Facebook Ailesi

Custom Search

21 Eylül 2016 Çarşamba

22 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

KOÇ: Aşk hayatı, yaratıcılık gerektiren işler ve maddi konularda yoğunluk veya stres yaşanabilir. Kendi yararınıza kullanamayacağınız işler için gereğinden fazla zaman ve para harcamayın.

BOĞA: Daha fazla dikkat çekeceğiniz, fark edilebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. İkna kabiliyetiniz artıyor, fikirlerinizi kabul ettirmeniz önümüzdeki haftalarda daha da kolaylaşacak.

İKİZLER: Bazı davranışlarınızı değiştirmek, yaratıcılık gerektiren işlerinizi bambaşka amaçlar uğruna bir kenara bırakmak isteyebilirsiniz. Ani karar ve hareketlerden kaçınmanızda fayda var.

YENGEÇ: Uzun vadeli planlarınıza, bunları nasıl hayata geçireceğinize odaklanmanız gereken bir süreç. Yolunuzu kesecek pürüzleri halletmeli, size uyarılarda bulunan kişilere kulak vermelisiniz.


ASLAN: Toplum içindeki duruşunuzu ilgilendiren durumlar, iş hayatınızla ilgili çalışmalar ön planda. Aynı anda pek çok işe yetişmeye çalışarak planlarınızın bozulmasına sebep olmamalısınız.

BAŞAK:Yeni yerler keşfedebilir, seyahate çıkabilir, bazı konularda ufkunuzu geliştirebilirsiniz. Kendinizi göstermenizi, işinizi büyütmenizi, ilerlemenizi sağlayacak konulara odaklanmalısınız.

TERAZİ: Ortaklık veya işbirliği gerektiren işlerde daha dikkatli olmanız ve çok çalışmanız gereken günler. Herkesin görevini yapması, eşitlik prensibinin gözden kaçırılmaması gereken bir süreç...

AKREP: Diğerlerinin görüşlerine önem vermeniz, ne söylediklerini anlamaya çalışmanız, sabırlı davranmanız gereken günlerdesiniz. Önümüzdeki üç hafta boyunca buna dikkat etmeniz gerekiyor.

YAY:Bazı tavsiye veya önerilerde bulunmadan önce mutlaka karşınızdaki kişilerin neler söylediğine kulak vermeniz, içinde bulundukları koşulları anlamaya çalışmanız gerekiyor. Sabırlı olun.

OĞLAK:Önümüzdeki üç hafta boyunca aşk hayatınız ve yaratıcılık gerektiren işlerinizde kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren konularda yeteneklerinizi gösterebilirsiniz.

KOVA:Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda daha fazla kendinizi gösterme şansı bulabileceğiniz, beslenmesi gereken yerleri besleyip, hataları onarabileceğiniz üç haftalık sürece giriyorsunuz.

BALIK:Aşk hayatı, sevgi temalı ilişkiler ve sosyal yaşamla ilgili seçenekleriniz, birer birer ortaya çıkmaya başlıyor. Bu eğlence havası ve hareketlilik, başka alanlarda da kâr etmenizi sağlayabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder