Facebook Ailesi

Custom Search

16 Eylül 2016 Cuma

17 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

17 Eylül 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
İyimser ve uzlaşmacı olabilmeniz durumunda, bugün tüm gün işlerinizi daha rahat halledebilme olanağı bulabilirsiniz. Uzlaşmacı olmamak ise tam tersi etki yaratabilir.

Boğa
Pek çok konuda kurallara uygun ilerlemek veya bu tür anlaşmalar yapmak istiyorsunuz. Ancak onaylanmış yolların dışında pratik veya kısa yollardan ilerlemek, beklentilerinizin daha fazla karşılanmasını sağlayabilir.

İkizler
Bazı konular sizin görev tanımınızda olmasa da veya istediğiniz anlaşmalar yapılmasa da gereken gayreti göstermeniz yararınıza olur.


Yengeç

Bazı konularda kazanan taraf olmak için oynadığınız, her ne kadar saklamaya çalışsanız da anlaşılabilir. En sert görünen veya ifadesini saklayan kişilerin dahi hassas olabileceği bir gündeyiz.

Aslan
Etrafınızdaki kişilerin gerçeklerden uzak hayaller peşinde olduğunu görebileceğiniz bir gündesiniz. Hayalci yaklaşımları olan kişilerle doğru diyaloglar kurmak gerekebilir.

Başak
Bazı konularda uğraşmanız veya olayları aydınlatmanız durumunda, yapılması gereken işlerin halledilmesi daha kolay olacaktır. İstediğiniz takdirde, ajandanızda bulunan her işin altından kalkabileceğiniz bir haftadasınız.

Terazi
Olaylara olumlu yaklaşmanız durumunda güzel gelişmeler yaşanabilir. Negatif bakış açısı ise daha kötü sonuçları gündeme getirecektir. Pozitif olmanızda fayda var.

Akrep
Çevrenizdeki kişilerin kötü niyetli tavırlarına rağmen, siz sesinizi yükseltmeden konuşmaya devam etmelisiniz. Zira günün sonunda kazanan taraf siz olacaksınız.

Yay
Hayatınız boyunca kurallara bağlı kalmış olsanız da, her zaman farklı yaklaşımlarla da ilerlenebileceğini biliyorsunuz. Dolayısıyla, belli alanlarda ilerleme sağlamak için yeni şeyler denemeye ihtiyacınız var.

Oğlak
Belli teklif, davet, yorum ya da önerileri dikkatle dinlemenizde fayda var. Kulağınıza gelen bazı bilgiler, ilerleme sağlayamadığınız konularda zihin açıcı olabilir.

Kova

En büyük hedefiniz neyse, ona odaklanmanız gereken günler. Bu esnada bazı kişiler veya durumlar sizin için itici güç olabilir. Farkında olmasanız da, size artısı olabilecek bu kişi ve olayları ihmal etmemenizde fayda var.

Balık
Aklınızdaki konuları anlatmaya devam edin. Karşınızdaki kişiler şu an için sözlerinizi dikkate almıyor olsalar da, yakında söylediklerinizin ne anlama geldiğini fark edeceklerdir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder