Facebook Ailesi

Custom Search

4 Ağustos 2016 Perşembe

5 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

Bugün Burçları Neler Bekliyor?

5 Ağustos 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları


Koç:

Yeni ve yaratıcı bir proje için bir çok görüşme yapabilir ve ailenizden önemli kişilerin desteğini alabilirsiniz. Günlük rutininizi değiştirebilir; Maddi konularla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz.

Boğa :

Kendinizi ve fikirlerinizi başkalarına aktarmakta rahat ve abartılı tavırlar içinde olabilirsiniz. Yaratıcı fikirleri ortaya koymak için güzel bir gün. Sevdiğinize aşkınızı ifade edebilirsiniz.

İkizler :

Aileniz ve gelirleriniz ile ilgili konularda kendinize güveniyorsunuz. Evinizde yapmak istediğiniz Değişiklikler için para harcayabilirsiniz. Ailenize Katılan yeni üyeler söz konusu olabilir.Yengeç :

Önemli sözleşme, anlaşma, eğitim ya da konuşma gibi yazılı ya da sözlü iletişimde kendinizi aktarmada özgüveniniz yüksek olacak. İş için kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Aslan :

Üzerinde çalışmakta olduğunuz fikirleri paraya dönüştürmenin yaratıcı yollarını bulabilirsiniz. Varlıklarınızı arttırmak için yeni Fırsatlar ortaya çıkabilir. Beyin fırtınaları yapmak için güzel bir gün olabilir.

Başak:

Sosyal hayatınızda iyi kalpli ve olumlu bakış açınızla aranan bir isim haline geliyorsunuz. katılacağınız bir organizasyonda yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu fırsatları iyi değerlendirin.

Terazi :

Kariyerinizde geleceğe yönelik fikirleriniz ile mesleğinize ışık tutabilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak ve başkalarının da yararlanmasını sağlamak sizi mutlu edecek. Öğleden sonra saatlerinde kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Akrep :

Arkadaşlarınızla ya da üyesi olduğunuz bir kulüp, dernek ile uzak bir seyahat organize edebilirsiniz. Bu seyahatte ufkunuzun genişleyebilir. Maddi hedeflerinize ulaşmak için çok çalışacağınız bir gün olabilir.

Yay:

Kendinizi geliştirmek ve adeta farklı bir siz yaratabilmek adına kariyerinizde önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Eşinizle romantik bir sabaha uyandığınız bugünde kendinizi enerjik hissedeceksiniz.

Oğlak:

Eşinizle ya da ortağınızla çıkacağınız uzun bir seyahatte kendi gelişiminiz için bir eğitime katılabilir ya da farklı felsefeleri tanıyabilirsiniz. İş yerinizde farklı kişiler arasında köprü oluşturacağınız bir gün olabilir.

Kova:

İŞ yerinizde üstlerinizin de desteği ile gelir dışı kaynaklarınızı arttırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik bir sabaha uyanmanın ardından arkadaşlarınızla enerjik bir gün geçireceksiniz.

Balık:

Eşinizi önemli bir projede destekleyebilir,  gelişimi için çaba sarf edebilirsiniz.  yaratıcılığınızı kullanarak eşinizin ileri adım atmasını sağlayacaksınız. Çocuklarınızla ilgili karar alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder