Facebook Ailesi

Custom Search

4 Ağustos 2016 Perşembe

8 - 14 Ağustos 2016 Haftası Burç Yorumu

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Bugünlerde söyleyeceğiniz her şey, karşınızdaki kişiler tarafından bir tehdit, şikayet, eleştiri veya uyarı olarak algılanabilir. Onları kırmadan veya geçmişte yaşananları hatırlatmadan diyalog kurmak istiyorsanız, birkaç gün beklemeli veya çok dikkatli konuşmalısınız.
Haftanın ikinci yarısında, engellenmişlik hissi baskın olabilir, bazı konularda baskı veya zorluklarla karşılaşabilir ya da stresli hissedebiliriz. Öfkeli kişilere, gergin diyaloglara, ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almak faydalı olabilir.

Filiz Özkol 8 - 14 Ağustos 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Herkes sizin kadar hızlı hareket etmiyor ya da edemiyor olabilir. Gün içerisinde veya yarın, bazı kişiler ihtiyaç duyduğunuz anda olmaları gerektiği yerde olmazlarsa ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız...Yanlış bilgilere bağlı duygusal problemler ya da tartışmalar yaşanabilir. Ani çıkarımlarda bulunmaktan veya yorumlar yapmaktan kaçınmanızda fayda var.

Boğa
Çevrenizdeki kişilerin amaçlarınıza ulaşmanız konusunda size yeterince yardımcı olmadığını veya işbirliği içinde olmanın yararsız olduğunu fark edebilirsiniz. Ancak hızlı karar almamanızda fayda var. Bazı konuları hafife almanız sıkıntı yaratabilir. Bütçenizi aşmamaya dikkat emelisiniz. Yeteneklerinizi veya özelliklerinizi geliştirmeniz ve bilginizi arttırmanız size fayda sağlayabilir.


İkizler
Kariyerinizi veya evinizi ilgilendiren planlar yaparken, bu alanlarda kararlar alırken artı eksi hesaplarını detaylı şekilde yapmalısınız. Aksi takdirde zorluklar yaşanabilir. Kendi önceliklerinizi paylaşma çabanız tartışmaların önünü açabilir. Kulaktan dolma bilgilere itibar etmemeniz yerinde olur. Sonuçları hesaplamadan dürüst olmanız imajınızı korumanıza yardım edebilir. Şikayet, eleştiri veya kıskançlıkla bağlantılı konular ön planda.

Yengeç

Bazı şeyleri elde etmenin daha verimli yolları olduğunu göstermek için çok fazla gayret veya zaman harcıyor olabilirsiniz. Dikkatinizi çekmesi gereken başka şeyler de var. Evinizde veya ilişkinizde yaşanan problemleri sezgilerinizden faydalanarak çözmeye çalışın. Planlarınızı bozmaya çalışan kişiler olabilir.

Aslan
Bazı planların, anlaşmaların, sözleşmelerin veya düzenlemelerin dikkatle gözden geçirilmesi gerekiyor olabilir. Doğru sorular sormanız durumunda doğru cevaplara ulaşabilirsiniz.Eğitim, yeni şeyler öğrenme, farklı kişilerle iletişim kurma veya seyahat fırsatlarını değerlendirmeniz gerekiyor. Bazı kişiler size ait olmayan görev ve sorumlulukları size yükleme eğiliminde olabilirler.

Başak
Belli tartışmalar açmadan önce iyi düşünmeli ve sakinleşmelisiniz. Zira karşınızdaki kişilerin söylediklerinizi anlamamasının geçerli açıklamaları olabilir. Bazı ilişkilerinizi ilgilendiren kararlar almadan önce doğru soruları sormalı ve doğru kararları almalısınız. Yanlış yapmamak için ölçülü ve hesaplı ilerlemeniz gereken günlerdesiniz.

Terazi
Bu hafta, herkes kendince biraz gergin veya kırılgan olabilir. Dolayısıyla üzerinde yoğunlaşmak istediğiniz bir konu varsa, ertelemenizde fayda var. Aksi takdirde en ufak konu devlet meselesi haline dönüşebilir.İhtiyaç ve isteklerinizi sadece huzuru sağlamak için ihmal ediyor olabilirsiniz. Sizi eğlendiren keyifli aktivitelere zaman ayırmalısınız.

Akrep
Bazı kişilere karşı net olmak ve onlarla kesin cümlelerle konuşmak istiyorsanız, bu hafta doğru zaman olmayabilir. Zira herkes bugünlerde sizinle aynı ruh halinde olabilir ve konuştuğunuz konular aynı hızla size dönebilir.Hayatında belli belirsizlikler olan veya problemler yaşayan bir kişiye yardım etmeniz gerekebilir. Sadakatiniz ve yenilikçi bakış açınız iş hayatınızda ilerlemenize yardım edecek fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir.

Yay
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Bu hafta, bu konularda yaşanabilecek hassasiyetleri göz önünde bulundurarak herkese biraz zaman tanımanızda fayda var.Bazı kişilerin size verdiği tepkiler sizi yanlış yönlendirebilir. Özel bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmamanızda fayda var.

Oğlak

Bu hafta çevrenizdeki kişiler kontrolü veya kendilerini kaybetmiş bir izlenim verebilirler. Her ne kadar durumdan rahatsız olsanız da, eleştirilerinizi dile getirmemeniz daha doğru olacaktır. Kafanızı toplamakta zorlanabileceğiniz bir gün. Yanlış yapmamak için zamana ihtiyacınız var. Alışılmadık kanallarla maddi kazançlar elde edebilir veya kârlı alışverişler yapabilirsiniz. Kazanç kaynaklarınızı başkalarıyla paylaşmamanızda fayda var.

Kova
Pazartesi günü, maddi konularda hareketlilik yaşanabilir. Ani kararlardan ve hareketlerden kaçınmanız, ödemelerle ilgili veya finansal dersler vermeden önce iki gün beklemeniz gerekiyor.Sağlığınızı, maddi durumunuzu veya hukuki konuları ilgilendiren başlıklarda sezgilerinize güvenmeniz gerekiyor. İlerlemek istiyorsanız değişikliğe açık olmalısınız. Fırsatlar yolda!

Balık
Pazartesi ve Salı günü, bazı kişiler, kurumlar ya da sevdikleriniz size yardım etmek için geri adım atmıyor olabilirler. Ancak siz izin vermedikçe bu kişi veya kurumlar sizi yavaşlatamayacaklardır.Değer verdiğiniz şeyleri koruyacak, ilerletecek ve belli özelliklerinizi geliştirebilecek ortam mevcut. Ancak, duygularınız belirsizliğe ve kararsızlığa davetiye çıkartıyor. Gerçekçi olmanız durumunda daha fazla şey elde edebilirsiniz.

Diğer Yazılar;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder