Facebook Ailesi

Custom Search

20 Eylül 2016 Salı

21 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Aklınızı toplamanızın güç olabileceği, çok büyük hayaller peşine düşebileceğiniz bir gündesiniz. Bu şartlar altında günlük işlerinize yoğunlaşmayı unutmamaya bakın.

Boğa
Belli konularda ilerleme şansınız oldukça yüksek. Buna rağmen çok da hayalci davranmamalı, imkansız işlere "Ben bunu yaparım" düşüncesiyle dalmamalısınız.

İkizler
Bazı konuların giderek karışık hale geleceği hissine kapılabilirsiniz. Ancak, yanılma ihtimalinizin yüksek olduğunu söyleyebilirim. Olayların yatışmasını bekleyin.

Yengeç
Bazı konular kafanızda netlik oluşmaya başlıyor, bazı olaylar aydınlanıyor. Riskli de görünse, sizin için önemli olduğunu düşündüğünüz hamleyi yapabileceğiniz günler.


Aslan
Hazır olana, koşulların uygunluğunu sağlayana, kendinizi iyi hissedene kadar size baskı uygulayan kişilerin isteklerine yanıt vermemeli, anlaşma yapmaktan kaçınmalısınız.

Başak
Karşınızdaki kişileri anlamakta, düşüncelerini ve planlarını çözmekte zorlanabileceğiniz bir gün. Mantıksız görünen argümanlarının altında değerli bakış açıları yatıyor olabilir.

Terazi
Bugün karşı karşıya olduğunuz olaylara, kişilere veya planlara şüpheli yaklaşmalı, olayları doğru değerlendirip değerlendirmediğiniz konusunda iyice düşünmelisiniz.

Akrep
Başkalarının planlarıyla uyum sağlamasa dahi, kendi çıkar, ihtiyaç veya kârlılığınız için gerekli adımları atmanız ve çalışmaları başlatmanız gereken günlerdesiniz.

Yay
Bazı gerçekler veya haberler ortaya çıkabilir. Sonrasında nasıl davranacağınızı dikkatle belirlemeniz ve öncekilerden farklı bir yol izlemeniz gerekebilir.

Oğlak
İniş çıkışlı durumlar, sonunda neler olabileceğini kestiremediğiniz olaylar varsa, belli davranış stilleri geliştirmek yerine sabırlı davranmanız yararınıza. Ani tepkilerden kaçının.

Kova
Zekanızı ortaya koymanız, yaratıcılığınızı göstermeniz, kaynakları doğru kullanmanız gerek. Bu sayede, belli hedeflere ulaşmanız veya belli planlarınızı uygulamanız mümkün.

Balık
Yeni bilgiya da gelişmeleri mevcut planlarınızın devamlılığı için kullanabilirsiniz. Ortaya çıkan bilgiler en başta rahatsızlık yaratsa da bu durumu yararınıza kullanabileceksiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder