Facebook Ailesi

Custom Search

31 Ağustos 2016 Çarşamba

5-11 Eylül 2016 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Bugünlerde meydana gelen bazı olaylar bizi hazırlıksız yakalayabilir, beklemediğimiz türde gelişmeler olabilir.
Salı günü, tahmin edilmesi zor ve ani gelişmeler, son dönemde üzerinde yoğunlaştığımız ve aslında çok da keyif vermeyen birtakım olayların gerçek içeriğini anlamamızı daha da zorlaştırabilir. Tam tersi, abartmamak veya aşırılıklara kaçmamak kaydıyla, bazı işlerimizi tamamlayabilir ya da bazı alanlarda (muhtemelen maddi başlıklarda) daha hızlı ilerleyebiliriz. Ancak, risk almamaya dikkat etmek gerekiyor.
Çarşamba günü, yaratıcılık gerektiren işler, aşk, romantizm, hukuk, eğitim, seyahatler, alışverişler açısından ise güzel denebilecek iki-üç günlük süreçteyiz.
Cuma günü, meydana gelen gelişmeler, aslında birkaç hafta önce başlayan ya da ortaya çıkan olaylarla bağlantılı olabilir.
Hafta sonu, fırsat, olanak, gelişme ya da işle burun burunaysanız, olası aksiliklere değil, olumlu taraflara odaklanmalı, olumlu gezegen etkilerinden fayda sağlamayı bilmelisiniz. Ardından detaylara yoğunlaşarak derhal planlamaya başlayabilirsiniz.

5 - 11 Eylül 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Bazı tavırlarınız veya çalışmalarınız nedeniyle takdir görebileceğiniz günler. Herkesin yaptıklarınızın farkında olduğunu gözlemleyebilirsiniz.Romantik ilişkilerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ihtiyaçlarınıza uygun şekilde düzenleyebilir, istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Boğa
Değerinizin anlaşılabileceği, yaptığınız işlerin ya da bazı hareketlerinizin dışarıdan fark edilebileceği günlerdesiniz. Tadını çıkarın...Bugünlerde atacağınız adımların devamı gelecektir. Girişimde bulunmaktan çekinmeyin. Tedirginlikten, karamsarlıktan uzak durmaya bakın.

İkizler
Bazı olayların keyifli taraflarıyla uğraşmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca şu sıralar önünüze daha keyifli projeler veya işler gelebilir.Renkli aktivitelere açık bir gün. Sosyalleşmeniz durumunda bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz veya doğru bağlantılar gündeme gelebilir.

Yengeç
Maddi ya da manevi anlamda büyümenize, ilerlemenize yardım edecek tecrübeler yaşayabileceğiniz günlerdesiniz. Fırsatları değerlendirin.Gün genelinde doğru seçimler yapabilir veya enerjinizi doğru konularda kullanabilirsiniz. Sizin açınızdan şanslı ve verimli bir gün denilebilir.


Aslan
Heyecan verici gelişmelere açık günlerdesiniz. Değişik şeyler deneyebilir, değişik yerlere gidebilirsiniz. Rutinin dışına çıkıyorsunuz.Yarım kalmış işleri tamamlayabilir, isteklerinizin gerçek olmasını sağlayabilirsiniz. Olumlu etkilerin en iyi şekilde değerlendirilmesinde fayda var.

Başak
Ruhsal, maddi veya gayrimenkullerinizi ilgilendiren konularda yaratıcı fikirlerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu fikirleri göz ardı etmeyin.Belli işbirliklerinizin ve girişimlerinizin desteklendiği bir gündesiniz. Doğru kişilerle karşılaşabilir, doğru yöntemleri bulabilirsiniz.

Terazi
Yeniden düzenlenmesi, düzeltilmesi gereken bir yerler, giderilmesi gereken kırgınlıklar varsa, bu tür olaylarla ilgilenmek için güzel günler.Aklınızda her ne varsa onunla ilgili konularda isteklerinizin gerçekleşebileceği günler. Amaçlarınıza ulaşmak için çalışmanın tam zamanı.

Akrep
Hiç ummadığınız yerden gelen bir destek, işinize yarayabilir. Dolayısıyla, bu fırsatı doğru değerlendirmeli, amacınıza uygun kullanmalısınız.Çevrenizdeki kişileri rahatlıkla ikna edebileceğiniz, onlara kendi istediğiniz yoldan gitmeyi kabul ettirebileceğiniz günler...

Yay
Faydasını yitirmiş iş, ilişki veya işbirliklerini geride bırakmak isteyebileceğiniz günler. Bu sayede rutinin dışına çıkma şansı bulabilirsiniz.Yapmak istediğiniz şeyleri ertelememeli, aklınıza yatan iş, ilişki veya amaçların peşinden gitmelisiniz. Olumlu, destekleyici enerjiler mevcut.

Oğlak
Çok fazla şey vaat etmeyen iş, anlaşma veya işbirliklerinden kurtulmak isteyebilirsiniz. Daha ilginç fırsatlarla karşılaşma olasılığı yüksek.Gezegenler sizi de olumlu etkileyecek. Dolayısıyla, olumlu görüşmeler yapabilir veya önemsediğiniz konularda ilerleme sağlayabilirsiniz.

Kova
Hedefe ulaşabilmenize, bazı problemleri çözmenize yardımı olabilecek gelişmeler yolda. Bu, biraz daha fazla çalışmanızı gerektirebilir.Çevrenizde size yardım etmek isteyen kişiler olabilir. Dolaysıyla, etrafa dikkatle bakmanızda veya söylenenlere kulak kabartmanızda fayda var.

Balık
Mevcut planların gözden geçirilmesini gerektirecek ani gelişmeler olabilir. Gelişmeler hoşnutsuzluk yaratsa da bu tür bir duruma ihtiyacınız olabilir.İşinizi, sağlığınızı, özel yaşamınızı veya işbirliklerinizi ilgilendiren konularda yaşanacak bazı gelişmeler, yüzünüzü güldürebilir..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder