Facebook Ailesi

Custom Search

6 Eylül 2016 Salı

12 - 18 Eylül 2016 Haftalik Burç Yorumlari

Haftalık Burç Yorumları

Bu Hafta Başımıza Neler Gelecek?

Bu hafta, fikir çatışmalarından kaçınmak için birbirimizin düşüncelerine saygılı olmamızda, riskli hareketlerden kaçınmamızda, riskli kişilerden ve yerlerden uzak durmamızda fayda var.Akşam saatlerinde daha dengeli diyaloglar kurmak ve anlaşabilmek mümkün olabilir. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...
Özellikle Balık, Yay, İkizler ve Başak burçlarının ya da yükseleni bu burçlarda olan kişilerin ilk derecelerinde doğanlar bir halsizlik veya gerginlik hissedebilirler.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

12 - 18 Eylül 2016 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Bazı kişilerin kafasından geçenleri öğrenmek için net sorular sormanız gerekebilir. Gizli  ajandası olan kişilere dikkat etmenizde fayda var. İçsel huzursuzluklarınızın arttığı bir haftadasınız..Olayları büyütmeyin.Özel yaşamınızda veya maddi başlıklı konularda zaman zaman zorlanma yaşayabileceğiniz iki haftalık süreçtesiniz. Bu süreçte tartışmalı ve gergin ortamlardan uzak durun.

BOĞA: Bu hafta için hissedilen stresi azaltmaya çalışmanızda fayda var. Büyük resme odaklanmalısınız. Zira yakında olaylar istediğiniz şekli almaya başlayabilir ve geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Borç alışverişleri için uygun olmayan iki haftalık bir dönem. Maddi başlıkları ikili ilişkilere karıştırmamakta fayda var. Bu süreçte maddi konularda zorlanmalar yaşanabilir.


İKİZLER: Her gün aynı şeyi tekrar edip farklı şeyler beklemek sizin gibi akıllı insanlara hiç yakışmıyor. İstediğiniz performansı alamadığınız konulara kafa yormayı bırakıp üretkenliğinizi gösterebileceğiniz başlıklara yoğunlaşın.Önümüzdeki iki haftalık süreçte zaman zaman eğitim ve öğrenimle ilgili başlıklarda bazı sorunlar veya aksilikler yaşanabilir. Sakinliğinizi korumalısınız.

YENGEÇ: Başka kişilerin isteklerine odaklanmaktan kendi ihtiyaçlarınızı, hatta görev ya da sorumluluklarınızı ihmal etmeniz sorun yaratabilir. Planlarınızı gözden geçirmenizde fayda var.Önümüzdeki iki hafta boyunca zaman zaman, işbirliği veya ortaklık gerektiren işlerde sıkıntılar meydana gelebilir. İkili ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz.

ASLAN: Endişelendiğiniz veya kafanızda soru işareti yaratan konularda abartmamaya özen göstermelisiniz. Bazı planlara veya düzenlemelere istediğiniz şekli verebileceksiniz. Ancak biraz beklemek lazım.Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda, ortağınızın veya eşinizin maddi durumuyla ilgili başlıklarda zaman zaman bazı aksiliklere açık iki haftalık süreçtesiniz.

BAŞAK: Bulunduğunuz sektöre bağlı bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu gelişmelerin sonuçları sizi de etkilerse, enerjinizi bir süre için evinizi ilgilendiren konulara yönlendirmenizde fayda var. İkili ilişkileriniz ya da ortaklıklarınız açısından zorlanmalara ve sonlanmalara açık iki haftalık süreçtesiniz. Sabredebilirseniz, eylül sonu işler yoluna girmeye başlayabilir.

TERAZİ: Üzerinizde baskı oluşturan ya da kısıtlanmış hissi veren konular olabilir. Gerekli adımları atarak, ilk hamleyi yaparak veya yoğun gayretleriniz sonucu istediğiniz neticeyi elde etme şansı bulabilirsiniz.Baskı altında hissedebilirsiniz, sonlanmalara izin vermemek için eylül ayında kadar sabırlı olun. Yakın çevrenizden kişilerin sağlık sorunlarına zaman ayırabilirsiniz.

AKREP: Her ne kadar iyi niyetli olsanız da istediğiniz gibi davranmayan kişiler nedeniyle bazı aksilikler oluşabilir. Kaçınılmaz şeyler için üzülmemeli, ne yapılabileceğine odaklanmalısınız.Aşk hayatınızı, sevgi temalı ilişkilerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda zaman zaman ufak tefek zorluklara veya sorunlara açık iki haftalık süreçtesiniz.

YAY: Haftanın stresli atmosferine rağmen, arka planda devam eden gelişmeler yakında size türlü fırsatlar sunabilir. Şu an için elinizdekilere göre seçim yapmamalı, diğer seçeneklerinizin oluşmasını beklemelisiniz.Önümüzdeki iki hafta içerisinde eviniz, aynı evde yaşadığınız kişiler ya da ailenizi ilgilendiren konularda zaman zaman bazı sorunlarla uğraşmanız gerekebilir.

OĞLAK:Bazı konularda aksilikler oluşması, motivasyonunuzu kaybetmenize yol açabilir. Ancak ufak bir aksilikte demoralize olmak, sizin gibi inatçı bir burca hiç yakışmıyor. Ayrıca sonunda olaylar lehinize gelişiyor.Yakın çevre ilişkilerinizde (komşular, kardeşler, teyze, hala, kuzen vb. akrabalar) zaman zaman zorlanmalar veya problemler yaşayabileceğiniz iki haftalık süreçtesiniz.

KOVA: Bazı olayların nasıl gelişmesini istediğiniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Doğrulara bağlı kalmalı ya da gerçekleri öğrenmelisiniz. Kendi isteklerinizi ön plana alarak hareket etmeniz gerekiyor.Ödeme dengeleri, arkadaşlarınızla para alışverişleri ya da birlikte yapacağınız işler açısından zaman zaman küçüklü büyüklü problemlere açık iki haftalık süreçtesiniz.

BALIK: Stres ya da endişe yaratan durumlarla ilgili herkesin farklı fikirleri olabilir. Fikir çatışmalarını engelleyebilmek için anlayışlı olmalı ve kelimelerinizi seçerek kullanmalısınız. Ani hareketlerden kaçının. Kendinizi zaman zaman kısıtlanmış hissedebileceğiniz iki haftalık süreçtesiniz. Aynı dönemde, sakinliğinizi korumalı, ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder