Facebook Ailesi

Custom Search

18 Eylül 2016 Pazar

19 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: Bugün ne olursa olsun tartışmalara girmemeli, ani tepkilerden ve hareketlerden kaçınmalısınız. Ani gelişmeler planlarda değişiklik gerektirebilir.

BOĞA: Sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken günlerdesiniz. Bazı konular tekrar edebilir. Stresin doğru yönetilmesi gerekiyor. Diğerlerinin istek ve ihtiyaçlarına koşarken kendi ihtiyaçlarınızı ihmal ediyorsunuz.

İKİZLER: Her ne kadar insanları ikna etme konusunda bir dünya markası olsanız da bugün belli konuların üzerine gitmemekte fayda var. Bırakın, herkes her şeyi kendi bildiği gibi yapsın. Duygusal veya maddi konularda tartışmalardan kaçmakta fayda var.

YENGEÇ: İlerleme sağlamadığını düşündüğünüz ya da artık eskisi kadar yararlı bulmadığınız konuları hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Ortaya çıkabilecek bilgi ve haberler şaşırtıcı olabilir ya da ani tepkiler gündeme gelebilir.


ASLAN:İşbirliklerinizde veya ilişkilerinizde, diğerleri her ne kadar daha gergin bir gün de olsalar da siz, ilerleme kaydedebilirsiniz. Tatmin edici çalışmalar yapmak zor olabilir veya işle ya da kariyerle ilgili yorucu olaylarla uğraşmanız gerekebilir.

BAŞAK: Çok fazla şeyle aynı anda ilgilenme çabası yorucu olacağı gibi, her yere yetişmeye çalışırken istediğiniz sonuçları almanız da zor olabilir.

TERAZİ: Tartışma ortamlarından kaçmak zor olabilir. Fikir alışverişlerinde yanlış anlaşılmalara dikkat etmekte, ani tepkilerden, hareketlerden kaçmakta fayda var. Bazı gelişmeler şaşırtıcı olabilir.

AKREP: Ne kadar unutmak istesenizde, kendini unutturmayan olaylar yine yüzünü gösterebilir. Bazı plan ya da işbirlikleriniz sizi endişelendirebilir. Gelişmeler bazı olayları daha iyi anlamanızı sağlayabilir.

YAY:Sizi sürekli zorlayan veya siz göz ardı etmeye çalıştıkça kendini hatırlatan bazı konular olabilir. Olayları akışına bırakmak isteseniz de olaylar kendini hatırlatmayı sürdürebilir.

OĞLAK:Ufak tefek gergin durumları doğru yönetmelisiniz. Bugüne değil, geleceğe odaklanmalısınız. Ani tepkiler vermekten, tartışmalı ortamlardan ve riskli hareketlerden kaçının.
KOVA:Diğerlerinin neler söylediği üzerine daha fazla düşünmeniz durumunda gerilimi engellemeniz ve sonuç almanız daha kolay olacaktır.

BALIK: Size meydan okuyan veya verdiğiniz tepkileri yanlış değerlendiren kişiler söz konusu olabilir. Belli tavsiyelerde ya da önerilerde bulunurken dikkat etmenizde fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder