Facebook Ailesi

Custom Search

11 Eylül 2016 Pazar

12 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

 

12 Eylül 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bazı konulara şüpheci yaklaşmanın faydasını görebilirsiniz. Duygusal yaşamınıza, önemli projelerinize veya hedeflerinize iyimser bakabilir, büyük düşünebilirsiniz. Gezegenler sizi destekliyor.

Boğa
Yoğunlaştığınız konu ne kadar önemli olursa olsun kendinizi feda etmeniz gerekmez. Şu günlerde uzlaşmacı olmanın önemini hissettiğiniz bazı başlıklar, yakında sizin için önem arz etmeyebilir.

İkizler
Yeni şeyler deneme havasında olmasanız da, yeniliklere açık olmanın faydasını göreceğiniz günlerdesiniz. Öte yandan zaten değişkenlik sizin en önemli özelliklerinizden. Yeniliklere açık olun!

Yengeç
Bazı konularda boşa pedal çevirdiğinizi, kendinizi önemsiz şeylerle yorduğunuzu hissedebileceğiniz günler. Enerjinizi harcamak için daha verimli ilişkiler, işler bulmanız gerekiyor olabilir.


Aslan
Üzerine kafa yorduğunuz konu (ev, iş, aktivite, aşk) her ne olursa olsun, tamamen bu alana yoğunlaşmanız ve büyük düşünmeniz gerekiyor. Önemli planlar yapabileceğiniz günlerdesiniz.

Başak
Bazı konularda ödün vermenizi ya da kendinizi çok yormanızı gerektirse de alışık olduğunuz yöntemleri kullanmanızda, alışık olduğunuz işlerle uğraşmanızda büyük fayda var.

Terazi
Eğlenceye zaman ayırmanızın, farklı şeyler denemek için bazı konularda ufak değişiklikler yapmanızın size veya üzerinde çalıştığınız işlere zararı dokunmaz. Herkesin eğlenmeye ihtiyacı vardır.

Akrep
Artık işinize yaramayan iş, ilişki, işbirliği veya düzenlemelerden vazgeçmek eğiliminde olabilirsiniz. Bunun yaratacağı riskleri, gerektireceği diplomatik hamleleri iyi hesaplamalısınız.

Yay
Farkındalığınız yüksek veya bazı konularda her zamankinden daha hassassınız. Dahil olduğunuz bazı oluşumlardaki gelecek vaat eden yerleri görebilir, o alana yoğunlaşabilirsiniz.

Oğlak
Sağlam ve olumlu adımlar atabileceğiniz günlerdesiniz. Rastlantısal olaylar sonucu kendinizi sağlıksız giden iş veya konulardan sıyrılmış, yerine ayağı yere basan planlar yaparken bulabilirsiniz.

Kova
Bazı kişilerin hayatını kolaylaştırmak adına ileride pişmanlık duyabileceğiniz düzenlemelere onay vermek üzeresiniz. Bağlayıcı sözler vermeden, girişimlerde bulunmadan önce iyi düşünün.

Balık
Kafanızı kurcalayan fikirlerin başarıya ulaşma olasılığının yüksek olduğunu görebilirsiniz. Şu günlerde sizi kısıtlayan konulara dikkatle yaklaşmanız, daha rahat hareket etmenizi sağlar.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder