Facebook Ailesi

Custom Search

11 Eylül 2016 Pazar

1 Ekim 2016 Yeniay ve Burçlar

Yeniay

1 Ekim 2016 Terazi Burcu Yeniayı ve Burçlara Etkileri

KOÇ: İlginizi çeken bazı teklif, davet veya öneriler söz konusu olabilir. Ancak önerileri getiren kişilerin, sizin takip edeceğiniz veya tercih edeceğiniz yol, yöntem veya seçenekleri uygulamayacaklarını gözünüzden kaçırabilirsiniz.

BOĞA: Eski sorunlara veya alışkanlıklarınıza yeni yöntemlerle yaklaşabileceğiniz veya yeni yollar bulabileceğiniz gündesiniz. Enerjinizi yeni yaklaşımlar geliştirmek için kullanmanın faydasını görebilirsiniz.

İKİZLER: Sizi destekleyen veya alkışlayan kişiler istediğiniz şekilde davranmanızın veya istediğiniz yolda ilerlemenizin önünü açabilirler.

YENGEÇ: Askıda kalmış konuların yerli yerine oturması için çaba göstermek yerine, dikkatinizi yeni şeylere çevirmenizde fayda var.


ASLAN: Ani kararlarınız diğerleri üzerinde güvensizlik yaratabilir. Daha planlı davranmanız durumundaysa gereken desteği veya işbirliğini görebileceksiniz.

BAŞAK: Başkalarını ikna edebilme yeteneğiniz kimse farkında olmasa da takdire şayandır. Bugünlerde bu özelliğinizi köreltmek yerine üzerine gitmenin faydasını görebilirsiniz.

TERAZİ: Yeni başlangıçlar yapmak istiyor veya yeni başladığınız bazı konuların hızlanması için sabırsızlanıyorsunuz. Neyse ki, engellere rağmen yeni fırsatlar yüzünü gösterebilir.

AKREP: Günlük işlerinizde yapacağınız ufak değişiklikler rutine bağlamış ve sıkıcı hale gelmeye başlamış konulardan tekrar keyif almanıza yardım edebilir.

YAY: İlerlemeniz gereken konular varsa diğer işleri bir tarafa bırakın. Hem çocuğu okula bırakıp hem arkadaşınıza yardım edip hem de toplantıya katılabilecek dönemde değilsiniz.

OĞLAK: Belli konular sizin müdahaleniz olmadan kendi kendine düzelebilir. Olayların sizin kontrolünüzde gelişmiyor olması sizi korkutmamalı. Ani hareketlerden kaçınmanızda fayda var.

KOVA: İnsanları iyi tanıyorsunuz malum. Bugünlerde bazı kişilerin tipik tavırları diğer kişileri çok şaşırtabilecek potansiyel taşısa da sizi hiç şaşırtmayacaktır.

BALIK: Sürekli kendini tekrar eden veya belli bir seyir izleyen davranış kalıpları olan kişiler ya da konular sizi fazlasıyla şaşırtabilirler. Hem de çok fazlasıyla!

Diğer Yazılar;Hiç yorum yok:

Yorum Gönder