Facebook Ailesi

Custom Search

19 Eylül 2016 Pazartesi

20 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Ne demişler? "İyi düşün iyi olsun!" Bugün için herkesin havasında olduğunu farz ederek hareket etmeniz daha fazla motive olmanıza yardım edebilir. Aksi takdirde, stresli hareketleri sizin de canınızı sıkacaktır.

BOĞA
Belli konulardaki fikirlerinizi çevreye yaymak, ısrarcı olmak ya da kendi konularınızın önemini veya düşüncelerinizin haklılığını vurgulamak açısından çok uygun bir gün olmayabilir.

İKİZLER
Önem verdiğiniz işlerinizi, planlarınızı veya hedeflerinizi tekrar ele almanız ve yeni düzeltmeler yapmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Olumsuz düşünmemeli, yapılacak yeniliklerin planlarınızı daha da iyi bir platforma taşıyabileceğine odaklanmalısınız.


YENGEÇ
Bazı kişiler bazı hareketlerinin nedenlerine zemin hazırlamak veya kendi çıkarları için kullanmak adına gerçekleri çarpıtabilirler. Çıkışlarındaki mantık hatasını anlatmaya çalışmanın faydasını göremeyebilirsiniz.

ASLAN
İş hayatınızı veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda acil kararlar almanız olumsuz sonuçlar doğurabilir. Dolayısıyla, biraz yavaşlamak ve düşünerek ilerlemek daha doğru olacaktır.

BAŞAK
Bazı kişilerin hatalarını yüzüne vurmanız ya da kuralların dışında işlerini veya hareketlerini ortaya çıkarmanız durumunda ortam gerilebilir.

TERAZİ
Bazı konularda belli bir fikre sahip olmadan önce detaylı şekilde düşünmelisiniz. Zira, çözüm veya alternatif olarak gördüğünüz bazı başlıklar beklediğiniz fonksiyonları yerine getirmeyebilir.

AKREP
Karşı tarafın fikrini değiştirmekte zorlanabileceğiniz bir gün. Yanıltıcı etkiler, herkesin kendi düşüncesinin doğruluğu konusunda ısrarcı olmasına neden oluyor.

YAY
Belli adımlar atmadan veya belli tepkiler vermeden önce sonuçlarını çok iyi hesaplamanız gerekiyor. Aksi takdirde sonlanmalar veya sonuçlanmalar hızlanabilir.

OĞLAK
Gergin açılar var gökyüzünde. Dolayısıyla, problem çıkarabileceğini düşündüğünüz konularda anlaşmaya çalışmak için önümüzdeki pazara kadar beklemek doğru olabilir.

KOVA
Bazı konulara mantıklı açıklamalar getirilmesini bekliyor ya da bazı konuların cevaplarını arıyorsanız, pazar gününe kadar ya da nisan ayı içerisinde manzara belirginleşebilir.

BALIK
Bazı kişilere yardım etme isteğiniz artabilir. Ancak, fedakarlık yapma duygunuz bu sefer kendi ihtiyaçlarınızı bir kenara bırakmanız anlamına gelebileceği için dikkatli olun.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder