Facebook Ailesi

Custom Search

11 Eylül 2016 Pazar

16 Ekim 2016 Dolunay ve Burçlara Etkileri


Koç Burcu Dolunayı

Astrolog Zeynep Turan 16 Ekim 2016 Koç Burcu Dolunayı ve Etkileri

16 Ekim 2016 tarihinde Türkiye saati ile 06.22’ de 23 derece ile Koç burcunda hizmet alanlarında etkili olacak.  Özellikle Dolunay gerçekleşmeden 4 gün önce ve gerçekleştikten 4 gün sonra etkisini maksimum şekilde gösterebilir.

Koç; düşüncelerinle birlikte alışkanlıkların da değişmeye başlıyor! Katı davrandığın konularda, değişime gitmeni gerektirecek gelişmelerle karşılaşabilirsin. Evliliğinde, ilişkinde ya da ortaklığında sorun yaşanabilir.

Boğa; insanların gerçek yüzünü görmeye hazır mısın? Arkandan iş çeviren, dedikodunu yapanları bir bir görmeni sağlayabilir. Bugünlerde kendini biraz yorgun ve halsiz hissedebilirsin. Bugünlerde kendinle baş başa kalmak sana kendini daha iyi hissettirebilir.

İkizler; yeni insanlarla tanışmaya hazır mısın? Sosyal çevren hareketleniyor… Hayatına bugünlerde giren yeni insanlar sana hedeflerine dolaylı yoldan daha yakın olmanı sağlayacak tekliflerle gelebilirler. Alacak- verecek meselelerinde bazı gecikmeler yaşanabilir.


Yengeç; etrafındaki insanlara bu kadar takılmazsan kariyerinde başarıya ulaşabileceğin bir süreç seni bekliyor. İş konusunda uzun zamandır beklenti içerisinde olduğun konularda işler istediğin gibi gidebilir. İlişkin varsa, partnerinin istekleri ve beklentileri seni şaşırtabilir.

Aslan; “hep ben haklıyım” demek ne kadar doğru? Özellikle bugünlerde etrafında olan biteni sadece kendi fikirlerine göre değerlendirip, yargıya varma eğiliminde olabilirsin. Ani uzun mesafeli seyahatlere hazır ol derim. Eğitim hayatın devam ediyorsa, yeni atılımlarda bulunabilirsin.

Başak; maddi konularla ilgili daha dikkatli olman gereken bir süreç. Dolunay, aranda alacak verecek meselesi olan insanlarla arandaki ilişkileri hiç olmadık noktalara getirebilir. Bu dönemde kredi, borç, ödemelerle ilgili konular biraz canını sıkabilir. Planlarını başka bir döneme ertelemende fayda var.

Terazi; karşıt burcunda gerçekleşecek Dolunay uzlaşmacı tarafını sınayacak. Birlikte hareket etmekten mutluluk duyduğun insanların gergin ve öfkeli tavırları, biraz canını sıkabilir. Özellikle sevgilin ya da çalışma arkadaşının… Keskin kararlar almak için ideal bir dönemde olmadığını özellikle hatırlatmak isterim.

Akrep; Dolunay’da ya birileriyle münakaşaya gireceksin ya da üzerine yüklenen sorumlulukları kabul edeceksin. Özellikle iş yerinde detayı fazla, angarya işlerle uğraşman gerekebilir. Sağlığınla ilgili uzun zamandır ertelediğin konular gündeme gelebilir, doktordan randevu almayı artık erteleme!

Yay; bugünlerde etrafındakilere biraz kök söktüreceksin demek yanlış olmaz. Etrafındakilere ufacık bir sebepten dolayı tahammülsüzlük gösterebilirsin. Bu dönemde uzun zamandır ilgilendiğin biri seninle iletişim kurmaya çalışabilir. Çocuk sahibi isen ona karşı daha korumacı hareket etmende fayda var.

Oğlak; yaşam alanına ilişkin uzun soluklu planlarını nihayet hayata geçirme fırsatı yakalayabilirsin! Fakat bu fırsatlar, hiç beklenmedik olaylar sonucu da ortaya çıkabilir. Ailendeki insanlarla yaşadığın tartışmalar sıklaşabilir. Bugünlerde öfke kontrolü yapmanda fayda var.

Kova; etrafında olan bitene bazen çok fazla anlam yüklüyorsun, kabul et. Bu süreçte de ailendeki insanların sana yönelik tavırlarını çok fazla kafaya takabilirsin. Özellikle kardeşlerinin… İletişim alt yapılı konularda beklenmedik aksilikler planlarını bozabilir. Programını buna göre yapmalısın.

Balık; maddi konularla ilgili beklentilerin nihayet gerçeğe dönüşüyor. Gelirinden memnun değilsen, daha çok para kazanmanı sağlayacak iş olanakları karşına çıkabilir. Sevdiğin insana bugünlerde pahalı jestlerde bulunmak isteyebilirsin. Harcamaların konusunda ölçüyü fazla kaçırmamaya çalışmalısın.

Not: twitburc.com sitesinden alınmıştır..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder