Facebook Ailesi

Custom Search

23 Eylül 2016 Cuma

24 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu


KOÇ: Tartışmalı veya daha önce sizin için gerilim içermiş ortamlardan uzak durmanız, ani tepkilerden ve hareketlerden çekinmeniz gereken bir gündesiniz.

BOĞA: Sıklıkla tekrarlayan bir durum tekrar vuku bulabilir. Bu konuyu bu kez bir daha yüzünü gösteremeyeceği şekilde çözmenizde veya ortadan kaldırmanızda fayda var.

İKİZLER: Parasal veya duygusal konularda yaşanabilecek sıkıntılar söz konusu. Uzlaşmacı olmanızda ve konuyu ilgilendiren tarafların kendi düşüncelerinin de göz önünde bulundurulduğu hissine kapılmalarında fayda var.

YENGEÇ: Endişe verici durumlarla karşılaşsanız da, hiçbirinin siz istemediğiniz sürece hayatınızda kalıcı olmayacağını bilerek hareket etmenizde fayda var. Problemleri bir daha asla karşılaşmayacağınız şekilde çözmelisiniz.


ASLAN: Endişeli olduğunuz plan, düzenleme ya da anlaşmaları tekrar gözden geçirmenizde ve endişelerinizi diğerleriyle de paylaşmanızda fayda var.

BAŞAK: Belli hedeflerinize ulaşmaya çalışırken ya da belli planlarınızı uygularken bazı problemler yaşayabilirsiniz. Ancak siz denemeye devam etmeli ve nasıl olurunu sağlayacağınıza bakmalısınız.

TERAZİ: Ne zaman olayların gidişatıyla ilgili negatif düşünüyordunuz ama hayat sizi şaşırtmıştı? Bu tecrübeleri hatırlayarak günün olası stresli durumlarına daha olumlu yaklaşabilirsiniz.

AKREP: Halledildiğini, çözümlendiğini ya da unutulduğunu düşündüğünüz konular tekrar yüzünü gösterebilir. Sabırlı olmanız durumunda, olayları bu sefer hiçbir şekilde tekrarlamayacak hale dönüştürebilirsiniz.

YAY: Hasıraltı etmeye veya görmezden gelmeye çalıştığınız bir konu, dikkatinizi o yöne çevirene kadar kendini hatırlatacağa benziyor. Stresi azaltmak için çok işiniz olsa bile dikkatinizi o yöne vermenizde fayda var.

OĞLAK: Ani hareketlerden ve tepkilerden kaçınmanız, tartışmalı ortamlardan uzak durmanız gereken günlerdesiniz. Size yardımcı olması gereken kişilerin kayıtsızlığı sizi biraz endişelendirebilir ya da yoğun bir gün olabilir.

KOVA: Karşınızdaki kişilerin fikirlerine kulak vermeniz ve ne demek istediklerini anlamaya çalışmanız durumunda, tüm tarafları mutlu edecek çözümler bulmak daha kolay olacaktır.


BALIK: Bugün için hiç kimse önerilere kulak verecek psikolojide olmayabilir. Dolayısıyla her ne kadar haklı olsanız dahi belli tavsiyelerde bulunmadan ya da yol göstermeye çalışmadan önce iyi düşünmenizde fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder