Facebook Ailesi

Custom Search

22 Eylül 2016 Perşembe

23 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu


Koç
Bazı kişilerden fayda veya yardım görmeyi umuyorsanız, gecikmeler veya aksilikler yaşanabilir. İnsanlar kendi paylarına düşen işleri yapma konusunda isteksiz olabilirler. Şimdilik kimsenin işine karışmamakta ve sonuçlar ortaya çıktıktan sonra müdahale etmekte fayda var.

Boğa
İnişli çıkışlı tavırları olan kişiler ve atmosfer nedeniyle tepkilerini önceden hesaplayamadığınız kişilerle önemli konuları tartışmaktan kaçınmanızda fayda var.

İkizler
Düşüncelerinizden ödün vermeden de keyifli zaman geçirebilirsiniz. Belli bir konunun olumsuz taraflarına kafa yormayı bırakıp, iyi tarafları da olduğunu görmeye çalışmanızda fayda var.

Yengeç
Daha yeni bir gözle veya farklı bir bakış açısıyla bakabilirseniz, farklı nüanslar veya işaretler yakalayabilirsiniz. Belli çıkış yolları bulmanın sırrı burada yatıyor olabilir.


Aslan
İşleyişe müdahale etmek istemenize rağmen, olayların veya bazı konuların akışına uygun gelişmesine izin vermenizde fayda var.

Başak
Sevdiğiniz kişilerin, ailenizin veya yakınlarınızın size düşündüğünüz kadar yardımcı olmadıkları hissine kapılabilirsiniz.

Terazi
Belli problemlere yaklaşımlarınızı ve taktiğinizi tümüyle değiştirmeniz gerekiyor olabilir. Sorunların üstünü örtmeye çalışmamalı, bir daha yüzünü göstermeyecek şekilde ortadan kalkmasını sağlamalısınız.

Akrep
Belli konularda, alışık olduğunuz yollar ve yöntemlerle ilerlemek istiyorsunuz. Ancak bu yöntemlerde geçmişte bazı sorunlar yaşadıysanız, stratejileriniz üzerinde tekrar düşünmenizde fayda var.

Yay
Belli bir öneri, yorum, teklif veya davet, umduğunuz gibi olmayabilir. Ancak bu durumun bazı alternatifler yaratabileceğini veya seçeneklerinizi görmenizi sağlayabileceğini de unutmamanız gerekiyor.

Oğlak
Bazı konuların belli bir şekilde ilerlemesini istiyor ya da umut ediyorsanız, en ince detayına kadar yönetmeye çalışmamanızda fayda var. Ne kadar akışına bırakırsanız, o kadar fazla sonuç alabilirsiniz.

Kova
Başarılı olacağınız yöne giriş yaptınız veya o yöne doğru yönlendiriliyorsunuz. Ancak şu günlerde yine de kafanız karışık olabilir.

Balık
Birkaç günlük tutarsızlıkları, inişli çıkışlı ilişki veya diyalogları ya da oluşan mücadele ortamlarını hayatın bir cilvesi olarak görüp yolunuza devam etmelisiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder