gerekebilir. Evde yapacağınız konfor artırıcı değişiklikler, önümüzdeki yıl işinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konularda olumlu değişiklikler yapmanıza da yardım edebilir. Duygu sömürüsü ya da duygusal şantaj yapan kişilere dikkat edin.


Yengeç
Bazı konularda savunmaya geçmeniz gerektiği hissine kapılabileceğiniz bir hafta sonu. Olayları kişiselleştirmemenizde fayda var. Gün içerisinde kendi kendinize kuracağınız hayaller, geleceğinizi ilgilendiren planlarınıza da hareket getirebilir. Gelirlerinizi sevdiğiniz konularla kazanmanın yollarına odaklanabilirsiniz.

Aslan
Önemli bir planınızda tavsiyelere uygun değişiklikler yapmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Ortam değişikliği, arkadaşlarla yapılacak aktiviteler veya ilginç yerlere yapılacak seyahatler hayatla ilgili vizyonunuzu genişletebilir. Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi dengelemenize yardımı olabilecek seçenekleriniz üzerine düşünmeniz, olumlu sonuçlar yakalamanızı sağlayabilir.

Başak

Her şey yerli yerine oturana kadar harekete geçmemenizde fayda var. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu bir gün. Romantik planlar veya jestler, sevdiğiniz kişilerle yakınlaşmanızı sağlayabilir. Kişisel gelişiminize yardımı olabilecek aktivitelere yönelmelisiniz.

Terazi
Evde kalmak yerine arkadaş ziyaretlerine eğilmenin daha iyi olacağı bir gün. Aksi takdirde ev ahalisinin şikayetleri ve artan talepleriyle başa çıkmanız zor olabilir. Kısıtlayıcı iş ve pozisyonlardan çok size keyif veren aktivitelere zaman ayırmalısınız.

Akrep

Size sunulan yeni plan veya öneriler, sizin yaptıklarınızdan daha fazla işe yarayabilir ya da karışık bir sorunu çözmenizi sağlayabilecek yakınlarınız olabilir. Bazı fikirlerinizi yakınlarınızla paylaşmanın faydasını görebilirsiniz. Adil ve pratik olmanın yararını da görebileceğiniz bir gün.

Yay
Duygusal anlamda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Gerçeklere bağlı kalmalı ve sizi yönlendirmeye ya da yanıltmaya çalışan kişilere dikkat etmelisiniz. Evinizde olumlu değişiklikler veya seyahat planları yapabilirsiniz.

Oğlak
Sizden daha iyi fikirleri olan kişiler varsa, tepki vermek yerine şans tanımanın faydası olabilir. İşe biraz ara vermeniz, size ne yaptığınız, ne yapmak istediğiniz veya nasıl ilerleyeceğinizi anlamanız için zaman kazandırabilir. Alışılmadık bir iş fırsatı veya işle ilgili bakış açısı dikkatinizi çekebilir. Olumlu değişimler yolda.

Kova
İsteksiz olduğunuz konularda bir an önce harekete geçebilirseniz, maddi açıdan kârlı çıkabilirsiniz. Partnerinizle aranızda yaşanabilecek olaylara aşırı tepkiler vermemeye çalışmanızda fayda var. İş hayatınızı ya da maddi durumunuzu ilerletmenizi sağlayacak konulara odaklanmanız gerekiyor.

Balık
Ortaya koymak istediğiniz işler ve performansınız konusunda heyecanlısınız. Yardım talebinde bulunmanız durumunda hayal kırıklığı yaşamayabilirsiniz. Eskiden birlikte çalıştığınız ya da uzun zamandır görmediğiniz kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder