Facebook Ailesi

Custom Search

17 Eylül 2016 Cumartesi

18 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

18 Eylül 2016 Pazar Günlük Astroloji Burç Yorumları

Hoş bir pazar günü bizi bekliyor.

Sosyal yaşamımızı renklendirecek ya da sanatsal çalışmalar için bizi kuvvetlendiren etkileri gündemimize taşıyacak. Sosyalleşiyoruz, sevgi doluyuz, tutkulu ilişkiler gündemde!
Bazı kişilere karşı ani çekim hissedilebilir ama kıskanç kişilerden uzak durulmalı.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

KOC: Geçmişteki hatalarınızı tekrarlamamalı ve açıkça ortada olan şeyleri sorgulamamalısınız. Özel veya iş hayatınızda sunulan teklif veya davetlerin yazılı hale dökülmesinde fayda var.

BOGA: Kısa mesafeli yolculuklar esnasında yeni tecrübeler edinebilirsiniz. Çevrenizde veya dış görünüşünüzde yapacağınız değişikliklerin olumlu geri dönüşleri olabilir.

İKİZLER: Yanlış yorumlamalar hayal kırıklıkları yaratabilir. Durumunuzu gerçekçi değerlendirmelisiniz. Herkes sizinle aynı tarafta olmayabilir. Planlarınızdan vazgeçmeyin.

YENGEÇ: Çevrenizdeki kişiler harcamalarınızın artmasına neden olursa, bu olaylar karşısındaki duruşunuz fark yaratmanızı sağlayabilir. "Hayır" denmesi gerekiyorsa, demelisiniz.


ASLAN: Yapılması gereken değişiklikler çok zamanınızı alıyor olabilir. Sevdiğiniz kişilerle daha fazla zaman geçirmenizi sağlayacak aktivitelere katılabilirsiniz.

BAŞAK: Maddi durumunuzdaki değişiklikler, bazı konularda kendinizi belirsizlik içinde bulmanıza neden olabilir. Yakın çevrenizden kişilerin aşırı harcamalarını sorgulamanız gerekebilir.

TERAZİ: Pek çok fırsata ve seçeneğe sahipsiniz ama öncelikle harekete geçmeniz gerekiyor. Bazı kişilerin işleri kontrol altına almasına izin verirseniz, pişman olabilirsiniz...

AKREP: Belirsiz veya inişli çıkışlı hareketleri olan kişilere güvenmemenizde fayda var. İstekleriniz konusunda ısrarcı olmamanız durumunda sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir.

YAY: Planlarınız veya niyetleriniz konusunda açık davranmanız, çok önemli değişimlerin başlamasını sağlayabilir. Olaylardaki ani değişiklikler, yaşam koşullarınızı olumlu etkileyebilir.

OGLAK: Gelecek planlarınızı herkesle paylaşmamanızda fayda var. Zira her şeyi planlamadan önce paylaşmanız durumunda, fikrinizi çalan veya kötüye kullanan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

KOVA: Dış görünüşünüzü veya bazı yeteneklerinizi geliştirmek için tecrübeli kişilerden fikir alabilirsiniz. Evinizle ilgili konularda vereceğiniz hizmetler, kârlı sonuçlar doğurabilir.

BALIK: Dürüst olmalı ve bazı kişilerle ilişkilerinizi doğru değerlendirip değerlendirmediğiniz üzerine daha fazla düşünmelisiniz. Tecrübelerinize güvenebilirsiniz ve tavsiyelere açıksınız.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder