Facebook Ailesi

Custom Search

8 Ağustos 2016 Pazartesi

9 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

9 Ağustos 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
Sizi sinirlendiren olaylarla başa çıkabilmek için yeni yöntemler denemek zorunda kalabileceğiniz günler. Acil durum planlarınızı devreye sokabilirsiniz.

Boğa
Hayattan daha fazla zevk almaya başlayacağınız veya kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz günler yakında. Bunun için bazı anlaşmaların ya da üzerinde uzlaşılması konuların bitirilmesi gerekiyorsa, bu adımları atmaktan çekinmeyeceğe benziyorsunuz.

İkizler
Doğru kişilerle veya organizasyonlarla iletişim halindesiniz. Dolayısıyla alabileceğiniz, satabileceğiniz veya tanıtabileceğiniz ürün ya da hizmetleri bir an önce bulmalısınız.


Yengeç
Size bazı konularda yardımcı olmak isteyen kişiler olabilir. Üzerinde yoğunlaştığınız konular her ne ise, yalnız başınıza altından kalkmak mecburiyetinde değilsiniz.

Aslan
Bazı konuların farklı yöntemlerle üstesinden gelme ya da farklı konulardan fayda sağlama şansına sahipsiniz veya bu tür fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hiçbir şey bu durumdan yararlanmanızı engellememeli.

Başak
Önümüzdeki birkaç günün huzur içinde geçmesini istiyorsanız, detaylara değil ne istediğinize odaklanmalı ve erişebilirliğini test etmelisiniz.

Terazi
Sesini yükselten veya kafa karıştıran kişilere bugün için cevap vermemeniz yerinde olur. Zira birkaç gün içinde bu kişiler sizin fikirlerinizin doğruluğunu siz müdahale etmeden anlamış olacaklar.

Akrep
Bazı konuları kendinizi daha iyi hissetmenizi veya daha rahat hareket etmeyi sağlayacak şekilde çarpıtma eğiliminde olabilirsiniz. Ancak gerçekçi olmanız gerekiyor.

Yay
Bazı yöntem veya taktikleriniz karşı tarafın direnç duvarına takılıyor olabilir. Engellerin veya size uygulanan baskının üzerine hızla gitmek yerine, etrafından dolaşıp ilerlemek daha uygun olabilir.

Oğlak
Ortaya çıkmak üzere olan pek çok durumun, olanağın ya da seçeneğin farkında olmalısınız. Dolayısıyla gerçekten ne istediğiniz ve bu tür olaylara ne tür karşılık vereceğiniz konusunda da hazırlıklı olmanız gerekiyor.

Kova
Bazı konularda talep ve isteklerinizi açıkça dile getirmek, kimi ve neyi hangi pozisyonda görmek istediğinizi tebliğ etmek türünde niyetleriniz varsa, hafta sonuna kadar sabretmeniz yararınıza olur.

Balık
Hangi konularda sözler verdiğinizi, uzlaştığınızı veya imzalar atacağınızı tüm detaylarıyla kavramadan veya belli sorular sormadan harekete geçmemenizde fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder