Facebook Ailesi

Custom Search

15 Eylül 2016 Perşembe

16 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

16 Eylül 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: Yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Kurumsal kimliğe sahip yerlerle bağlantılı evrak işleriyle uğraşmanız gereken günler.

BOĞA: Yardıma ihtiyacı olan kişiler için yapacaklarınız boşa gitmeyecek ve geri dönüşleri söz konusu olacaktır. İmajınızı güçlendirebileceğiniz bir gün.

İKİZLER: Daha net, detaycı ve spesifik olunması gereken gündesiniz. Hayallerinize sınır koymak zorunda değilsiniz. Planlarınızda bazı değişiklikler söz konusu olabilir.

YENGEÇ: Meslektaşlarınızla bir araya gelmeniz durumunda farklı fırsatlar veya teklifler gündeme gelebilir. Değişime sıcak bakmanızda fayda var. Fikirlerinizi dile getirmelisiniz.


ASLAN: Seyahatler, gayrimenkullerle ilgili konular veya ilginizi çeken aktiviteler gündemde. Karşılaşacağınız kişilerden öğrenecekleriniz olabilir. Yeni kazanımlar yolda!

BAŞAK: Bazı kişiler normal tarzlarının tamamıyla dışında davranarak sizi şaşırtabilirler. Bazı iş veya görevleri güvendiğiniz kişilere pay etmenin faydası olabilir.

TERAZİ: İyi fikirlerin kârlı girişimlere dönüşebileceği zamanlar. Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanız gerekiyor. Mükemmeliyetçi olmanız durumunda imajınız kuvvetlenecektir.

AKREP: Evinizi veya ailenizi ilgilendiren sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz. Yaptıklarınız veya sunduklarınız bazı kişilerin hakkınızdaki düşüncelerini değiştirebilir.

YAY: Eleştiri veya şikayetler söz konusu olabilir ya da haklarınızı savunmanız gerekebilir. Bazı konuları görmezden gelmeniz düşünülenin aksine olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

OĞLAK: Geçmişe takılı kalmamakta fayda var. Fırsatlara ve önünüzdeki olanaklara odaklanmalısınız. Size katkısı olacak kişilerle işbirliği yapmanız kârlı girişimler anlamına gelebilir.

KOVA: Ruhsal, fiziksel veya duygusal içerikli görüşmeler, konuşmalar veya seyahatler farklı kazanımlara neden olabilir. Bazı konuşmalar durumu daha iyi analiz etmenizi sağlayabilir.

BALIK: Vereceğiniz bir karar özel bir ilişkinizi olumlu etkileyebilir. Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler hayallerinizin gerçekleşmesi için atılmış ilk adım olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder