Facebook Ailesi

Custom Search

13 Eylül 2016 Salı

19 - 25 Eylül 2016 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

Pazartesi günü, pratik ve detaycı olabileceğimiz, yarım kalan işleri tamamlayabileceğimiz veya önemli işleri halledebileceğimiz bir haftadayız..
Önemli veya saygın konumdaki kişilerle olumlu diyaloglar kurabilir ya da bu kişilerden belli yardımlar ve tavsiyeler alabiliriz. Çarşamba günü öğle saatleri civarında rekabet teması, tartışmalı ortamlar, güç mücadeleleri veya genel bir huzursuzluk ve gerilim hakim olabilir, o kadar.
Dolayısıyla önemli toplantı veya görüşmeleri öğle saatlerine bırakmayarak olumlu sonuçlar alabiliriz.
Hafta sonu, bizim dışımızda gelişen olaylar, bazı adımlarımızı veya kendimizi sorgulamamıza neden olabilir.

19 - 25 Eylül 2016 Haftalık Burç YorumlarıKOÇ: Bazı konularda kaldırabileceğinizden fazla sorumluluk almak üzere olabilirsiniz. Her ne kadar yeterli enerjiye sahip olsanız da, bir kere daha düşünün derim.Uğraşılması gereken konularla ilgili çok sayıda fikir, öneri veya teklif söz konusu olsa da, aralarından çok azı gerçekten işe yarar görünüyor. Buna göre yol almalısınız. Sosyal açıdan hareketli ve eğlenceli bir süreçtesiniz. Gelen davet, öneri veya teklifleri doğru değerlendirmenizde fayda var. Keyifli aktivitelere katılabilirsiniz.

BOĞA: Daha önce yarı yolda konsantrasyonunuzu kaybetmeniz nedeniyle ilerleyemediğiniz konular, işler veya ilişkiler varsa, bu sefer hiç zorlanmadan sonuna kadar gidebilirsiniz.Bazı plan ya da projelere onay vermeden ya da imza atmadan önce detaylı şekilde düşünmelisiniz. Zira ileride kötü bir karar aldığınızı düşünseniz de geri dönme şansınız olmayabilir. İş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmelere açık bir süreçtesiniz.

İKİZLER: Bazı konularda ilerlemek veya sonuç almak için sabırsızlanmanız normal. Ama şampiyon olmak için bir sezon boyunca seri maçlara çıkılması şart, öyle değil mi?Rahatsız edici konuların tamamen ve bir daha gündeme gelmeyecek şekilde ortadan kalkmasını sağlayabilecek tavsiye, öneri ya da teklifler söz konusu olabilir. Açık fikirli olmanızda fayda var.


YENGEÇ: Plan yaparken detaylara odaklanmanız gerek. Bugünlerde en ufak yanlış veya hatayı yakalayabilecek kapasitedesiniz. Genele açık sunumlardan önce detaylara yoğunlaşmalısınız.Bazı kişiler veya bazı konular hakkındaki fikirlerinizi açıklama konusunda kararlı olabilirsiniz. Ancak gezegenlerin konumları, bazı şeyleri görmezden gelmenin olayların büyümesini önlemenin tek yolu olabileceğine işaret ediyor.

ASLAN: Belli konularda daha hızlı ilerlemenizi, istediğiniz sonuçları almanızı ya da daha üretken olmanızı sağlayabilecek planlar geliştirerek ön hazırlık yapabileceğiniz bir hafta sonu.Bazı kararlarınızı açıklamadan önce, bir hafta daha üzerinde düşünmenizde fayda var. Yarın, diğerlerini çok daha faydalı şekilde bilgilendirebilirsiniz. Aşk hayatınız, sosyal yaşamınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu bir süreçtesiniz.

BAŞAK: Aşk hayatınızı veya ekonomik durumunuzu ilgilendiren konularda getirilen önerileri veya atılan mesajları sezgilerinize güvenerek yanıtlayabilirsiniz. Doğru hareket ettiğinizi göreceksiniz.Belli bazı projelerin ya da planların hemen açıklanmamasında, gizli yürütülmesinde fayda var. Hatta bazılarının tamamen rafa kaldırılması gerekiyor olabilir.

TERAZİ: Fikirlerinizin onaylanıp onaylanmayacağı konusunda endişelenmek yerine, düşüncelerinizi ortaya koyup pası alan var mı diye beklemeniz, daha yararlı sonuçlar doğurabilir.Çevrenizdekiler, bazı konulara yaklaşımınızı ya da yapacağınız sunumları görmek için sabırsızlanıyor olabilirler. Bu kişileri bekletmemeye çalışmalısınız. Sosyal hayatınız, aşk yaşamınız veya yaratıcılık gerektiren işler açısından olumlu gelişmelere açık süreçtesiniz.

AKREP: Kendi kendine yeten bir burç olduğunuzdan kimsenin şüphesi yok elbette. Ancak bugünlerde hissettiğiniz gibi; bazen insanın uzatılan elleri tutmasında fayda vardır.Bazı kişilere bazı konularda yanlış yaptıklarını anlatmaya çalışmanızın kimseye faydası olmayabilir. Bırakın kendileri anlasınlar. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmelere açık bir süreçtesiniz.

YAY: Son dönemde yaşanan olaylar, aslında sizi doğru tarafa yönlendirmek için meydana geldi. Dolayısıyla ortaya çıkacak daha iyi seçenekleri gözden kaçırmamalısınız.Her ne kadar bakış açınızı değiştirmemekte ısrarcı olsanız da, esnek görünmenizde fayda var derim. Medya, halkla ilişkiler, iletişim, ulaştırma veya eğitim başlıklı konularda olumlu gelişmelere açık süreçtesiniz.

OĞLAK: Bazı planlarınızın istediğiniz gibi gitmeyeceğini, başarısız olacağını düşünmeye başladıysanız, yöntem değiştirmenizde ya da başka bir plan yapmanızda fayda var.Garip olarak nitelendirilebilecek gelişmelere açık olduğu kadar, aynı zamanda destekçi kişilerle karşılaşabileceğiniz veya sizin yakın çevrenizdeki kişilere destek olabileceğiniz, güzel denilebilecek bir süreçtesiniz.

KOVA: Evinizi veya aşk hayatınızı ilgilendiren konular, istediğiniz şekli almaya başlayabilir. Bu esnada planlar sürekli değişse dahi, siz sonucun olumlu olduğuna odaklanmalısınız.Mantıklı ve takdire değer öneri, teklif veya davetlerle, sadece yüksek sesle dile getirilen ama incelendiğinde fazla cazip gelmeyecek olanları birbirinden ayırmak gerekiyor.

BALIK: Bir türlü çözümlenmeyen, bazı huzur bozucu konulara odaklanmanız gerekiyor olabilir. Ucu açık kalmış konuların sonuca kavuşturulmasında fayda var.Maddi başlıklı konularda olumlu gelişmelere açık bir haftdasınız.Bazı konularda aylar sürebilecek maceralara atılmak üzere olabilirsiniz. Heyecan verici karşılaşmalara veya ilişkilere açık, farklı alanlarda sürprizler yaşayabileceğimiz, yaratıcılığımızın artacağı ve bunu gerekli işlerimize yansıtabileceğimiz iki günlük süreçteyiz.

Diğer Yazılar;


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder