Facebook Ailesi

Custom Search

1 Eylül 2016 Perşembe

2 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2016 Perşembe Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Kafanızda size heyecan veren planlar, projeler var. Ancak bu konuları uygulamaya koymak için zaman harcamanız veya uygulanabilir olup olmadıkları üzerine düşünmeniz gerekiyor.

Boğa
Karşınızdaki kişilerin bencil davrandığını, bazı olaylarda kendi çıkarlarına sıkı sıkıya bağlandıklarını düşünmeden önce, gerekçeleri olup olmadığını sormanızda fayda var.

İkizler
Bazı kişilerin abartılı tavırları ya da aşırı tepkileri, zaman kaybı anlamına gelebilir. Bu tür kişilerden uzaklaşıp daha verimli konulara zaman ayırmanızda fayda var.


Yengeç
Üzerinde değişiklik yapılması gereken planlar veya işler söz konusu olabilir. Ancak bu değişiklikler başka hiçbir şeye zaman bırakmıyorsa, değip değmeyeceğine karar vermelisiniz.

Aslan
Bugün bazı kişilere -onları rahatsız edecek olsa da- mesafeli davranmanızda fayda var. İlerleyen zamanda farklı bir tavır geliştirebilirsiniz.

Başak
Belli ilişkilerde ya da işbirliklerinde ilerleme sağlamak veya dediğinizi yaptırmak istiyorsanız, açık fikirli, esnek ve hiç olmadığınız kadar sabırlı olmalısınız.

Terazi
Bir süredir memnuniyet duymadığınız veya size uygun olmadığını düşündüğünüz şeyler her ne ise, bugünlerde araya mesafe koymak veya sonlandırmak isteyebilirsiniz.

Akrep
Sorunları çözmenin en iyi yolu, ekip çalışmalarına uygun davranmaktan veya katılımcı olmaktan geçiyor. Yardıma hazır tutumda olmanız, yüksek sesli çıkışlardan daha fazla işe yarayacaktır.

Yay
Bazı yardımlar yapmayı düşünüyorsanız, kaynaklarınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Zira altından kalkamayacağınız sözler verebilir veya karşılıksız harcamalar gerçekleştirebilirsiniz.

Oğlak
Bugün ele almak, parçası olmak veya yardımda bulunmak isteyeceğiniz konular varsa, karşı taraf istediği takdirde ilerleyebileceğinizi unutmamalısınız.

Kova
Bugünlerde olan biten olaylar bazı konularda gözlerinizin açılmasını sağlayabilir. Ortaya çıkan bilgileri, gelişen olayları ya da elinize geçen haberleri doğru değerlendirmeli, bir fırsat gibi görmelisiniz.

Balık
Beklenmedik gelişmeler, ani değişiklikler ya da farklı olaylar, planınızı altüst edebilir. Dolayısıyla bir B planınızın olmasında fayda var.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder