Facebook Ailesi

Custom Search

14 Eylül 2016 Çarşamba

15 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

15 Eylül 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Zoraki değişikliklerin asıl hedefi veya değişikliklerin sonucu sizi başarıya taşımak ya da belli konularda işleri halletmeniz olacak. Dolaysıyla, söylenmeye başlamadan önce akışa uygun davranmanızda ve ortaya çıkacak neticeleri gözlemlemenizde fayda var.

Boğa
Söylediklerinizin arkasında durmanız veya söylediklerinizle yaptıklarınızın birbirini tutması gereken günler. Karşınızdaki kişiler bir söz söylediğinizde buna uygun davranmanızı bekliyorlar.

İkizlerBazı fikirlerinizi veya planlarınızı söylemek için iki üç gün beklemenizde fayda var. Bu esnada düşüncelerinizi netleştirebilir veya planlarınızı geliştirebilir ve diğerleriyle paylaştığınızda itiraz edilebilecek yer bırakmamış olursunuz.


Yengeç
Sözlerinizin arkasında durmanız veya söz verdiğiniz bazı koşulların oluşmasını sağlamanız size duyulan güveni artırabilir. Dolayısıyla bir süredir ertelediğiniz konuları gündeme almanızda fayda var.

AslanBazı yakınlarınız ya da akrabalarınız kendi kendileriyle çelişebilirler veya karşıt görüşleriyle huzurunuzu kaçırabilirler. Karşı çıkmak yerine, bırakın rahatlasınlar. Birkaç güne kadar kendi kendilerine doğru düşünceye ulaşacaklardır.

Başak
Normal koşullarda başkalarının sizi yönlendirmesinden veya onların liderliğinde ilerlemekten keyif almasanız da, bugünlerde bu yolu seçmeniz, kendiniz için daha faydalı planlar yapmanıza yardım edebilir.

TeraziBaşkalarına farklı şekilde görünse de, bugünlerde yaşadığınız gelişmeler sizin için yararlı sonuçlar doğurabilir. Bir şekilde ödüllendirilmiş olduğunuzu hissedebilirsiniz.

AkrepBugün için, aklınıza estiği gibi davranmak veya farklı şeyler yapmak ve özgür hissetmek isteğiniz yüksek. Sonraki günlerde yine kitaba uygun devam edebilirsiniz.

Yay
Çok fazla konuyla ilgileniyor veya bazı konularda çok hızlı gidiyor olabilirsiniz. Belli konularda büyük bir dönemeç almak üzeresiniz, ama altından kalkamayacağınız kadar çok şeyle ilgilenmeniz bu durumu engelleyebilir de!

Oğlak
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren beklenmedik konuları çözerken kibar ama net olmanız gerekebilir. Zira, karşı tarafın sizi anlamaması veya yanlış anlaması daha büyük sorunlara neden olabilir.

Kova
Her konuda kurallara uymak veya rutini takip etmek yerine özgür düşünmeyi seçerseniz, son derece yaratıcı olabileceğiniz bir gündesiniz. Geniş düşünün veya farklı şeyler yapın.

BalıkHer konuda herkese yetişme çabasında olsanız da, hepimiz biliyoruz ki, "Süpermen gerçek değil!". Dolayısıyla, kime ne konuda yardım edeceğinizi belli bir takvim çerçevesinde belirlemenizde fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder