Facebook Ailesi

Custom Search

13 Eylül 2016 Salı

14 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

14 Eylül 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları


Koç
İsteklerinizin gerçekleşebileceği veya amaçlarınıza ulaşabileceği zamanlardasınız. Ancak, bu konunun hangi yollarla veya nasıl gerçekleşeceğine ilişkin detaylar sürekli değişkenlik gösteriyor.

Boğa
Her ne kadar uzun zamandır çok başarılı olmuş olsanız da, bazı konulara farklı yaklaşmanızı isteyen veya öneren kişiler olabilir. Öneri veya tavsiyeleri eleştiri olarak değerlendirmemelisiniz.

İkizler
Belli projeleriniz, girişimleriniz veya işbirlikleriniz olumlu yönde gelişmek üzere. Dolayısıyla, bugünlerde, iyi veya kötü niyetli işlerinize karışan ya da yorum yapan kişileri ciddiye almamanızda fayda var.

Yengeç
Üzerinizde artan baskısı olan konulara yaklaşımlarınızı gözden geçirerek bulacağınız alternatif yollar veya diğer seçenekler pek çok alanda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Farklı fikirlere açık olmalısınız.


Aslan
Geçtiğimiz döneme ait belirsizlik veya şüphe içeren ya da yeterince iyi olmayan bazı konuların tekrar ele alınması gerekebilir. Netleştirilmesi gereken şeyler var.

Başak
Olayların olumlu taraflarını görmeye çalışmanız veya bir süredir oldukça kötü bir seyir izleyen veya sizi zor durumda bırakan konulara pozitif yaklaşmanız daha faydalı sonuçlar elde edilmesini sağlayabilir. Olumsuz düşünmeyin.

Terazi
Bazı planlarınızda, işlerinizde veya girişimlerinizde eksiklikler ya da atladığınız yerler olabilir. Belli durumların asıl doğasını yakalamak veya gerçekleri görmek için daha fazla çalışmanız gerekebilir.

Akrep
Maddi durumunuzu, duygusal hayatınızı veya ekonomik konuları ilgilendiren başlıklarda yepyeni bir sayfa açılıyor ya da yepyeni başlıklar gündemde. Daha önce başaramamanız, yine başaramayacağınız anlamına gelmez.

Yay
Uzun vadeli bir hedefiniz gözünüze mantıklı görünüyorsa, gereken zamanı, enerjiyi ve belki de parayı harcayarak istediğinizi elde etmeniz mümkün olabilir.

Oğlak
Belli düzenleme veya anlaşmalar tekrar ele alınabilir veya yenilenmesi gereken planlar olabilir. Bazı konuların güncellenmesinin size önemli faydaları olacağını göreceksiniz. Biraz beklemeniz gerekli o kadar.

Kova
Bazı gelişmeler, mevcut düzenlemeler veya planlar üzerinde olmadık etkiler yaratabilir. Bazı konulardaki değişiklikler her ne kadar büyük olsa da, bu durum, aslında sizin için, olumlu sonuçlar doğuracaktır veya bu gelişmelerden kazanacağınız ya da öğreneceğiniz şeyler var.

Balık
Geçmişe bağlı düşünceler geliştirmek çok faydalı sonuçlar doğurmayacaktır. Dolayısıyla, yaşanılan zamanda kalmak ve şimdiye odaklanmak en iyisi. Yaratıcılığınız yüksek.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder