Facebook Ailesi

Custom Search

24 Eylül 2016 Cumartesi

25 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

25 Eylül 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOC: İşinizi veya evinizi ilgilendiren konularda tansiyonu artıran değil, düşüren bir eğilimde olmanızda fayda var. Sakinliğinizi korumakta zorlanabileceğiniz bir hafta sonu.

BOGA: Her zaman yüzünü gösteren bir konu tekrarlanabilir. Stresi doğru yönetmeli ve bu sefer ortaya çıkan olayı tümüyle ve tamamen sona erdirmelisiniz.

IKIZLER: Duygusal ya da maddi bir konuda çıkabilecek aksiliklerin uzlaşmacı yollarla çözülmesi ve konunun muhatabı kişilerin kendi fikirlerinin de dikkate alındığını hissetmesi gerekiyor.

YENGEC: Belli konulardaki sıkıntılarınızın kalıcı olmadığını bilerek hareket edebileceğiniz bir hafta sonundasınız. Bu bilgi, karşınıza çıkan problemli durumları yönetmenize olanak tanıyabilir.


ASLAN: Belli bir düzenleme, plan ya da işbirliği hakkında endişelere sahipseniz, düşüncelerinizi konunun muhatabı olan kişilerle paylaşmanızda fayda var.

BASAK: Belli bir hedefinize veya amacınıza ulaşmaya çalışırken ufak tefek aksilikler yaşayabilirsiniz. Ancak ayağa kalkıp silkelenmeli ve tekrar tekrar denemelisiniz.

TERAZI: Konu her ne olursa olsun kadere güvenin. Olumsuz hissettiğiniz konularda yaşanan olumlu gelişmeleri hatırlamanız, bazı olaylar karşısında daha sabırlı davranmanıza yardım edebilir.

AKREP: Daha önce çözüldüğünü, hallolduğunu veya rafa kalktığını düşündüğünüz konular tekrar yüzünü gösterebilir. Sabırlı olmalı ve bu defa konuyu tamamen çözülecek şekilde ele almalısınız.

YAY: Uzun zamandır ertelemeye çalıştığınız bir konu, siz ilgilenene kadar peşinizi bırakmayacağa benziyor. Daha fazla stres yaşamamak için konuya zaman ayırmanız en doğrusu.

OGLAK: Belli konularda sabır göstermeniz ve sakinliğinizi korumanız gereken günlerdesiniz. Size yardım etmesi gereken kişilerin ilgisizliğine tahammül göstermekte zorlanabilirsiniz.

KOVA: Karşınızdaki kişilerin ne istediğine, ne söylediğine dikkat etmeniz ve duyarlı olmanız durumunda herkesi memnun edebilecek çözümler bulmanız daha kolay olacaktır.

BALIK: Bugünlerde vereceğiniz tavsiyeler karşınızdaki kişiler tarafından doğru algılanmayacağı için daha dikkatli konuşmanızda veya yapacağınız konuşmaları ertelemenizde fayda var.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder